Sdílet:
Uložit recept!

Restaurace Black Horse

3/5 (1 hlas)

Hodnocení restaurace: Najíte se, ale gurmánství nečekejte.

Adresa: Nerudovo nám. 108/1, Liberec (zobrazit na mapě)


Irská restaurace Black Horse svým hostům nabízí především jednoduchost a kvalitu, a proto jejich jídelníček neobsahuje spousty položek, za to kuchaři restaurace Black Horse sledují a přeměňují sezonní trendy v dobrá a poctivá jídla. Irská restaurace Black Horse se vrací k rybám jakožto důležité součásti jídelníčku, dále si dává záležet na dováženém irském hovězím mase a najdete zde i klasiku v podobě piva Guinness či jablečného piva Cider.

Sdílejte obsah s přáteli
Black Horse
Black Horse
Black Horse

Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, polévky, burgery, přílohy, předkrmy, denní menu, alkohol a ostatní typy kuchyně

Obecně o restauraci Black Horse

Příjem objednávek

Pondělí:11:00 - 23:00
Úterý:11:00 - 23:00
Středa:11:00 - 23:00
Čtvrtek:11:00 - 23:00
Pátek:11:00 - 24:00
Sobota:12:00 - 24:00
Nedělě:12:00 - 22:00

Irská restaurace Black Horse v Liberci přenese své návštěvníky přímo do srdce Irska. Základním stavebním kamenem irské gastronomie jsou především čerstvé a kvalitní suroviny a z toho zdejší restaurace vychází. Díky rozlehlým zeleným irským pastvinám se Irsko pyšní kvalitním a výtečným jehněčím, hovězím i vepřovým masem. Ve zdejší kuchyni jsou hojně zastoupeny i mořské plody a ryby. A právě na kvalitním mase z těch nejlepších chovů stojí jídelníček restaurace Black Horse. Nabídka jídel je bohatá, přesto však jídelníček nepůsobí „přeplácaně“. Návštěvník restaurace nalezne v jídelním lístku od každého něco a myslí se i na vegetariány. Kromě stálého jídelního lístku je možné vyzkoušet pokrmy z denní nabídky, která je neustále obměňována.

V nápojovém lístku restaurace Black Horse nesmí chybět pivo Guinness, nejvyhlášenější irský stout (tmavé pivo typu ale vyráběné z praženého sladu a ječmene, chmelu, vody a pivních kvasinek). V nabídce je také irský cider Magners. Kdo však dává přednost českému pivu, rovněž si přijde na své. Zvláštní kapitolou je široká nabídka irské whiskey s možností ochutnávek. Výtečné jsou i zdejší alkoholické koktejly.

Interiér liberecké restaurace Black Horse je útulný a mimořádně vkusný, důraz je kladen zejména na spokojenost hosta a pocit jakési exkluzivity. A spokojený host se rád vrací na místo činu.


Nabídka jídla restaurace Black Horse

Kontaktní informace

Telefon: 485 11 44 33
Adresa:
Nerudovo nám. 108/1, Liberec
Sociální sítě Black Horse

Jak bylo řečeno výše a jak již sám název napovídá, je zaměřena na restaurace Black Horse poctivou a kvalitní irskou kuchyni. Jídelní lístek je složen z malých jídel, předkrmů a polévek, hlavních chodů, příloh, specialit k pivu a dezertů. Samozřejmostí jsou tradiční irská jídla, jako je např. hustá krémová polévka s kousky ryb Seafood Chowder, která je velmi sytá a snadno vydá za hlavní chod. Z nabídky hlavních jídel je těžké jmenovat jen jedno. Namátkou uveďme např. pomalu pečenou jelení kýtu s rybízovo-šípkovou omáčkou, tradiční irský prime beef burger, jehněčí hřebínek, kachní prso s batátovým pyré, nebo vegetariánské lilkové cannelloni. Milovníky moře jistě potěší denní nabídka čerstvých ryb. Přílohy jsou jednoduché, ale k uvedeným pokrmům není nutné vymýšlet příliš složité kombinace. Na výběr je mimo jiné máslová bramborová kaše, zeleninový salát, či grilovaná zelenina. V nabídce je i domácí chléb.

Co se týče dezertů, rozhodně stojí za ochutnání bread and butter pudding, tedy tradiční britský chlebový puding z máslového chleba, rozinek a vaječného krému.


