Těsto na celozrnné rohlíky recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Těsto na celozrnné rohlíky, které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Těsto na celozrnné rohlíky. Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Těsto na celozrnné rohlíky receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Celozrnné rohlíky recept
Uložit recept!
recept internet

Právě mám těsto v pečce, ... celozrnné rohlíky celozrnne rohliky recept celozrnný rohlík recept na celozrnne rohliky celozrnny rohlik recept rohliky z celozrnné mouky celozrné rohlíky celozrný rohlík recepty na celozrnné rohlíky celozrnné rohlík recepty celozrnné rohlíky recept celozrnne rohliky cel

Podobné recepty jako Celozrnné rohlíky

Rohlíky recept

Po upečení přendat na podložku, aby nám na horkém plechu nevyschly a neztvrdly. Rohlíky jsou po upečení nadýchané a kypré. Lze zadělat i ručně: Nejdříve udělat kvásek, do mísy vsypat zbylé suroviny, přidat kvásek, vypracovat pružné těsto, dát kynout a pak zpracovat podle receptu nahoře.

Podobné recepty jako Rohlíky

Domácí rohlíky a housky recept

Domácí rohlíky a housky

Pojďme si upéci domácí rohlíky a housky! Nejprve si zaděláme kvásek. ... všechny suroviny promícháme a dáme kynout. Předehřejeme si troubu na 180 °C. Na silikonovém vále si těsto si rozválíme. Radýlkem si vykrájíme trojúhelníky. Stočíme do rohlíků. ... Další recepty na Domácí rohlíky a housky.

Podobné recepty jako Domácí rohlíky a housky

Rohlíky z bezlepkové mouky recept

Rohlíky z bezlepkové mouky

Po vykynutí těsto rozdělíme na dvě poloviny. Z každé poloviny uválíme kruh, který rádlem nakrájíme na čtvrtiny. Z každé čtvrtiny vytvarujeme rohlík tak, že ji srolujeme od základny ke špičce a pak ohneme do tvaru rohlíku. Rohlíky naskládáme na vymazaný plech a necháme ještě asi 20 minut kynout.

Podobné recepty jako Rohlíky z bezlepkové mouky

Těsto rozpůlíme a z každé půlky vyválíme placku, kterou radýlkem rozdělíme na 8 trojúhelníků a zabalíme rohlíky. Začínáme na širší straně. Celozrnné rohlíky necháme na plechu ještě tak půl hodinky kynout. Pomažeme vajíčkem a posypeme semínky nebo mákem. Celozrnné rohlíky pečeme na 200 °C dozlatova.

Úžasné domácí rohlíky recept

Potom rohlíky nebo jiné tvary potřeme vlažným mlékem. Sypeme semínky solí, kmínem nebo necháme jen tak bez ničeho a pečeme ve vyhřáté troubě na 210 - 230 °C 10 -15 minut. Na dno dáme kastrůlek s vodou, aby se v troubě vytvořila pára. Úžasné domácí rohlíky přendáme na mřížku a necháme vystydnout.

Podobné recepty jako Úžasné domácí rohlíky

Recept na rohlíky, které jsou i druhý den dobré, lze jen pokmínovat nebo zapéct s anglickou slaninou a sýrem. Vareni.cz - recepty, tipy a články o vaření.

Domácí celozrnné pečivo recept

Do trouby vložíme misku vody a předehřejeme ji na 200 °C. Vložíme bagetu a pečeme asi 30 minut do růžova. Doporučuji asi po 20 minutách pečení teplotu snížit na 180 °C a domácí celozrnné pečivo zvolna dopéci. Domácí celozrnné pečivo můžeme konzumovat jen tak, nebo ji podávat jako přílohu.

Podobné recepty jako Domácí celozrnné pečivo

Celozrnné pečivo recept

Zapneme program těsto. Pokud bude těsto při hnětení lepivé (dle velikosti brambory), přidáme trochu hladké mouky. Po vykynutí, vytvarujeme pečivo a necháme na plechu kynout ještě 40 minut. Pečivo pomažeme vajíčkem, mlékem nebo vodou a posypeme semínky. Dáme péct na 220°C asi 20 minutek.

