Sdílet:

Přidejte se k nám

Vlastníte kvalitní restauraci, rozvoz jídla nebo eshop, který zákazníka nezklame? Chcete získat nové zákazníky a očekáváte měřitelné zvýšení zisků? Staňte se součástí jidlo.cz a posuňte svůj byznys na další level!

Staňte se partnerem

Vyberte co je Váš hlavní byznys nebo jak chcete spolupracovat.

Proč se stát partnerem Jídlo.cz?

Budete vidět

Máme přes 2 miliony zobrazení měsíčně a každý rok rosteme. Díky profilu na Jídlo.cz budete více vidět na Seznam.cz a Google.cz.

Jsme jedni z nelepších

Jsme v TOP 10 zájmových webů v ČR a naší ambicí je být v TOP 5. Vy máte možnost být u toho a profitovat z našich úspěchů.


Nepřestáváme na sobě pracovat

Dynamicky se rozvíjíme a neustále Jídlo.cz vylepšujeme, abychom nabízeli ty nejlepší služby a vždy byli napřed před konkurencí.

Máme velký zásah

Máme zásah na celou Českou republiku a Jídlo.cz navštěvují lidé jak malých, tak velkých měst.


Postaráme se o Vás

Od prvního kontaktu se o Vás postará náš tým, který poradí s výběrem předplatného, následně Vám založí profil a vysvětlí jak ho spravovat, aby fungoval.

Neplatíte nic navíc

Platíte férovou cenu bez časového závazku a v rozsahu, který Vám bude plně vyhovovat.


Ceny partnerství

Rozsah služeb a cenu předplatného si zvolíte tak, aby vyhovoval vašim potřebám a neplatili jste zbytečně nic navíc. Cena za partnerství se hradí formou ročního předplatného. Ceny jsou uvedeny bez DPH. * 0,- cena podmíněna umístěním zpětného odkazu na váš web.

Ceny / měsíc

  • Restaurace - od 0,- Kč *
  • Rozvoz - od 499,- Kč
  • E-shop - od 199,- Kč


Další formy spolupráce

V případě, že nevlastníte restauraci, rozvoz jídla nebo e-shop, tak můžete využít potenciálu portálu Jídlo.cz! Nabízíme reklamní prostor, kde můžete publikovat svou reklamu nebo přidejte reklamní letáky a propagujte své zboží v naší sekci Letáky.

×