ReThink - nová řada společnosti MEDINATUR, je kosmetika čerpající z africké přírody

HanaRohlenová

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Původ ingrediencí k výrobě nových produktů najdete v africké přírodě v Senegalu. Svými neobyčejnými přírodními podmínkami...

Původ ingrediencí k výrobě nových produktů najdete v africké přírodě v Senegalu. Svými neobyčejnými přírodními podmínkami poskytuje Senegal velice kvalitní exotické suroviny v podobě koncentrovaných aktivních rostlinných extraktů. V kosmetice ReThink je spojena síla čistě přírodních ingrediencí se zodpovědností nejen k našemu tělu, ale i k celé naší planetě.

Tento nový projekt společnosti MEDINATUR vnímá péči o tělo jako komplexní úkon. Ctí a respektuje tisíce let staré tradiční africké léčivé procedury, vytvořené z potřeby přežít a chránit pokožku celého těla před nepříznivým prostředím. Všechny produkty jsou převážně z přírodních surovin, které procházejí velmi náročnými kritérii a studiemi. Velmi záleží na původu surovin a to také z pohledu dopadu na životní prostředí. Stejně tak je pro MEDIATUR důležité i stoprocentní prověření účinků všech jejich produktů, podložené klinickými pozorováními.

Celý proces, od prvotního výběru surovin, přes jejich zpracování, testování, používání, až po celkový dopad na naše okolí je pro nás velkou prioritou. Žádný z našich produktů není testovaný na zvířatech ani neobsahuje živočišné látky. Všechny výrobky jsou tudíž vhodné nejen pro všechny věkové kategorie, ale i pro vegany a vegetariány,“ vysvětluje MUDr. Papa Gaye, pod jehož vedením společenost MEDINATUR přináší na trh celou řadu jedinečných produktů pro péči o pokožku celého těla již 20 let.

Dermatoložka MUDr. Michaela Prosová přípravky doktora Gaye na bázi shea butte používá ve své praxi již od roku 2001. Tyto její dlouholeté zkušenosti se základní řadou i s novými shea produkty ji přesvědčily, že pro péči o atopickou kůži je to ta nejlepší volba.


V dermatologické praxi řeším stále více a více narůstající počet atopiků, alergických reakcí kůže, lupénku, záněty kůže bakteriální i virové. U všech onemocnění kůže je důležité podporovat obnovu tzv. ochranné kožní bariéry. Tato kožní bariéra zajišťuje funkci imunitní, obrannou proti chemickým, mechanickým, bakteriálním a virovým vlivům. Udržuje stabilní tělesnou teplotu vnitřních orgánů, je nezbytná pro tvorbu vitamínu D a slouží i jako zásobárna vody. Kůže pacientů reaguje na snášenlivost krémů zcela individuálně. Ve své praxi jsem se nesetkala s nesnášenlivostí přípravků řady shea butter Dr. Gaye. Nový antiage cream s shea butterem obohacený o vitamíny skupin A,B,C a E a i kyselinu hyaluronovou, je velmi dobře tolerován i u alergické pokožky. Krém má účinky hydratační, vyživovací, zjemňující a působí proti stárnutí kůže,“ říká MUDr. Prosová.

Shea - máslo z máslovníku, se získává ze semen stromu karité, neboli máslovníku. Strom vysoký až 20 metrů roste divoce bez šlechtění a hnojení v africké savaně, v pásmu řeky Senegal k řece Nil. Plody začíná dávat po 25 letech vždy jednou za rok. Máslo se získává ze semen tradičním způsobem, vařením vodou. Při teplotě kolem 29 stupňů je produktem olej, při teplotách pod 20 stupňů je jím máslo.

Skleněné obaly ve kterých se skrývají produkty řady ReThink jsou nejen čistého a nadčasového vzhledu, ale i zcela recyklovatelné.

Produkty ReThink :

Age Defying Cream - Krém s kompletní ochranou před vráskami

Multifunctional Face Treatment Oil - Multifunkční vitamínový olej

Body Balm - Tělový balzám

Hydrating Lip Balm – Hydratační a vyživující balzám na rty

 

Společnost MEDIATUR také přispívá na projekt Derbianus conservation. Je to projekt snažící se zachránit západní poddruh antilopy Derbyho v přírodních rezervacích Senegalu. Tato antilopa patří mezi nejohroženější živočichy naší planety, na celém světě zbývá posledních 300 kusů. Při zakoupení produktů ReThink můžeme přispět za každý kus částkou 20 Kč na projekt Derbianus conservation.

 


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k ReThink - nová řada společnosti MEDINATUR, je kosmetika čerpající z africké přírody , je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:×