Baumax letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Baumax v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Baumax , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Baumax

Přehledné informace přinášejí Baumax letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Dům a zahrada . Oblíbená sít prodejen Baumax nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Baumax nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 2 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Baumax inzeruje ve svých letácích.


Informace o slevových letácích Baumax


Stavba domu, rekonstrukce nebo jen zvelebení vašeho domu či zahrady. Všechny tyto činnosti se neobejdou bez patřičného vybavení a materiálu. Baumax je jeden z největších hobby velkoobchodů v Evropě. Koupíte zde vše potřebné od stavebního materiálu, profesionálního nářadí, obkladů, dlažeb, elektroinstalačního materiálu až po sazenice, hnojiva a vše pro pěstování užitkových i okrasných rostlin.


Máme vždy aktuální Baumax leták, ve kterém najdete nejvýhodnější nabídky na nadcházející měsíc. Každý leták Baumax nabízí nové slevy na nejrůznější druhy zboží. Díky pravidelnými akcím tak můžete snadno ušetřit nemálo peněz. Uplatnit slevy lze ve všech pobočkách Baumaxu, které se nachází například ve městech jako Praha, Chomutov, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Karlovy Vary, Kladno a další.


Prodejní síť a nabídka velkoobchodů Baumax


Baumax je původem rakouská obchodní společnost. První prodejnu otevřel ve štýrském Kindbergu, tehdy ještě pod názvem Hobbymax. Posléze došlo k přejmenování na Baumax a otevření dalších poboček již pod tímto názvem. Brzy se Baumax stal nejúspěšnějším prodejcem hobby potřeb na rakouském trhu. Místo dalšího rozvoje v Rakousku a Německu se ale Baumax rozhodl vstoupit do zemí bývalého východního bloku. Expanze proběhla poměrně rychle a již v roce 1992 byly otevřeny první obchody v tehdejším Československu a Maďarsku, o pár let později následovaly další pobočky na čerstvě samostatném Slovensku. Baumax se tak stal jednou z prvních západních firem, které se ve velkém začaly angažovat na našem trhu. Dnes má Baumax 160 poboček. Ty najdete v České republice, na Slovensku, ale také v Rakousku, Německu, Chorvatsku, Bulharsku a dokonce i v Turecku. Celkem tato firma zaměstnává přes 9000 zaměstnanců ve mnoha státech Evropy. České pobočky najdete v těchto městech: V Praze, Hradci Králové, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Chomutově, Ústí nad Labem, Liberci, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Jihlavě, Brně, Olomouci, Zlíně, Frýdku-Místku, Mostě, Kladně, Přerově, Táboře a také v jihomoravském Znojmě.


Kvalitní materiály a zboží od evropských dodavatelů


Hlavním zájmem společnosti Baumax je naplnění potřeb zákazníka, jeho přání a vizí. Baumax se vždy přizpůsobí poptávce ze strany veřejnosti. Celý sortiment zboží vybírá podle toho, co zákazník nejvíce potřebuje. V téměř dvaceti pobočkách po celé republice najdete vše pro stavbu, rekonstrukci i zařízení vašeho domu, bytu či úpravě okolí. Baumax nabízí například velmi širokou nabídku podlahových krytin, keramických obkladů, dlažeb, laminátových a dřevěných podlah včetně všeho příslušenství.


V Baumaxu nakoupíte i kvalitní koupelnové materiály, které můžete využít pro citlivou rekonstrukci nebo stavbu nových prostor. Je zde k dispozici velký výběr sanitární keramiky, různých typů van a sprchových koutů, vodovodních baterií a koupelnových doplňků v různých barvách a odstínech. Ani kuchyně nezůstane zkrátka a pořídíte zde moderní kuchyňské linky. Pro obývací pokoje jsou zde sedací soupravy, klasické nábytkové stěny, nejrůznější pohovky a další druhy nábytku.
Pro údržbu zahrad a okolí domu Baumax nabízí nejrůznější rostliny, pestrou škálu nářadí, barev, stavební chemie a zařízení interiéru. Zboží v každém případě pochází od prověřených a renomovaných dodavatelů. Přitom ale pořád Baumax nabízí jednu z nejlepších cen na trhu. Díky akčním letákům navíc můžete ušetřit ještě více.


Zkušení specialisté na každé pobočce poskytují zákazníkům odborné poradenství ohledně všech nabízených výrobků. Díky akčním letákům Baumaxu se navíc dozvíte o všech slevách, které Baumax pravidelně nabízí. Oblíbené jsou zejména sezónní slevy na začátku jara, které vás perfektně připraví na začátek nové sezóny. Nároční zákazníci navíc mohou využít slevovou kartu pro stálého zákazníka, díky které mohou čerpat řadu dalších výhod.


Akční slevy z Baumax letáku vám už neutečou


V řetězci velkoprodejny Baumax najdete každý týden produkty za výhodné akční ceny. Baumax pravidelně každý měsíc zlevňuje vaše oblíbené produkty, mezi které nejčastěji patří stavební materiály, dlažby, obklady, materiál pro elektroinstalační práce, rozvody teplé i studené vody a vybavení koupelen. Ať už stavíte nebo rekonstruujete, tak si můžete být jistí, že v Baumaxu najdete kvalitní zboží za přijatelnou cenu. Pokud budete sledovat Baumax leták, tak vám navíc neuteče žádná ze slev. Inspirujte se aktuálním letákem Baumax a přesvědčte se sami o skvělých cenových nabídkách kvalitních stavebních materiálů i nářadí pro všechny kutily. V Baumaxu nakoupíte vše co váš dům nebo chata potřebuje.


Bojíte se, že přehlédnete některou z výhodných nabídek? Sledujte Baumax leták, který vždy najdete zde v tom nejaktuálnějším vydání. U nás jsou všechny letáky a a slevové akce přehledně na jednom místě. Slevy ve vašich oblíbených obchodech vám tak jistě neutečou a budete o nich vědět mezi prvními.
Baumax dodává jen kvalitní zboží, které nabízí za výhodné ceny. I tak jsou ale stavební úpravy domu nebo údržba poměrně nákladnou záležitostí. Díky slevám ale můžete ušetřit. Akce a výprodeje vám umožní zásobit se potřebným materiálem nebo dokoupit chybějící nářadí a vybavení pro váš dům či byt. Díky téměř dvaceti pobočkám ve všech krajích je navíc Baumax v blízkosti každého zákazníka, který si na pobočce může nechat poradit s výběrem od školeného personálu. Baumax leták platí v každé z prodejen této sítě.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×