Velikonoční beránek video recept


Velikonoční beránek nesmí chybět během Velikonoc asi v žádné domácnosti. Proto bude nejlepší, když si recept na velikonočního beránka nacvičíte hezky předem, abyste se potom mohli těšit ze své vlastní práce. Uvidíte, že velikonoční beránek a jeho recept není tak obtížný, jak se možná z dálky zdá. Ke zdárnému výsledku vám snad pomůže náš videorecept, ve kterém je velikonoční beránek pojatý tím snadnějším a uživatelsky přátelštějším způsobem. Možná jste nevěděli, že velikonoční beránek vznikl jako náhrada za pečeného beránka, který se o Velikonocích na rožni připravoval dříve. Z důvodu nedostatku skopového masa v Čechách se ale přistoupilo na velikonočního beránka ze sladkého těsta, což můžeme jenom kvitovat.

Velikonoční beránek video recept3 vejce
1 vanilinový cukr
100 g cukru krystal
50 g polohrubé mouky
40 ml oleje
40 ml vody
½ kypřícího prášku
forma na beránka 31×17

Vajíčka, vanilinový cukr a cukr krystal rozmixujeme tyčovým mixérem. Potom přidáme mouku a kypřící prášek. Znovu rozmixujeme a při tom do mísy přiléváme olej a vodu.

Těstem naplníme pečicí formu do ¾. V troubě rozehřáté na 160 °C pečeme velikonočního beránka 30 minut. Zdobíme rozinkami a mašličkou.

Velikonoční beránek nesmí chybět během Velikonoc asi v žádné domácnosti. Proto bude nejlepší, když si recept na velikonočního beránka nacvičíte hezky předem, abyste se potom mohli těšit ze své vlastní...

Sdílejte video s přáteli.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Velikonoční beránek video recept , je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Podobná videa jako Velikonoční beránek video recept


Zaujal vás tento videorecept? Vyberte si z podobných videoreceptů a videí o jídle a vaření jako je Velikonoční beránek video recept nebo zkuste vyhledat podobné videorecepty a videa.

Kde najít informace×