Dračí krev: Poznejte zlato amazonských pralesů…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Tajuplný název Sangre de drago (dračí krev) pochází ze Španělska a ve skutečnosti se nejedná o žádnou krev z draka, nýbrž o mízu ze stromu Croton lechleri. Tato léčivá míza pochází z oblasti amazonských pralesů, tamní indiánské kmeny ji používají jako univerzální lék skoro k léčbě ran, zánětů a tak dále. Dnes můžeme můžeme poznat nesmírně silné léčivé účinky této přírodní medicíny také v Evropě.

Velikán amazonských pralesů

Croton lechleri je vysoký štíhlý strom rostoucí v tropických lesích horního toku Amazonky, na stranách And a dorůstající do výšky deseti až dvaceti metrů. Na to jak je tento strom vysoký, tak je poměrně štíhlý, jeho průměr nebývá větší než 30 cm. Ze stromu se získává hlavně nesmírně účinná a léčivá míza, která se sbírá za úsvitu a která je svým vzhledem podobná krvi. Vytékající červená pryskyřice vypadá jakoby strom krvácel, a proto ten název dračí krev. Tuto mízu vylučuje strom na svoji obranu i k hojení, což je zřejmě důvod, proč je Dračí krev tak nesmírně účinná.

Univerzální lék

Dračí krev má neuvěřitelné hojivé, regenerační, antibakteriální, antivirové a antiseptické účinky. Jedná se o nesmírně silné přírodní antibiotikum, které je dokonce silnější než známý penicilin. Obrovskou výhodou je, že na rozdíl od antibiotik, která dostaneme v lékárně, jsou bakterie rezistentní na penicilin vůči látkám obsažených v Dračí krvi naprosto bezmocné. Dračí krev si poradí nejen s ekzémy, ale dokáže zničit i s pásovým oparem a herpes virem. Používá se také léčbě bércových vředů, odstranění bradavic. Dá se používat vnitřně i zevně a je velmi účinným prostředkem všude tam, kde se v západní společnosti podávají antibiotika. Pokud vás přepadla chřipka či angína, vyzkoušejte obrovskou sílu tohoto přírodního antibiotika.


Dračí síla pro imunitu

Toto zlato amazonských pralesů výrazně posílí váš imunitní systém a ochrání vás před mnoha nemocemi, zároveň oddálí proces stárnutí, chrání DNA před poškozením a regeneruje vaše tělo. Zásadně pomáhá regenerovat jaterní tkáň, poškozenou například infekcí a toxiny, na což nemá moderní medicína lék, buď musíte podstoupit transplantaci jater nebo musíte držet přísnou dietu. Nejen že je Dračí krev velmi silné antibiotikum, rovněž je neméně silné přírodní antidiabetikum. Snižuje totiž vysokou hladinu glukózy v krvi, čímž podporuje léčbu diabetu mellitu.

Pozor: Jedná se o velmi silné přírodní antibiotikum, a proto je doporučeno užívat Dračí krev maximálně po dobu 3 týdnů a poté si dát týden přestávku. Dračí krvi by se měly vyhnout těhotné a kojící ženy i lidé se závažnými onemocněními ledvin a jater. Dračí krev můžeme koupit obvykle ve formě kapek nebo ve formě prášku.

Quinoa s lískovými oříšky, jablkem a  brusinkami

Quinoa s lískovými oříšky, jablkem a brusinkami


Královna všech zrn na sladko je skvělý díetní dezert.


Špenátový koláč (quiche)

Špenátový koláč (quiche)


Tradiční francouzský koláč - co dům dal.


Cereální snídaně s quinoa

Cereální snídaně s quinoa


Skvělá snídaně, která vás nakopne.


Plněné papriky s quinoa

Plněné papriky s quinoa


Vegetariánská verze velmi oblíbeného jídla ve východní evropě.


Pečená zelenina s cizrnou, quinoa pestem

Pečená zelenina s cizrnou, quinoa pestem


Skvělé jídlo, které se hodí k jarní očistě.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Dračí krev: Poznejte zlato amazonských pralesů…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: dračí, krev:, poznejte, zlato, amazonských, pralesů….

Kde najít informace×