Sdílet:
Rohlík - Rozvoz potravin
Uložit recept!

Rohlík - Rozvoz potravin

3/5 (37 hlasů)

Hodnocení rozvozu jídla: Průměrná hodnocení této rozvozové služby.


Rohlík.cz je nejsilnější online rozvoz potravin. Nabídka jak v kamenném supermarketu. Vyberte si z tisíce druhů zboží. Objednejte a zboží vám doručí až domu.

Sdílejte obsah s přáteli
Rohlík
Rohlík
Rohlík

Rozváží do: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Zlín, Kladno, Jihlava, Teplice, Jablonec nad Nisou, Přerov, Prostějov, Mladá Boleslav, Příbram, Kolín, Kroměříž, Břeclav, Litoměřice, Vyškov, Kutná Hora, Mělník, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Benešov, Rakovník, Neratovice, Slaný, Nymburk, Říčany, Rokycany, Poděbrady, Roudnice nad Labem, Dobříš, Mnichovo Hradiště, Králův Dvůr, Hořovice, Černošice
Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, polévky, pizza, burgery, přílohy, těstoviny, ryby a ostatní typy kuchyně

O společnosti Rohlík.cz

Dodací hodiny

Pondělí:0 - 24
Úterý:0 - 24
Středa:0 - 24
Čtvrtek:0 - 24
Pátek:0 - 24
Sobota:0 - 24
Nedělě:0 - 24
Svátky:0 - 24

Rohlík je česká rozvážková služba, která se profiluje jako online supermarket. Společnost Rohlík (Velká pecka s.r.o.) byla založena v roce 2014.

Většinový podíl v ní aktuálně vlastní úspěšný český podnikatel Tomáš Čupr, který též založil projekty Slevomat a Dáme jídlo. Dále v pozadí projektu stojí investiční skupiny Enern a Miton a drobní investoři.

Své působení značka zahájila v Praze a v Brně. Významněji začala své služby rozšiřovat v roce 2017. V roce 2020 spustila navíc projekt Suchý Rohlík, když během pandemie trvanlivými potravinami zavážela obyvatelé po celé ČR. Projekt však měl dočasný charakter, přestože Rohlík vykrýt republiku postupně skutečně plánuje.


Nabídka společnosti Rohlík.cz

Kontaktní informace

Telefon: +420800730740
Adresa:
Sokolovská 100/94, Praha 8 – Karlín
Sociální sítě Rohlík

Rohlík nabízí široký sortiment zboží. Jeho filosofií je nejen se vyrovnat klasickým kamenným supermarketům, ale nabídnout zákazníkům dokonce služby lepší. Proto má 3x rozsáhlejší nabídku produktů.

Nechybí v ní pečivo a pekárenské zboží, trvanlivé a mražené produkty, mléčné výrobky, maso, drogerie, zboží pro děti, speciální výživa, kam je možné zařadit například trvanlivé potraviny, mezinárodní specialisty, nápoje, ovoce a zelenina, potřeby pro mazlíčky a sortiment partnerské BENU lékárny.

Podobně jako v klasických supermarketech je na Rohlík.cz k dispozici akční zboží, případně zlevněné produkty s krátkou dobou expirace.


Pokrytí Rohlíku.cz

Rohlík v současné době svými službami vykrývá především velká města, jako je Praha, Brno, Plzeň či Liberec. Dále zamířil do Jablonce, Pardubic, Hradce Králové, Olomouce, Prostějova a jejich blízkého okolí.

Zatím otázkou budoucnosti jsou ambiciózní plány, které hovoří o tom, že „svého“ Rohlíku by se mohli dočkat obyvatelé každého města nad 30 000 obyvatel. Další expanze je jistě reálná. Rohlík ze svých obchodních záměrů ostatně kvůli náročné logistice dlouho vynechával Ostravu, tu se ale nakonec do zavážkového schematu vměstnat podařilo.


Cena dopravy u Rohlíku.cz

Cena dopravy začíná na 29 korunách u menších nákupů. Od celkové částky 1 200 korun je možno využít dopravu zdarma. Ceny se nicméně liší podle denní doby a regionu.

Rohlík umí doručovat zboží nejen k vám domů, ale i na výdejní místo nebo do zaměstnání, objednávku si můžete nechat poslat i na firemní recepci.