Podobné recepty jako Celozrnné pečivo

V uvedeném pořadí dáme do pekárny a necháme vypracovat hladké těsto. Necháme vykynout, rozdělíme na 18 dílů, z kterých vytvarujeme rohlíky. Necháme chvíli vykynout, potřeme vajíčkem a posypeme sezamem. Pečeme v předehřáté troubě na 180°C asi 15 minut.

Celozrnné rohlíky s omládkem recept

suroviny na omládek dobře vymícháme a necháme pak 45-60 minut kynout. Přidáme zbytek surovin a vymísíme volnější těsto, které necháme v míse asi hodinu vykynout. Vykynuté těsto propracujeme, rozdělíme na díly a uděláme rohlíky – měla jsem 8 velkých.

Podobné recepty jako Celozrnné rohlíky s omládkem

Celozrnné housky recept

A po x letech co používám domácí pekárnu jsem ještě nepoužila recept na těsto, do kterého by se přidávalo vejce, tím se vždy jen připravené housky, bulky apod. potírají kvůli křupavosti a přilnavosti posypu. Abych to shrnula, Vaše připomínky jsou v podstatě úplně mimo mísu, resp. pekárnu . Odpovědět

Podobné recepty jako Celozrnné housky

Celozrnné rohlíky z domácí pekárny recept

Celozrnné rohlíky z domácí pekárny ?? Opravdu velmi chutné celozrnné pečivo. Výborný a osvědčený recept. 3,0. 16× 1 hod ...

Podobné recepty jako Celozrnné rohlíky z domácí pekárny

Rohlíky jako dech  úžasné! recept

Rohlíky jako dech úžasné! recept

Právě jsem dopekla , nádherné vše se podařilo, skvělý recept ! Ovšem až na to , že jsou naprosto hnusné. Mouka , mouka ,mouka z Kaufu , to snad není mouka , vůbec to nechutná a nevoní jako mouka , jak jsem zjistila po dopečení rohlíků čichajíce k sáčku s moukou, že kde je problém. lTakže místo chutn

Podobné recepty jako Rohlíky jako dech úžasné!

Krnovské celozrnné rohlíky recept

Pod utěrkou necháme těsto kynout 45 minut. Těsto rozdělíme na stejně velké kuličky. Přibližně na 15 kusů vychází asi 65 g těsta na jeden rohlík. Válečkem rozválíme kuličky na podélné placičky, které stočíme do rohlíků. Při stáčení rohlíky lehce prsty roztáhneme, aby byly delší.

Podobné recepty jako Krnovské celozrnné rohlíky

Vykynuté těsto krátce prohněteme, rozdělíme na dílky a vytvarujeme rohlíky. Přendáme na pečící papír, potřeme vodou, v teple necháme vykynout zhruba 1hod. Pokud je místnost suchá, je potřeba potřít ještě v průběhu kynutí. Předehřejeme troubu na 220°C a necháme 10-15min běžet, aby se napařila.

Kváskové housky, rohlíky, pečivo recept

Těsto rozdělíme na čtvrtiny, z každé uděláme váleček, který rozdělíme na třetiny = 12 stejných kousků těsta. Z každé porce uděláme bulky, rohlíky, pletýnky. Pečivo naskládáme na plech s pečícím papírem a necháme ještě cca hodinu kynout a rovnou si rozpálíme troubu na 220 °C.

Podobné recepty jako Kváskové housky, rohlíky, pečivo

Domácí rohlíky recept

Takto připravené a srolované těsto poklademe na plech, který jsme vymazali tukem. Ještě chvíli necháme kynout. Mezitím můžeme zapnout troubu. Rohlíky potřeme rozšlehaným vejcem, posypeme kmínem, nebo hrubou kamennou solí, či mákem. Rohlíky pečeme ve předehřáté troubě asi 30 minut.

Podobné recepty jako Domácí rohlíky

Celozrné pečivo II recept

Zapneme program Těsto. Z těsta pak na vále vytvoříme rohlíky, bulky nebo housky, které případně potřeme rozšlehaným bílkem a posypeme libovolnými semínky. Pečeme v troubě vyhřáté na 200°C, dokud povrch nezačne růžovět. Pak snížíme teplotu na 180°C a dopečeme. Doba pečení je 25 až 30 minit.

