Frutiko – dorty na objednávku on-line k narozeninám i na svatbu

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Čas od času se člověk vymaní ze stereotypního pracovního tempa a je pozván na oslavu. Ať už se jedná o narozeniny, výročí anebo letní párty, je nutné připravit hezký dárek. Dnes už dávno odzvonilo klasickým prezentům. Oslavenci si potrpí na originalitu. Zkrátka a dobře. Chtějí být příjemně překvapeni.

Trefou do černého jsou lahodné dorty, kytice z ovoce, čokolády a bonboniéry. Nic se neobejde bez pugétu z řezaných květin. Jen si představte, jak svou milovanou překvapíte na sv. Valentýna pralinkami z čerstvého ovoce, romantickým květinovým boxem, jahodovým srdcem, zamilovanými muffiny či růžovou dortovou kyticí s mašlí.

Když nestíháte květinářství ani cukrárnuV dnešní uspěchané době nemají lidé čas běhat po obchodech. V tomto případě jim padne do noty Frutiko, kde si mohou objednat on-line narozeninové dorty, ovocné i řezané kytice. Dárková služba vznikla v roce 2012 a nabízí pestrý a originální sortiment, který se osvědčí na narozeninových oslavách, svatbách, výročích i na letních večírcích. Dechberoucí produkty se hodí jako poděkování i ke gratulaci. Jsou nezbytností na vánočním i velikonočním stole. Pokud nevíte, jaký zvolit dárek pro tatínka, maminku či milovanou osobu, Frutiko vás překvapí svými dobrůtkami.


Svatba, narozeniny a výročí bez dortu? To raději ne!Nechce se vám chodit do cukrárny? Vyberte si sladké pamlsky a narozeninové dorty on-line. Na jednom místě obstaráte svatební kytici, dort, tác plný dobrot i výslužku. Firemní vánoční večírek bude probíhat se sladkým vánočním stromem, tácem, pugétem i kolekcí cukroví v moderním duchu. Frutiko nabízí speciální nabídky pro firmy, na oslavy, svatby a jiné významné události. Mrkněte na https://www.frutiko.cz/dorty a nechte si lahodné dorty doručit po Praze, Brně i na jiná místa v republice.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Frutiko – dorty na objednávku on-line k narozeninám i na svatbu, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: frutiko, dorty, objednávku, on-line, narozeninám, svatbu.

Kde najít informace×