Online supermarket myslí i na handicapované, samozřejmostí je výnos nákupů do patra, pomoc s těžkým zbožím nebo objednávka po telefonu. Využít můžete i dopravu zdarma ve vymezených časech.


Rychlost dopravy Rohlík.cz

Standardně se doručuje každý den včetně víkendů a svátků, a to v rozmezí 7. až 23. hodina. Nákup může být doručen i v expresní lhůtě 2 hodin.

Deklarované časy nicméně platí primárně pro Prahu a okolí a jak potvrzují recenze, 120 minut je skutečně velmi krátká lhůta, kterou se často kurýrům nepodaří dodržet. V záhlaví webové stránky najdete čas, který vám přehledně ukáže, kdy je volný termín pro rozvoz.

Ve srovnání s konkurencí se navíc Rohlík může pochlubit o něco přívětivějšími časovými okny pro rozvoz. Kdo netrvá na nákupu dodaném v konkrétní čas, dokonce může na dopravě ušetřit.


Jak vypadá web a aplikace Rohlík.cz

Webové stránky poskytují plnohodnotné rozhraní s výběrem zboží, informacemi o dopravě a doručení i zobrazením dostupnosti.

Objednávat můžete přes počítač nebo přes mobilní aplikaci. Ta ovšem má problémy s použitelností, některým uživatelům se zdá nepřehledná, jiní dokonce poukazují na to, že se zasekává nebo poukazují na nefunkční vyhledávání.


Závěrečné resumé Rohlík.cz

Daní za fakt, že je zákazníkům poskytována určitá služba, jsou pochopitelně vyšší ceny. Rohlík však představuje ulehčení pro všechny, kteří jsou příliš vytížení nebo se do obchodu zkrátka nedostanou. Prostor pro další zlepšování zde však jednoznačně je.

Často zaznívá především stížnost na to, že objednávka se nedá stornovat jinak než prostřednictvím helpdesku. Řada zákazníků by také uvítala možnost odebrat z nákupu určitou položku. Množí se i stížnosti na jednotlivé kurýry a celkovou komunikaci.

Zástupci značky Rohlík by tak kromě smělých plánů na expanzi měli v potaz brát podněty těch, kteří u něj nakupují.


Aktuální nabídka a menu od Rohlík

Galerie fotografií Rohlík

Rohlík
Rohlík
Rohlík
Rohlík
Rohlík


Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Rohlík - Rozvoz potravin, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Rozvoz jídel jako v Rohlík

Onemenu

Onemenu


Rozvoz z restaurací
Rychlost dodání: do 60 minut
Rozváží do: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec

Cibule By Filip Sajler

Cibule By Filip Sajler


Rozvoz hotových jídel
Rychlost dodání: 1-5 dnů
Rozváží do: Praha, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Říčany, Čelákovice, Roztoky a další města

Sklizeno

Sklizeno


Rozvoz potravin
Rychlost dodání: do 60 minut
Rozváží do: Praha, Brno, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a další města

iTesco

iTesco


Rozvoz potravin
Rychlost dodání: do 60 minut
Rozváží do: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a další města

Dáme jídlo

Dáme jídlo


Rozvoz z restaurací
Rychlost dodání: do 60 minut
Rozváží do: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a další města

KFC Rozvoz

KFC Rozvoz


Rozvoz z restaurací
Rychlost dodání: do 60 minut
Rozváží do: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a další města

Wolt

Wolt


Rozvoz z restaurací
Rychlost dodání: do 60 minut
Rozváží do: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a další města

Restaurace s rozvozem v lokalitě jako Rohlík

Black Horse

Rozvoz jídla z restaurace
Adresa: Nerudovo nám. 108/1, Liberec

Restaurace U Hubatků

Rozvoz jídla z restaurace
Adresa: Pod Pekárnami 7–9, Praha

Restaurace Zámek Zábřeh

Rozvoz jídla z restaurace
Adresa: U Zámku 42/1, Ostrava

Třebovický mlýn

Rozvoz jídla z restaurace
Adresa: Na Heleně 5004/2, Ostrava

U Labutě

Rozvoz jídla z restaurace
Adresa: Za Mlýnem 4, Přerov

Lidová jídelna Těšnov

Rozvoz jídla z restaurace
Adresa: Těšnov 1163/5, Praha

Kde najít informace×