Podobné recepty jako Celozrné pečivo II

Sýrové těsto na rohlíky, housky... recept

Ohodnoťte recept: Sýrové těsto na rohlíky, ... Celozrnné housky s černuchou . Housky se slaninou . Uzbecké lepjošky, housky . Housky na hamburgery . Jednoduché domácí housky . Bramborové rohlíky (s omládkem) Slané rohlíky od Čistinky .

Podobné recepty jako Sýrové těsto na rohlíky, housky...

Celozrnné, semínkové rohlíky recept

Tématické fráze: celozrnné rohlíky celozrnné rohlíky recept celozrnne rohliky z domaci pekarny jak se plete rohlík celozrnný rohlík celozrnný rohlík recept rohlíky z celozrnné mouky recept na celozrnné rohlíky domácí celozrnné rohlíky domácí rohlíky celozrnné recept celozrné rohlíky z domácí pekárny

Podobné recepty jako Celozrnné, semínkové rohlíky

Kynuté těsto na Buchty, Záviny, Koláče, Rohlíky...

Trochu jsem si recept upravila.Mouku jsem použila půl na půl, hladkou a polohrubou, tuk taktéž na půl máslo a sádlo, místo oleje smetanu.Těsto za mě mísila domácí 2metlová pekárna.Sušené droždí nepoužívám, klasický kvásek naleji nahoru.Propracované těsto hodím do mísy a dál postupuji klasicky

Podobné recepty jako Kynuté těsto na Buchty, Záviny, Koláče, Rohlíky...

Do domácí pekárny vložíme celozrnnou pšeničnou mouku, celozrnnou žitnou mouku, hladkou mouku, hnědý cukr, vodu, olej, sůl a zvolíme program "těsto". Vykynuté těsto rozdělíme na poloviny a z každé vyválíme placku, kterou rozřízneme na šestiny. Rohlíky smotáme od nejširší hrany rozříznuté placky.

Domácí celozrné rohlíky se šunkou a sýrem recept

Na vyválené těsto klademe šunku a sýr. ... domácí celozrnné rohlíky rohlíky z celozrnné mouky slane rohlicky se sunkou a syrem domácí rohlíky celozrnné recept celozrné rohlíky celozrne rohlíky recept domácí celozrnný rohlík rohlíčky se šunkou a sýrem recept na celozrne rohlíky domaci rohliky celozrn

Podobné recepty jako Domácí celozrné rohlíky se šunkou a sýrem

Domácí tukové rohlíky recept

Když rohlíky vykynuly, potřeme je jemně studenou vodou. Mezitím rozehřejeme troubu na 220 °C na funkci horní a dolní ohřev s ventilátorem. Nebojte se toho, mnozí pečou tyto rohlíky i na 250 °C. Na spodek trouby dáme starší plech, na který nalijeme asi 250 ml horké vody, aby se vytvořilo dostatečné m

Podobné recepty jako Domácí tukové rohlíky

Rohlíky domácí recept

Po vykynutí těsto propracujeme na pomoučněném nebo silikonovém vále (těsto se nelepí a nemusí se podsypávat) a vytvarujeme rohlíky: Těsto rozdělíme např. stěrkou na cca 15 bochánků, které necháme cca 10 minut odpočinout. Pomocí rozvalovacího válečku vyválíme elipsovité placky.

Podobné recepty jako Rohlíky domácí

Rohlíky Banket recept

Celozrnné rohlíky. 4,6 31 ... Dáme do tepla kynout na 30 - 40 minut. Po vykynutí těsto znovu zpracujeme a vyválíme čtvercovou placku o síle asi 5 mm. Rozkrájíme ostrým nožem na 10 - 15 trojúhelníků. Od širší strany zavineme, rohlík musí mít zavinutou špičku těsta pod sebou, a přeneseme na plech vylo

Podobné recepty jako Rohlíky Banket

Domácí housky recept

Na teplém místě necháme vykynout. Vykynutý kvásek vlijeme do mísy s moukou, přidáme olej, vejce, sůl a zbytek vlažného mléka. Vše důkladně zpracujeme na vláčné těsto. Necháme opět vykynout na teplém místě. Po vykynutí rozdělíme těsto na cca 15 dílů. Každý díl pak ještě na 3, ze kterých splétáme malé

