Magistra Lékárny letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Magistra Lékárny v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Magistra Lékárny , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Magistra Lékárny

Přehledné informace přinášejí Magistra Lékárny letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Lékárna . Oblíbená sít prodejen Magistra Lékárny nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Magistra Lékárny nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Magistra Lékárny inzeruje ve svých letácích.


Informace o letácích Magistra lékárny


Všechny aktuální Magistra lékárny letáky na jednom místě pro vás!


Pravidelně u nás najdete širokou nabídku akčního zboží, které na pobočkách MAGISTRA lékárny můžete pořídit za výhodných podmínek. Akční leták vychází pravidelně pro každý měsíc a obsahuje zejména přípravky, které v Magistra lékárnách nejvíce kupujete a které vždy odpovídají aktuálním potřebám a sezóně. V letáku naleznete slevy, dárky, výhodné balíčky a jiné zajímavé nabídky.


Sledujte pravidelně letáky a akční nabídky. Navštívit můžete jakoukoli z Magistra lékáren. Akční leták je platný ve všech lékárnách Magistra a ve většině partnerských lékáren. Díky letáku můžete koupit zboží s akčními cenami, které platí v celé síti Magistra lékáren.


Kromě letáků Magistra lékárna vydává pravidelným zákazníkům i slevovou kartu, s níž můžete ještě více ušetřit na všech produktech a lécích. Sleva platí i na akční zboží, které se objevuje v letácích Magistra lékárny. Získáte díky ní také dárky a bonusy k narozeninám či svátkům, osobní slevové kupóny a rady pro vaše zdraví. Umožňují také výhodnou rezervaci léků online, díky čemuž ušetříte čas i peníze.


Historie a nabídka Magistra lékárny


Magistra lékárna je obrovskou sítí lékáren, která má pobočky prakticky všude. Otevírací dobu jednotlivých poboček a partnerů můžete najít na internetu stejně jako slevové letáky. Magistra lékárny mají přes 200 poboček po celé České republice. Snadno tak naleznete nejbližší lékárnu blízko vašeho domova. Pobočky nebo partneři se nachází nejen v krajských městech ale i ve většině menších sídel nebo v jejich dojezdové vzdálenosti. Zároveň můžete využít slevové letáky při on-line nákupu a zboží si nechat pohodlně doručit až domů nebo na výdejní místa v blízkosti vašeho bydliště.


Kvalitní léky a empatický přístup k zákazníkovi


Obchodní slogan Magistra lékárny říká: „Doporučíme Vám jen to, co dáváme svým blízkým.“


Magistra lékárna je sdružení nezávislých lékáren jehož začátky se datují do roku 2010. Za deset let se síť lékáren rozrostla na více než 200 členských poboček. Magistra lékárny nejsou jen prodejny léků ale zejména plně profesionální pobočky s odborným personálem. Ten je vždy připraven ochotně poradit s výběrem vhodného přípravku nebo vysvětlit zásady používání potřebného léku včetně možných kontraindikací s jinými preparáty a vedlejších účinků.


Síť poboček Magistra lékárny nabízí komplexní sortiment léků a doplňků pro zdraví za výhodné ceny, které je často předmětem slev v akčních letácích. Leták Magistra lékárny u nás naleznete pravidelně každý měsíc a platí ve všech členských lékárnách i většině partnerských lékáren, které patří do sítě lékáren Magistra. V akčním letáku najdete výhodné slevy, dárky, akční balíčky a další praktické nabídky.


Zákazníci se do Magistra lékárny často vrácení zejména díky sníženým doplatkům na předepisované léky či nízkým cenám volně dostupných preparátů a doplňků pro zdraví. Mnohé léky zde nakoupíte úplně bez poplatku. Pobočky lékáren Magistra navíc najdete na velmi výhodných místech ať už v obchodních centrech, na rušných ulicích nebo přímo v blízkosti zdravotnických zařízení. Díky kombinaci slev z letáků a věrnostní karty můžete navíc ještě více ušetřit.


Klientskou kartu Magistra lékárny získáte po jednoduchém vyplnění formuláře zcela zdarma a bez registračního poplatku. Můžete zároveň sbírat body z nákupů, díky kterým dosáhnete na další slevy...


Ve všech Magistra lékárnách získáte všechny potřebné léky a zejména široké spektrum různých doplňků stravy a vitamínů. Dále je zde k mání i kosmetika a prostředky péče o kůži a pleť od renomovaných výrobců z celého světa. Magistra lékárny jsou zároveň předními prodeji prostředků proti bolesti. Na každé pobočce je v prodeji řada volně prodejných přípravků na bolest. Vhodný lék pro vás a zásady jeho používání vám při prodeji doporučí vyškolený farmaceut. Na každé pobočce na vás čeká speciálně vyškolený odborník s certifikátem Expert na bolest, který ovládá moderní přístupy pro domácí léčbu bolesti kloubů, ale i bolesti jiného původu. Každý Magistra Expert plně zhodnotí vaše potíže i medikaci. Informovat se můžete při běžné návštěvě lékárny nebo se lze objednat na odbornou konzultaci.


Akční slevy Magistra lékárny vám již neuniknou


Na pobočkách Magistra lékárny najdete neustále léky a doplňky za lákavé akční ceny. Magistra lékárny pravidelně pořádají akce a prodávají výhodně všechny žádané druhy léků, doplňků a kosmetických nebo dermatologických přípravků. Akční leták Magistra lékárny nabízí každý měsíc produkty jako: volně prodejné léky, prostředky tišící bolest kloubů a jiných částí těla, vitamíny, minerály a doplňky výživy. Můžete zde pořídit také léky ulevující od alergií, šetrnou kosmetiku a celou řadu dalšího zdravotnického materiálu, který se hodí v každé domácnosti. Díky široké síti prodejen Magistra lékárny jsou takto výhodné nákupy dostupné každému. Personál sestávající z vystudovaných farmaceutů vám navíc na místě vždy ochotně poradí s výběrem toho nejvhodnějšího produktu, který přispěje ke zlepšení vašeho zdravotního stavu.


Chcete mít dokonalý přehled o všech akčních nabídkách Magistra lékárny? Stačí pravidelně sledovat akční letáky, které jsou k dispozici online. Z nich vždy zjistíte jaké zboží je aktuálně k dispozici za výhodnou cenu. U nás jsou všechny letáky přehledně dostupné na jednom místě. Žádná nabídka tak neunikne vaší pozornosti a ušetříte nemalou peněžní částku.×