Kde se restaurace Black Horse nachází

Restaurace Black Horse se nachází na Nerudově náměstí, cca. 10 minut chůze od náměstí Dr. Edvarda Beneše, kde se nachází překrásná novorenesanční budova radnice, jeden ze symbolů města. Točilo se zde několik filmů, zdejší interiéry mohli televizní diváci zahlédnout např. ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále, nebo ve snímku Milada.

Samotná restaurace Black Horse se nachází na klidném místě, přímo na náměstí je možné zaparkovat. Nejbližší zastávka MHD leží jen 130 metrů od restaurace.


Rozvoz / jídlo k vyzvednutí / cena dopravy restaurace Black Horse

V restauraci je možnost zakoupit jídlo s sebou. Samotný rozvoz jídla zatím restaurace nenabízí, ale v dohledné době je v plánu spolupráce s kurýrní službou Wolt. Možnosti dopravy a ceny budou zveřejněny na internetových stránkách restaurace.


Hodnocení jídla, prostředí, servisu restaurace Black Horse

Jak již bylo řečeno výše, zdejší gastronomie je na vysoké úrovni. Pracuje se zde s čerstvými a kvalitními surovinami. Menu není vždy obvyklé, ale chutě jsou vyladěné do sebemenšího detailu a hosté rozhodně neodcházejí zklamaní. Výtečná je i široká nabídka piva, vína a ostatních alko- i nealko-nápojů. Zvláštní důraz je kladen irskou whiskey, v nabídce jsou i méně známé druhy a rozhodně stojí zato dát jim šanci.

Interiér restaurace Black Horse je mimořádně útulně a přitom vkusně zařízen. Pokrmy jsou servírovány se stylem a nápaditostí.

Obsluha je milá, profesionální a vždy ochotná poradit, nenechá se vykolejit ani malými strávníky. Problémem nejsou ani alergie či různá dietní omezení hostů, na všem se dá s obsluhou vstřícně domluvit.


Celkové hodnocení restaurace Black Horse

Restaurace Black Horse v Liberci nabízí poctivou a kvalitní gastronomii všem milovníkům dobrého jídla. Jistě i proto se naposledy v roce 2020 umístila v top100 restaurací oblíbeného a prestižního Maurerova výběru Grand Restaurant. Prvotřídní kvalitě samozřejmě odpovídají i ceny, které jsou na Liberec možná vyšší, než je zvykem. Návštěva je však takovým gurmánským zážitkem, že málokdo odchází zklamán. Restaurace Black Horse je ideálním místem pro komorní oslavy či různá výročí, ale i příjemné romantické posezení ve dvou.


Aktuální nabídka a menu od Black Horse

Galerie fotografií Black Horse

Black Horse
Black Horse
Black Horse
Black Horse
Black Horse
Black Horse
Black Horse


Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Black Horse - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Black Horse co stojí za návštěvu

HOT DOG GRIL & BURGER Liberec

Uložit recept!

Restaurace
Nám. Dr. E. Beneše 3/4, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: hot dog, steaky, přílohy, burgry dvouručák 150g, burgry double dvouručák 300g a ostatní typy kuchyně

Pavlovice - Letná Liberec

Uložit recept!

Restaurace
Letná 120/27, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: burgery, nápoje

ZOO 1320 Liberec

Uložit recept!

Restaurace
Masarykova 1320/16, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: hlavní jídla, doporučujeme, pizza, dezerty, italská

bistRAWveg - LBC Liberec

Uložit recept!

Restaurace
Palachova 1404, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: dezerty, nápoje, obědové menu, jídla a polévky, nealkoholické nápoje a ostatní typy kuchyně

Caffe Aréna Liberec

Uložit recept!

Restaurace
Olbrachtova 820/4, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: zmrzlina, káva fresh coffee, nealko, čerstvá pražená káva, fresh - čerstvé ovocné šťávy a ostatní typy kuchyně

Blue Agave Asia Liberec

Uložit recept!

Restaurace
České mládeže 456, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: wok, asie

Barvírna Bar Liberec

Uložit recept!

Restaurace
Barvířská 33/4, Jeřáb, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: alkohol, denní menu, česká

Starbucks Coffee Liberec Fórum

Uložit recept!

Restaurace
Soukenné nám. 2a/669, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: vegetarian, fit, menu s dezertem, lahvové nápoje, sendviče a ostatní typy kuchyně

La Pizza Berra Liberec

Uložit recept!

Restaurace
Pražská 21/35, Liberec
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: vegan, vegan pizza 50cm, masová pizza 35 cm, vegan pizza 35 cm, vegetarian a ostatní typy kuchyně×