Podobné recepty jako Domácí housky

Domácí rohliky recept

Tématické fráze: domácí rohlíky pečené v troubě recept pivní rohlíky pečení domácích rohlíků těsto na rohlíky v domácí pekárně rohlik recept těsto na rohlíky recept na rohlíky v troubě tukový rohlík recept krupave slane pivni rohliky peceni rohliku nejlepší těsto na rohlíky pecene rohliky domácí roh

Podobné recepty jako Domácí rohliky

Celozrnné housky bez použití bílé mouky recept

300 g celozrnné pšeničné mouky ... Mísu na 45 minut - 1 hodinu odložíme na teplé místo a necháme těsto kynout. Poté těsto opět propracujeme, hněteme a rozválíme na vál. Rozdělíme asi na 7 kousků a vytvarujeme houstičky. Houstičky dáme na pečící papír, pomažeme rozšlehaným vajíčkem a posypeme semínka

Podobné recepty jako Celozrnné housky bez použití bílé mouky

Celozrnné rohlíky s párkem recept

Z obdélníku krájíme pokud možno čtverce a párek zavineme z rohu do rohu. Těsto před stočením můžeme potřít například kečupem, nebo jiným oblíbeným dochucovadlem. Párek můžeme obtočit plátkem sýra nebo slaniny a potom zavinout do těsta. Rohlíky na plechu potřeme olejem a posypeme semínky. Pečeme do r

Podobné recepty jako Celozrnné rohlíky s párkem

Těsto na pletýnky z pekárny recept

Celozrnné rohlíky. 4,7 27 ... Po nakynutí přendáme těsto na pomoučněný vál a nakrájíme na kousky, ze kterých vyválíme tři stejné válečky. Z válečků pak tvarujeme pletýnky. Připravené pletýnky přeneseme na vymazaný a moukou vysypaný plech a dáme na 30 minut kynout. Potom pletýnky potřeme vejcem a pos

Podobné recepty jako Těsto na pletýnky z pekárny

Nejjednoduší rohlíky z domácí pekárny

Vše nalijeme a nasypeme do formy dle pořadí a vložíme do pekárny, program nastavíme na Těsto. (Pokud se nám zdá těsto lepivé, nebo suché, přidáme mouku, nebo vodu tak, aby vznikla pevnější koule). Po ukončení programu vykynuté těsto vyjmeme, rozdělíme na cca 12 dílů a necháme ještě 10 minut vykynout

Podobné recepty jako Nejjednoduší rohlíky z domácí pekárny

Klasické křupavé domácí rohlíky recept

Vykynuté těsto rozdělíme na 16 kousků a necháme asi 15 minut kynout. Každý kousek rozválíme na placku, kterou smotáme a vytvarujeme rohlík. Ty naskládáme na plech vyložený pečící fólií a necháme zhruba ještě tak 30 minut kynout. Poté rohlíky potřeme rozšlehaným vajíčkem s mlékem. Pečeme v předehřáté

Podobné recepty jako Klasické křupavé domácí rohlíky

Celozrnné bochánky recept

Vypracujeme těsto a necháme hodinu v teple pod utěrkou kynout. Poté těsto znovu propracujeme a vytvoříme bochánky. Celozrnné bochánky naskládáme na plech vyložený pečícím papírem a necháme ještě 40 minut pod utěrkou kynout. Na závěr celozrnné bochánky pomašlujeme vejcem a posypeme třeba mákem.

Podobné recepty jako Celozrnné bochánky

Těsto na bagetky, housky...

Zaděláme na těsto, necháme hodinku vykynout na teplém místě. Z těsta "uplácáme" bagetky (či malé housky, stočené rohlíky), před potřením vejcem je lehce nastřihneme nůžkami ((3-5krát), mají po upečení pěknější vzhled), potřeme rozšlehaným vejcem, posypeme semínky, necháme ještě chvíli kynout na plec

Podobné recepty jako Těsto na bagetky, housky...

Anglické rohlíky z domácí pekárny recept

Celozrnné rohlíky. 4,2 37 ... Po vykynutí vyklopíme na vál. Těsto rozdělíme na poloviny. Každou část rozválíme na kruh, nakrájíme na osm výsečí a každou stočíme do rohlíku. Rohlíky z domácí pekárny klademe na plech vyložený papírem na pečení. Každý rohlík potřeme směsí oleje a grilovacího koření ...