Sdílet:
Uložit recept!

Restaurace Jam And Co.

3/5 (1 hlas)

Hodnocení restaurace: Najíte se, ale gurmánství nečekejte.

Adresa: Krymská 152/1, Praha 10 (zobrazit na mapě)


Restaurace Jam and Co. leží na skvělém místě na rozhraní pražských Vršovic a Vinohrad. Restaurace Jam and Co. otevřela v roce 2016 a jejím spolumajitelem je známý hip-hopový DJ Mike Trafik. Restaurace Jam and Co. představuje asijskou fusion koncepci, kdy si bere to nejchutnější z asijské kuchyně. Tyto prvky potom neotřele kombinuje s evropskou kuchyní.

Sdílejte obsah s přáteli
Jam and Co.
Jam and Co.
Jam and Co.

Rozváží do: Praha
Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, polévky, předkrmy, těstoviny, denní menu, alkohol, ryby a ostatní typy kuchyně

Recenze Jam and Co.

Příjem objednávek

Pondělí:11:00 - 23:00
Úterý:11:00 - 23:00
Středa:11:00 - 23:00
Čtvrtek:11:00 - 23:00
Pátek:11:00 - 24:00
Sobota:11:00 - 24:00
Nedělě:11:00 - 23:00

Restaurace Jam and Co. leží na skvělém místě na rozhraní pražských Vršovic a Vinohrad. Přesněji v Krymské ulici, která je nejen Pražanům známá pro svoji progresivitu, novátorství a také hipsterství, když se kdysi veřejnosti dokazovalo, že i malá, tmavá a zapadlá ulička může úsilím a nadšením místních obyvatel změnit svoji DNA. Tyto tendence se samozřejmě projevily i na skladbě místních restaurací a stravoven. Výhonkem budiž fusion asijská restaurace Jam and Co.


Prostředí a obsluha restaurace Jam and Co.

Kontaktní informace

Telefon: +420 777 133 616
Adresa:
Krymská 152/1, Praha 10
Sociální sítě Jam and Co.

Restaurace Jam and Co. otevřela v roce 2016 a jejím spolumajitelem je známý hip-hopový DJ Mike Trafik. Restaurace zákazníkům k posezení nabízí dvě jednoduše zařízené místnosti, které svojí střídmostí nepřekážejí ostatním smyslům – zejména chuťi a čichu. Návštěvníci restaurace Jam and Co. sedí na dřevěných židličkách, které evokují školní jídelny. Tento retro styl je zase v módě a tak proč ne. Zajímavý kontrast také vytvářejí dřevěná podlaha a betonový strop. Restaurace Jam and Co. se může opřít o výbornou, sympatickou a ochotnou obsluhu, která je z valné části mladšího věku. Přátelsky vysvětlí všechno okolo každého jídla a je na těch holkách a klucích vidět, že nabízené pokrmy dobře znají a že je i někdy jedli.


Nabídka jídla v Jam and Co.

Jak už bylo řečeno výše, restaurace Jam and Co. představuje asijskou fusion koncepci, kdy si bere to nejchutnější z asijské kuchyně. Tyto prvky potom neotřele kombinuje s evropskou kuchyní. Za druhé se restaurace Jam and Co. vyznačuje spíše menšími porcemi, které vybízejí ke sdílení jídla se svými spolustolovníky. A v posledku vás překvapí poměrně příznivé ceny s ohledem na lokalitu a typ gastronomie.


Menu restaurace Jam and Co. je rozdělené na dvě části – tapas a hlavní jídla. Některé tapas představují spíše hlavní chod než předkrm, a to díky velikosti porcí, která opravdu překvapí. Z těchto jídel v restauraci Jam and Co. zaujme například koprovka s knedlíčky gyoza, což je jídlo, které přesně ilustruje myšlenku podniku – spojovat asijskou a evropskou kuchyni v něco smysluplného, chutného a vizionářského. Z těch menších předkrmů rozhodně zkuste batátové hranolky s originální omáčkou Jam mayo, která funguje jako vábnička pro gurmány z širokého okolí.


Z hlavních jídel lze jistě doporučit hovězí pečené žebro se silným vývarem a bylinkami. Místní kuchaři také velmi dobře ovládají kouzlo pečeného vepřového bůčku, který můžete najít v několika položkách jídelníčku. Mírným nedostatkem je určitá nekonzistentnost v provedení jednotlivých jídel, neboť jednou dostanete batátové hranolky křupavé a podruhé nikoliv. Jinak ale lze říct, že originalita se místnímu personálu upřít nedá, stejně tak jako nápady, jimiž „krmí“ svůj podnik. Jako místo pro oběd nebo běžnou večeři se ženou restaurace Jam and Co. poslouží více než dobře.


Rozvoz hotových jídel Jam and Co.

Restaurace Jam and Co. naštěstí nabízí rozvoz hotových jídel, a to prostřednictvím služby OneMenu. Jejich pochoutky tak jsou na dostřel, i když jste v práci, nebo se vám nechce vytáhnout paty z domu. Restaurace Jam and Co. rovněž poskytuje cateringové služby. Tamní borci sestaví menu přesně podle vašeho přání, na míru podle akce, na kterou je catering objednaný, a vždy se bude jednat o originální koncept cateringových služeb, který bude o galaxii dál než smažené miniřízečky a šunkový chlebíček. Restaurace Jam and Co. pojme až 500 lidí s kompletním zajištěním gastro zážitků například v podobě molekulární mixologie a barmanské show. A jelikož je jeden z majitelů dlouholetý muzikant, o vkusné hudební vložky nouze také nebude.


Aktuální nabídka a menu od Jam and Co.

Galerie fotografií Jam and Co.

Jam and Co.
Jam and Co.
Jam and Co.
Jam and Co.
Jam and Co.


Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Jam And Co. - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Jam and Co. co stojí za návštěvu

Kde najít informace×