Sdílet:

Obi letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Obi v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Obi , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Obi

Přehledné informace přinášejí Obi letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Dům a zahrada . Oblíbená sít prodejen Obi nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Obi nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 6 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Obi inzeruje ve svých letácích.


Informace a slevy nabízí leták OBI


Vše potřebné pro váš dům a zahradu nabízí leták OBI. Každý kdo bydlí v rodinném domě vám zaručeně potvrdí, že má stále co dělat. Samotný dům neustále vyžaduje nějaké opravy a vylepšení S příchodem jara se k tomuto navíc přidávají zahradní práce. Určitě také potřebujete správné nástroje a příslušenství pro všechny vaše kutilské aktivity. Než se však vydáte do obchodu, nezapomeňte si prohlédnout aktuální OBI leták, který nabízí velké slevy a akce.


Na nové OBI letáky se můžete těšit pravidelně dvakrát měsíčně. Platnost běžného OBI letáku obvykle začíná v sobotu a trvá do poloviny následujícího týdne. Kromě nich jsou tu také katalogy, které se obvykle zaměřují na specifickou řemeslné práce a platí vždy několik měsíců minimálně
Co vše nabízí hobbymarket OBI? Řetězec obchodů OBI se vyznačuje rozsáhlou škálou nářadí pro kutily i profesionály. Díky nim zvládnete péči o celou zahradu od rostlin přes kůlny, garáže nebo bazény. Pro interiéry nabízí OBI vše od obkladů. až po nábytek. Velice širokou nabídku má OBI i v oboru železářství, stavebních materiálů, nátěrů nebo barev. V katalogu můžete najít také řadu věcí pro koupelnu - sprchy, vany, potrubí a všechny instalační materiály. Zkrátka najdete vše co vyžaduje stavba či velká rekonstrukce jakýchkoliv prostor.


Obchodní nabídky OBI zahrnují též splátkový prodej. Můžete darovat i poukaz, který jistě ocení každý kutil nebo řemeslník.


Historie a příběh hobbymarketu OBI


Řetězec hobby obchodů OBI má za sebou více než půlstoletou historii. Byla založena v roce 1970, dvěma podnikateli: Dr. Emilem Luxem a Manfredem Mannem, kteří žili v německém Hamburku. Od té doby došlo k výraznému rozvoji a pobočky OBI najdete ve mnoha zemích Evropy. Prodejny OBI rozšířily do Itálie, Maďarska, Rakouska, Polska, Slovenska, Švýcarska a samozřejmě do České republiky. Celkem řetězec provozuje 354 poboček ve Spolkové republice Německo, a dalších 300 v zahraničí. Jen v České republice máme k dispozici celkem 33 provozoven. Nejbližší pobočku snadno najdete pomocí internetu. Přímo na oficiálních stránkách OBI najdete kompletní nabídku veškerého sortimentu. Zároveň si zboží můžete pomocí e-shopu objednat až domů. To platí i pro věci, které nabízí slevový leták v akci. Můžete tak ušetřit nejen peníze ale i čas, protože nemusíte do pobočky obchodu osobně a můžete si vše objednat z pohodlí domova. K oblíbeným službám patří také OBI půjčovna nářadí, která vám umožní zapůjčení jinak drahého vybavení, které je často potřeba. Vypůjčit si můžete například stavební stroje a nářadí, elektrické stroje a nářadí, zahradní techniku, čisticí stroje, ruční nářadí, žebříky a další.


Jaké zboží se nejčastěji vyskytuje v OBI letáku? Najdete v něm prakticky vše od základního nářadí, montážního materiálu jako šrouby a hřebíky, dekorativní předměty, osvětlení a elektroinstalační materiály a mnoho dalšího. Pro stavebníky zde bývají ke koupi okna, krbová kamna nebo grily všech velikostí.


Slevy v OBI přicházejí celý rok. Výhodně nakoupit můžete i po vánocích, na Černý pátek. Pravidelně najdete slevy v OBI letáku, který zde prezentujeme vždy v aktuálním vydání. Další výhody vám může přinést věrnostní karta OBI. Pro její získání ale musíte splnit určité podmínky, buď jednorázově nakoupit alespoň za 5000 korun, nebo mít živnostenský list, hypoteční smlouvu či stavební povolení. Za těchto podmínek můžete získat věrnostní kartu OBI na všech pobočkách. S kartou dostanete další slevu. Její výše už ale záleží na vaší útratě za posledních dvanáct měsíců. Pohybuje se však od tří do deseti procent z nákupu. Pro nejvyšší slevu musíte ročně utratit alespoň čtvrt milionu korun. Držitelé karty OBI ale mají nárok na další akce, exkluzivní nabídky, poradenství, informace, prodlouženou záruku vrácení zboží na 60 dní a dopravu zboží zdarma při nákupu nad 5000 korun do vzdálenosti 30 kilometrů a do hmotnosti 1000 kg.


Nenechte si utéct akční slevy z letáku


V OBI najdete po celý rok širokou nabídku zboží a stavebních materiálů za výhodnou cenu v akci. Pravidelně bývají ke koupi nejrůznější výrobky ze všech oddělení, které v OBI můžete nalézt. Můžete výhodně nakoupit potřeby pro vaši zahradu. Posezónní výprodej zlevňuje například zahradní nářadí. Můžete koupit také různé druhy hnojiv nebo substrátů. V oddělení koupelen je k mání řada van nebo sprchových koutů v několika různých variantách a designech. Zajímavé je též oddělení stavebnin, kam můžete pohodlně zajet vlastním vozem.


Chcete mít všechny výhodné letáky a akční slevy hezky pohromadě? Podívejte se aktuálně platné OBI letáky a hned budete mít přehled o slevách, které zrovna OBI nabízí.


Díky letákům zjistíte, jak jednoduše můžete objevit výhodné slevy a akční ceny ve vašem oblíbeném obchodě. U nás najdete nabídky mnoha akčních letáků na jednom místě. Máte je tak k dispozici okamžitě a přehledně a žádná výhodná nabídka už vám neunikne!
Výhodné ceny pro všechny


Aktuální leták OBI máme vždy na našich stránkách hned první den jeho platnosti. Leták na akce v OBI platí vždy 12 dní. (od středy do následující neděle). Najdete v něm vše, co může kutil někdy potřebovat. Zahradní nábytek, rostliny, hnojivo a osivo nebo barvy, nátěry a laky. Každý měsíc na vás čekají dva letáky OBI plné akcí a slev pro každého. Sledujte proto naše stránky, kde vždy okamžitě zveřejníme nový leták OBI, který zrovna vstupuje v platnost. Sledujte akční letáky a ušetřete vaše peníze!


V letáku OBI najdete vše, co správný kutil potřebuje, zahradní nábytek, bazény, rostliny a semena, zahradní techniku nebo barvy, laky a stavebniny. Za měsíc si můžete prolistovat až dva akční letáky se sezónním zbožím v akci.×