Hornbach letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Hornbach v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Hornbach , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Hornbach

Přehledné informace přinášejí Hornbach letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Dům a zahrada . Oblíbená sít prodejen Hornbach nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Hornbach nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Hornbach inzeruje ve svých letácích.


Hornbach leták pro všechny kutily a řemeslníky


Čeká vás rekonstrukce bytu nebo stavíte dům? Možná vám přijde vhod leták Hornbach s nabídkou pro všechny kutily a řemeslníky.


Práce na zahradě, nový dům nebo úpravy interiérů. To vše pro vás bude mnohem jednodušší díky řetězci HORNBACH. Je zde připraven široký sortiment potřebného materiálu a zboží od stavebnin, podlahových krytin, nářadí. Určitě vás zaujme také kvalitní koupelnové, praktické kuchyňské či stylové zahradní vybavení. Cokoliv co můžete pro práce na svém obydlí potřebovat, najdete v Hornbachu. Pro větší úsporu doporučujeme bedlivě sledovat pravidelný Hornbach leták, kde vždy naleznete ty nejvýhodnější nabídky a akce?


Oficiální akční leták HORNBACH nepravidelně několikrát do roka. Většinou však vyjde dokonce několik letáků zároveň. Obrovská nabídka zboží, kterou Hornbach nabízí, se zkrátka na jeden leták nevejde. Každý z letáků se specializuje na konkrétní část nabídky a specifické účely použití prodávaných materiálů. Naleznete zde vše od výbavy na zahrádku, přes stavební materiály, dlažby a obklady, barvy, osvětlení, elektroinstalace a všechno nezbytné nářadí.


Historie řetězce Hornbach


Michael Hornbach byl německý pokrývač, který ve druhé polovině devatenáctého století založil rodinnou řemeslnou firmu ve městě Landau in der Pfalz. Jeho syn pak pokračoval v otcově práci ale začal i s přidruženým prodejem stavebnin, který se postupně stal hlavní pracovní náplní jeho podnikání. Za posledních sto let se firma Hornbach rozrostla z malé rodinné živnosti až na mezinárodní řetězec hobby velkoobchodů.


První moderní Hornbach vznikl ale v roce 1968, kdy v Německu postavili první kombinovaný supermarket pro stavbu, řemesla a zahradu. V devadesátých letech se pak Hornbach doslova rozletěla do zemí, které s Německem sousedí. Nové pobočky vznikaly v Holandsku, Rakousku, Švýcarsku, Lucembursku a zkrátka jsme nepřišli ani u nás v České republice. Celkem zde Hornbach vítá zákazníky v deseti pobočkách v Praze a dalších větších městech. Nakoupit v Hornbachu můžete například těchto lokalitách: Brno, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň nebo Praha. Stále málo lidí ví, že zboží z Hornbachu si nemusíte kupovat pouze v kamenné prodejně, ale také si ho můžete objednat z webových stránek Hornbachu. Internetová nabídka je totožná jako na pobočkách Hornbachu.


Široká nabídka kvalitního zboží za levné ceny láká do Hornbachu davy lidí. Kromě toho svým zákazníkům nabízí také všemožné nadstandardní služby, jako je míchání barev, montážní servis a další. Na webových stránkách obchodu se také můžete poučit nebo inspirovat mnohými návody a tipy.


Přímo v regálech na vás pak čeká zboží známých značek, jako je Balakryl, Sencor, Bosch, Makita nebo Marimex. Leták Hornbach pak nabízí všechny tyto produkty za zvýhodněnou cenu oproti normálu. Výhodou nakupování zde je také možnost pořídit vše pro dům i zahradu na jednom místě, což šetří váš čas.


Akce a slevy z letáku Hornbach


Hornbach leták vychází v pravidelných intervalech a nabízí slevy na všechny druhy zboží z nabídky tohoto oblíbeného hobby marketu. Hornbach často zlevňuje žádané zboží a produkty. Pro všechny kutily, zahrádkáře i řemeslníky má řetězec hobbymarketů Hornbach stále připravené nové slevy, díky kterým ušetříte doopravdy hodně peněz. Akční leták přináší informace o slevách kupříkladu na zahradní nábytek, dveře, tapety nebo koupelnové vybavení a doplňky. Hobbymarket Hornbach také nabízí dárkové poukazy, které jsou výtečným dárkem pro nadšené kutily či zahrádkáře.


Na webových stránkách Hornbachu navíc najdete spoustu zajímavých tipů na zvelebení vaší zahrady nebo interiéru.


Akce a slevy pro všechny zákazníky Hornbachu


Nejoblíbenější akcí z Hornbach letáku je posezónní výprodej, v němž najdete nejednu zajímavou slevu. Často můžete uspořit i 55 % z ceny zboží. Ušetříte a budete připraveni na další sezónu. Máme leták na všechny akce v Hornbachu. Sledujte letáky Hornbach, které zde prezentujeme a žádná sleva vám neunikne.


Chcete vždy najít všechny slevové nabídky a akční letáky Hornbach pohromadě? Sledujte pravidelně naše stránky objevíte všechny výhodné slevy a akční ceny v tomto oblíbeném hobbymarketu. Všechny letáky u nás jsou přehledně na jednom místě. Každému jsou k dispozici okamžitě a přehledně. Žádná výhodná nabídka tak nemá šanci uniknout!


Nejvýhodnější ceny na trhu


Hornbach prodává zahradnické zboží, stavebniny a veškerý materiál pro dům a zahradu. Díky distribuci zboží po celé Evropě dosahuje velmi nízkých cen. Za málo peněz tak dostanete doopravdy hodně muziky! Můžete zvelebit okolí svého obydlí, postavit dům nebo rekonstruovat všechny místnosti v domě včetně koupelen. Právě pro koupelny a sociální zařízení nabízí Hornbach velmi širokou nabídku zboží obkladů, dlažby přes umyvadla až po ty nejluxusnější sprchové kouty. Při nákupech velkého množství materiálu je úspora znát nejvíce, proto akce a letáky sledují zejména řemeslníci, kterým se takto snižují náklady. V akci bývá samozřejmě i nářadí a mnoho drobností, které jsou při práci vždy potřeba.


Díky pravidelným akcím toto zboží můžete nezřídka nakoupit za velmi příznivou cenu. Stačí jen sledovat vývoj pravidelné akce, které Hornbach vyhlašuje v závislosti na sezóně nebo ročním období. Ty nejvýhodnější akce přichází většinou několikrát do roka a vždy je pro každou z nich vydán speciální leták Hornbach. Vždy pro vás máme připraven aktuální leták se slevami, které platí na nadcházející období. Můžete si tak být jistí, že o akcích Hornbachu budete vědět vždy mezi prvními!

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×