Magický úplněk a jeho vliv na naše zdraví...

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Černá Luna se zjeví na nebi každý měsíc a ovlivňuje přírodu i nás svou magickou silou. Přesně 8. 4. 2020 ve 4:35 ráno pocítíme vliv úplňku ve znamení Vah. V tuto dobu bývá naše intuice vybuzena na maximum a ožívají tajemné přírodní síly, na něž jsme si odvykli věřit. Úplněk ovlivňuje naše emoce, protože jeho živlem je voda na kterou velmi působí a voda je také symbolem emocí.

Vliv úplňku na naše zdraví

Dlouhodobě se vedou diskuze na téma vliv Měsíce na lidské zdraví. V alternativních sférách medicíny se nedoporučuje podstoupit operaci či jiný lékařský zákrok, mohlo by docházet ke komplikacím a zranění by se obtížně hojilo. Úplněk je ideální čas pro očistné a detoxikační kůry těla.

Pokud se naopak chcete zbavit tělesné hmotnosti na úplněk se doporučuje držet půst, váhový úbytek může být mnohem výraznější než kdykoli jindy. Doporučujeme pít dostatečné množství tekutin či bylinných čajů a nádherně si pročistíte organismus. Mějme při půstu na mysli, že se z nás vyplavuje vše špatné a vstupuje do nás nová energie a síla; posilujeme tak látkovou výměnu, krevní oběh a nervový systém, do ideálního stavu se uvádí také dechová frekvence a srdeční tep. Držení půstu není hladovka. Pokud k tomu budete tak přistupovat nebudou vás trápit nepříjemné pocity hladu.

Úplněk ve znamení Vah

Úplněk nabitý energií Vah nám dává skvělou možnost harmonizovat sami sebe a svůj vnitřní svět, ale také vztahy mezi námi a nejbližšími či kolegy v práci. Váhy jsou totiž vládcem harmonie, umění a vyrovnanosti. Jedná se o druhý Super úplněk v roce 2020. Měsíc bude tu noc nejblíže Zemi a bude obrovský. Díky tomu bude tento den velkou výzvou pro všechny, kdo chtějí ve svém životě něco změnit.


Síla úplňku se projeví tři dny před a po kulminaci Luny. Pokud vše správně vezmete do vašich rukou, můžete pozitivně využít její velkou sílu na podporu vašich plánů a cílů. Pokud jste nespokojeni s některou oblastí vašeho života, máte jedinečnou možnost si sesumírovat myšlenky a zaměřit se na to co vás v životě blokuje. Hluboké soustředění na problém spustí kreativní proces a řešení problému přijde samo naprosto přirozenou cestou.

Nechte se plně vést svou intuicí. Je také vhodná doba zpomalit tempo a dobře se dívat kolem sebe. Dovolte sami sobě vyjadřovat své pocity. Pokud si budete jisti sami sebou a budete naplno vnímat své pocity a myšlenky, tak to pro vás bude největším přínosem.

Vegetariánská frittata

Vegetariánská frittata


Vegetariánská frittata je taková omeleta po italsku. Je v ní hodně vajec a také spousta zeleniny.


Pečené jehněčí s bezlepkovou omáčkou

Pečené jehněčí s bezlepkovou omáčkou


Pečené jehněčí s bezlepkovou omáčkou je verze tradičního novozélandského jídla, upravená pro celiaky.


Jarní zeleninové tagliatelle s citronem a pažitkou

Jarní zeleninové tagliatelle s citronem a pažitkou


Jarní zeleninové tagliatelle s citronem a pažitkou je lehké jídlo s italskými těstovinami.


Italská rajčatová polévka

Italská rajčatová polévka


Italskou rajčatovou polévku podáváme jako lehkou večeři po celý rok, nebo jako svačinu pro zahřátí ve studených zimních dnech.


Citronové kuřecí plátky

Citronové kuřecí plátky


Citronové kuřecí plátky jsou lehké, dietní a lahodné jídlo. Přílohou může být bramborová kaše nebo vařené brambory.


Tagliatelle s panenskou svíčkovou

Tagliatelle s panenskou svíčkovou


Jídlo, které si uvaříme, by nám mělo dělat radost nejen chutí, ale i barevností.


Lahodné citronové koule

Lahodné citronové koule


Oblíbený lehký citronový moučník připravovaný hlavně o velikonocích, jsou lahodné citronové koule.


Kuřecí vývar se šťovíkem a kopřivami

Kuřecí vývar se šťovíkem a kopřivami


Jedinečný kuřecí vývar plný vitamínů, který vás postaví na nohy.


Salát z kadeřávku, čočky a ředkvičky

Salát z kadeřávku, čočky a ředkvičky


Přesto, že je tento salát velmi jednoduchý, dokonale vás zasytí díky vydatné čočce a ještě vám dodá spoustu potřebných vitamínů a minerálů z kadeřávku.


Dušené maso s brambory po španělsku

Dušené maso s brambory po španělsku


Dušené maso s brambory po španělsku je chutné a syté jídlo, příprava je velmi jednoduchá a všechny přísady jsou snadno dostupné.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Magický úplněk a jeho vliv na naše zdraví..., je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: magický, úplněk, jeho, vliv, naše, zdraví....

Kde najít informace×