Zeman Maso-Uzeniny letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Zeman Maso-Uzeniny v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Zeman Maso-Uzeniny , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Zeman Maso-Uzeniny

Přehledné informace přinášejí Zeman Maso-Uzeniny letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Zeman Maso-Uzeniny nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Zeman Maso-Uzeniny nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Zeman Maso-Uzeniny inzeruje ve svých letácích.


O společnosti a letácích ZEMAN maso-uzeniny


Plným názvem ZEMAN maso-uzeniny, a. s. je síť maloobchodních prodejen, která vznikla již v roce 1897 jako rodinná firma.


Na zakladatele Aloise Schneidera pak navázalo ještě několik generací. Ačkoli bylo podnikání v roce 1948 znárodněno, dalším potomkům rodu Schneiderových, bratrům Robertovi a Josefovi, se podařilo v roce 1991 tradici obnovit. A od tohoto roku současně nosí jejich i obchodní název ZEMAN, pod kterým najdeme značku i dnes.


Novodobá historie značky ZEMAN maso-uzeniny se tak začíná psát v Plzni. Těžiště podnikání se však v čase přesunulo primárně do Příbrami, odkud pochází také většina produktů. Sídlí zde mateřská výroba značky ZEMAN maso-uzeniny.


V nedávné minulosti byl přelomový zejména rok 2004, kdy došlo k razantnímu navýšení výrobních kapacit. Což zároveň značce umožnilo expandovat. V roce 2012 řeznictví přechází do vlastnictví investiční skupiny Penta.


Dnes patří ZEMAN maso-uzeniny s více než stovkou prodejen, které jsou rozmístěny napříč celou Českou republikou k největším prodejcům v ČR. Jednotlivé provozovny jsou otevřeny vždy od pondělí do soboty, výhodou je tak dostatečně dlouhá otevírací doba i pro velmi zaneprázdněné nakupující.


Otevírací doba se však může lišit dle lokality. Vždy je proto vhodné si zkontrolovat konkrétní obchod. Než se proto s akčním letákem ZEMAN maso-uzeniny vydáte nakupovat, nezapomeňte si aktuální otvírací dobu ověřit.


Sortiment obchodů ZEMAN maso-uzeniny


Jedná se o specializované řeznické prodejny. ZEMAN maso-uzeniny vsází na pultový prodej. Jedná se o přidanou hodnotu klasického supermarketu, proto provozovny vznikají zejména poblíž supermarketů značky Penny. Cílem je nabídnout zákazníkům kromě balených výrobků rovněž ty čerstvé.


V nabídce tak nechybí čerstvé maso, uzeniny, vařené výrobky, sádlo nebo segment lahůdek, zákusků a pečiva. K oblíbeným produktům patří zejména uzená krkovice či vepřová pečeně. Vybrané prodejny pak nabízejí výrobky z teplého pultu.


Důraz je kladen na vysokou kvalitu výrobků, maximální čerstvost a zároveň příznivé ceny, které najdete například v letáku ZEMAN maso-uzeniny. Společnost své produkty stále vyrábí za využití tradičních receptur, dnes však již s pomocí vysoce moderních technologií. Výroba samozřejmě podléhá i pečlivé veterinární kontrole.


Maso se od počátku zpracovává ve výrobním závodě v Příbrami, druhý závod, který značka vlastní. vznikl v Zábřehu na Moravě. Spotřebitel má tak záruku, že za ním vybraná surovina nemusela přicestovat z dalekých končin a je si jistý původem vybraného zboží.


Zároveň je cílem společnosti, aby to byl původ tuzemský a značka Zeman podporovala lokální produkci masa. Celkem spolupracuje přibližně se stovkou českých dodavatelů.


Kromě zpracování masa si společnost vyrábí sama uzeniny i sortiment lahůdkářského zboží. To umožňuje mít pod kontrolou skutečně plné spektrum veškerých nabízených produktů. Výjimkou jsou pouze například zeleninové saláty či chlebíčky.


Speciální nabídkou, kterou můžete využít v každé prodejně, je možnost objednat si rozbouranou vepřovou půlku. Tato je vždy rozbourána na přední a zadní čtvrtku.


Akční zboží a slevy Zeman Maso-Uzeniny


Akční zboží se netýká pouze potravin dostupných v supermarketech. Podobnou nabídku pro své zákazníky má i řeznictví ZEMAN maso-uzeniny.


Informaci o akčních cenách najdete jednak v akčním letáku ZEMAN maso-uzeniny, ale také je možné nechat si zasílat do e-mailu. K odběru se můžete přihlásit na oficiálních stránkách společnosti. Výhodou je především rychlost, s jakou se o novinkách dozvíte. Informace o všech výhodách budete mít dříve než ostatní.


Slevy pokrývají celý sortiment, vztahují se tak na čerstvé maso (oblíbené kuřecí či vepřové) i uzenářské výrobky (salámy, párky nebo klobásy), ale také například na saláty. Svůj nákup proto výhodně může pořídit každý.


Akce v ZEMAN maso-uzeniny navíc respektují sezónní produkty. Na podzim se tak můžete například těšit na klasické zabijačkové pochoutky, jako jsou jitrnice či tlačenka. A to samozřejmě opět za akční ceny.


Speciální akcí, která se opakuje každoročně, je také například Masobraní. Jedná se o projekt, který má být jakousi českou oslavou masa a vybrané podniky (řeznictví a uzenářství) se tak do něj zapojují především tím, že nabízejí mnoho produktů za zvýhodněné akční ceny.


Smyslem konceptu Masobraní je motivovat spotřebitele k nakupování masa, a to nejen výhodnými slevami, ale také tím, že mohou svoje kulinářské výtvory přihlásit do soutěže o lákavé odměny.


Akční leták Zeman Maso-Uzeniny


Jestliže vám chodí domů akční letáky, najdete mezi nimi pravděpodobně rovněž akční leták firmy ZEMAN maso-uzeniny.


V současné podobě má dvě strany. Letáky vycházejí pravidelně každý týden. Ovšem pozor, v tomto případě platí akční nabídka vždy od pondělí do soboty téhož týdne. Letáky Penny však platí až od čtvrtka. Na jednotlivé produkty se se taktéž pravidelně pořádá víkendová akce, která začíná ve čtvrtek. Upozornění na ni najdete vždy v letáku.


Ten se vyplatí si pozorně přečíst, některé akční nabídky mohou být k dispozici pouze na výrobky v prodejnách, které jsou vybaveny teplým pultem.


Jestliže ve své schránce akční leták této společnost nemáte, nemusíte být zklamaní. Dohledat jej lze i na internetu. Samotný obchodník jej pochopitelně zveřejňuje po vzoru řady dalších na svých oficiálních stránkách.


Rovněž jsme pro vás připravili akční leták oblíbeného řeznictví i my. Přehledně si tak zobrazíte všechny slevy na jednom místě a porovnáte dostupné nabídky. Snadno si tak například naplánujete velký nákup ve vašich oblíbených obchodech.


Další služby – stravenky


Kromě levného zboží z akčního letáku ZEMAN maso-uzeniny potěší každého nakupujícího vždy dostupnost něčeho navíc. Například to může být výběr různých způsobů plateb.


Máte-li k dispozici stravenky, jistě oceníte, že s nimi v prodejnách ZEMAN maso-uzeniny rovněž lze zaplatit. Přijímány jsou běžné papírové stravenky i stravenková karta Naše stravenka. Samozřejmostí je možnost platit na veškerých prodejnách rovněž kartou.×