Top recepty na suchý únor - posilte svá játra...

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Přinášíme výběr těch nejlepších únorových receptů, které které zachutnají celé rodině . Rozhodli jste se držet suchý únor? Tyto recepty vám přijdou rozhodně vhod, protože podpoří regeneraci vašich jater.

Polévka z červené řepy na posílení imunity

Ingredience obsažené v této polévce nás bohatě zásobují zdraví prospěšnými látkami. Obsahují například flavonoidy a beta-karoten. Pravidelná konzumace červené řepy a mrkve může stimulovat a zlepšovat funkci jater.

Mexická fazolová polévka s tortillou a avokádem

Sytá polévka, kterou můžete podávat také jako hlavní jídlo a hlavně obsahuje spousty zdravých surovin. Jednou z nich je například avokáda, které je nutričně „nabombovanou“ super-potravinou a pomáhá tělu produkovat glutathion – sloučeninu, která je nezbytná pro očistu jater od škodlivých látek.

Jablečná koláč s pudinkem

Jablka můžete konzumovat celoročně a obsahují celou řadu tělu prospěšných látek. Mají vysoký obsah pektinu a látek potřebných pro tělo při uvolňování toxinů z trávicího traktu. To zase usnadňuje játrům zvládnout toxické zatížení během procesu čištění.Jablečný koláč s pudinkem je rychlý a vláčný moučník k odpolední kávě.


Kimchi

Korejci ho jedí skoro ke každému jídlu a v posledních letech se začíná připravovat hojně také České republice. Fermentovaná zelenina pomáhá zbavovat tělo nahromaděných toxinů a podporuje funkci jater. Játra mají jako jediný orgán neuvěřitelnou schopnost regenerace vlastní tkáně a právě kimchi může k jejich rychlé regeneraci rychle přispět. Vyzkoušejte si připravit kimchi doma, je to jednoduché.

Tip: Veškeré tyto recepty obsahují plodiny, které velmi zásadně ovlivňují zdravou funkci jater. Pokud jsou však vaše játra více, či méně poškozená, nejefektivnější přírodní metodou jak je účinně regenerovat je bylinka Ostropestřec mariánský. Jedná se o velmi silný antioxidant, podporující lidskou imunitu a má velmi blahodárné účinky na játra, žlučník a trávicí systém.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Top recepty na suchý únor - posilte svá játra..., je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Top y na suchý únor - posilte svá játra....
Nebo hledejte podobné podle části názvu: top, suchý, únor, posilte, svá, játra....

Kde najít informace×