Agel Lékárna letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Agel Lékárna v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Agel Lékárna , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Agel Lékárna

Přehledné informace přinášejí Agel Lékárna letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Lékárna . Oblíbená sít prodejen Agel Lékárna nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Agel Lékárna nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Agel Lékárna inzeruje ve svých letácích.


Agel Lékárna letáky


Lékárny AGEL patří pod stejnojmennou skupinu. Jejich provozovatelem je společnost Repharm a.s. Ta je jednou z dceřinných společností firmy AGEL.


Firma AGEL vznikla v roce 1990 v Třinci. Hranice České republiky však již dávno překročila.Dnes se pyšní tím, že se jedná o nejúspěšnějšího poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.


Dokládá to především tím, že, jak přesně jmenuje na svých webových stránkách, aktuálně provozuje také celkem dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Rovněž jsou pod tuto značku sdruženy distribuční a servisní společnosti a nezdravotnická zařízení.


Pod značku AGEL konkrétně patřísíť veřejných a ústavních lékáren, přičemž pobočky jsou rozšířeny především na Moravě. Od roku 2006 mohou využít zdravotnické služby AGEL taktéž občané Slovenska. Společnost zde provozuje několik nemocnic a dalších zařízení. V současnosti je to již více než dvě desítky provozoven po celé ČR.


Stejně tak vlastní tato síť lékáren i e-shop, přes který si můžete sortiment objednat, jestliže nemáte dostupnou lékárnu kamennou. Osobní vyzvednutí objednávky je možné v Opavě. Nabídky z akčního letáku AGEL proto může využít opravdu každý.


Sortiment lékárny AGEL


Lékárna poskytuje svým klientům komplexní medicínskou i preventivní péči v souladu s aktuálními požadavky.


Široká nabídka lékárny je složena z více než 15 000 produktů. Zaměstnanci lékárny mohou připravit a vydávat léky a léčiva na lékařský předpis pro pojištěnce všech zdravotních pojišťoven. Stejně tak jsou v lékárnách dostupné léky na žádanky ambulantních zdravotnických zařízení.


V lékárnách AGEL je k dispozici rovněž rozsáhlý sortiment volně prodejných léčiv, dále potravinové doplňky a zdravotnický materiál a pestrý výběr bylin, čajů, kosmetických přípravků a řada dalších preparátů, pro jejichž vydání se nevyžaduje lékařský předpis.


To vše za příznivé ceny také díky akčnímu letáku AGEL. O slevách podrobněji informujeme dále.


Slevy a akce v AGEL


Nákup léků či zdravotnických prostředků může být finančně poměrně náročnou záležitostí. Proto lékárna AGEL usiluje o příznivě nastavenou cenovou politiku.


Jak ušetřit? Jednak si můžete vybírat zboží aktuálně ve slevě. Na e-shopu takové produkty poznáte snadno, jsou opatřeny červenou značkou s počtem procent slevy.


Dále je možné nakupovat výrobky označené přímo logem Lékárna AGEL. Nejedná se však přímo o privátní značku, slevu můžete čerpat pouze tehdy, jste-li vlastníkem klientské karty. Také se akční cena nedá uplatnit na e-shopu, ale pouze v kamenných lékárnách.


Aktuální informace o akcích naleznete v záložce Akční nabídka přímo na oficiálních stránkách, případně v akčním letáku AGEL. U konkrétní akce si zkontrolujte nejen dobu, po kterou platí, ale i na které lékárny se vztahuje. Slevy mohou být dostupné jen ve vybraných lékárnách.


Ocenili by vaši nejbližší něco z nabídky lékárny AGEL? Můžete jim originálním způsobem udělat radost a zároveň i prospět jejich zdraví. Darujte jim jednoduše dárkové poukázky AGEL. Poukazy mohou být v hodnotě 200 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. Jejich platnost je 6 měsíců od zakoupení.


Klientský klub AGEL


Začlenit se do klientského programu lékárny se vyplatí hned z několika důvodů. Kromě trvale zlevněných produktů řady Lékárna AGEL získáte 2 % zpět z každého nákupu na svou kartu. Jako narozeninový dárek pak na vás čeká sleva 20 % na nákup. Vybrané léky můžete získat s nulovým doplatkem, případně s doplatkem nižším než jinde. Týká se to například hormonální antikoncepce či inzulinu.


Členství v klubu vám zároveň zajistí přísun aktuálních informací a novinek. Důležité zprávy se proto vždy dozvíte jako první. Navíc obdržíte pozvánky na akce, které se konají ve vaší nejbližší lékárně.


Myslíte si, že je pro vás věrnostní karta AGEL vhodná, ale nebaví vás narůstající množství plastových kartiček, které jen zabírají místo v peněžence? Začlenit do věrnostního klubu se můžete i tak. Stačí si v aplikaci Portmonka nahrát svou kartu rovnou do mobilu. Aplikace je volně ke stažení z obchodů GooglePlay a AppStore.


Pokud vám nestačí tyto slevy, využijete rovněž akční leták AGEL, který má tato lékárna rovněž dostupný.


Akční leták Agel Lékárna


Akční letáky najdeme v mnoha obchodech a ani lékárny již v tomto směru nemohou být výjimkou. Leták může spotřebitele snadno a přehledně informovat o tom, které produkty jsou zrovna ve slevě nebo se na ně vztahuje jiná akční nabídka.


AGEL tak rovněž vydává svůj vlastní. Ten začíná platit vždy v pondělí a jeho platnost končí za 2 měsíce, a to vždy v neděli. V akčním letáku AGEL jsou zastoupeny volně prodejné léky na běžné choroby, jako je nachlazení, či tabletky proti bolestem, ale také doplňky stravy, například na podporu imunity dospělých i dětí.


A pozor, také v letáku může být uvedeno, že kromě akční ceny platí ještě odlišná (nižší) cena pro držitele klientské karty. Současně je nutné mít na paměti, že reálné ceny se od avizovaných akčních nabídek mohou v konkrétní lékárně lišit. V letáku je výslovně uvedeno, že uvedená cena má charakter doporučené ceny.


Leták je dostupný v tištěné či elektronické verzi. Jestliže jej do své schránky nedostáváte, podívejte se jednoduše na oficiální stránky AGEL. Nebo ještě lépe: Podívejte se k nám na web, kde najdete pohromadě přehledně letáky mnoha známých obchodů. Usnadníte si tak plánování vašich nákupů.


Další služby – rezervace léků


Zdraví patří k nesmírně citlivým záležitostem každého z nás. Proto je pro nás kromě výhodného nákupu se slevou důležitý i profesionální a zároveň lidský přístup. Chceme mít pocit, že v lékárně je o nás jako o zákazníka perfektně postaráno. Oceníme něco navíc.


V lékárnách AGEL je tím navíc služba rezervace. Díky ní můžete u léků na předpis využít také rezervační systém. Používá se u u léků na předpis. Do formuláře zadáte kód elektronického receptu a vyberete si, ve které konkrétní provozovně si chcete léky vyzvednout.


V lékárnách AGEL si tak pohodlně zakoupíte nejen přípravky z akčního letáku AGEL, ale také léky na lékařský předpis.×