Přejeme Vám úspěšný a dynamický rok 2021 plný zdraví, lásky a radosti…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Už jen pár dní zbývá a budeme moci opět udělat krok v před blíže krásné budoucnosti. Letošní rok nám do života přinesl spousty změn a mnohdy i smutku, zato ten následující 2021 nám přivane spoustu příležitostí, které zásadně ovlivní náš život do dalších let.

Letošní zimní slunovrat, který letos proběhl 21.12. 2020 byl naprosto zásadní. Mnozí z nás, kteří vystoupili nad mraky mohli sledovat nádhernou podívanou na nebi. Konjunkce dvou planet Jupiteru a Saturnu nám dala možnost znovu pozorovat na nebi takzvanou betlémskou hvězdu. Ta samá konjunkce proběhla před 800 lety v době narození Ježíše. Podle astrologů má tato konjunkce zásadní vliv na naši společnost, vstoupili jsme takzvaně do nového věku Vodnáře, kdy jsme sami zodpovědní za naše životy.

Dostali jsme obrovský dar a to je příležitost tvořit si život takový jaký budeme chtít. V roce 2021 se budeme setkávat s obrovským množství příležitostí, bude jich tolik, že nám dá obrovskou práci se rozhodnout pro tu pravou. Přijměte zodpovědnost za svůj život a své dary, které vám patří a také za své myšlenky a činy. Jistě jste si v posledních letech již uvědomili, že to na co myslíte a co u toho cítíte se splní. Nyní máte obrovskou příležitost realizovat své sny a vize, postačí vám k tomu silná vůle, projevení svých talentů a otevření se příležitostem.


Velmi zásadní je si uvědomit fakt, že tento rok je naprosto zásadní pro roky budoucí. Podle toho jak otevřete svá srdce a uvědomíte si svou moc tvořit si svou realitu, budete sklízet v letech následujících. Udržujte vnitřní balanc, harmonii a radost které vám pomohou snadno zvládnou všechny nesnáze, které život někdy nabízí.

V roce 2021 dostanete obrovskou příležitost jednat se svými hodnotami a silně se vám prohloubí intuice. Někteří z nás získají geniální nápad, který je potřeba realizovat. Už nebudete na svůj život pohlížet z perspektivy odporu a namísto toho uvěříte tomu, že vše je tak, jak má být.

Smažené lilkové jednohubky s rajčátky

Smažené lilkové jednohubky s rajčátky


Omyjeme si zeleninu a rozkrájíme ji na kroužky. Kroužky baklažánu rozložíme na papírovou utěrku, osolíme a na pár minut odložíme.


Vaječná pomazánka s celerem

Vaječná pomazánka s celerem


Vaječná pomazánka s celerem je zejména o velikonocích, kdy máme dostatečné množství vajec uvařených natvrdo, výborný tip.


Rozhuda s čerstvým medvědím česnekem

Rozhuda s čerstvým medvědím česnekem


Kdybyste nevěděli, co je to rozhuda, tak se jedná o čerstvý poctivý tvaroh.


Baba Ganoush - lilková pomazánka

Baba Ganoush - lilková pomazánka


Pokud neznáte tuto pochoutku z Orientu je na čase to změnit. Luxusní dip můžete použít také jako pomazánku.


Plněná rajčata

Plněná rajčata


Plněná rajčata jsou skvělou příležitostí jak využít velkou úrodu rajčat zase trochu jinak. JSdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Přejeme Vám úspěšný a dynamický rok 2021 plný zdraví, lásky a radosti…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Kde najít informace×