Žabka letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Žabka v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Žabka , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Žabka

Přehledné informace přinášejí Žabka letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Žabka nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Žabka nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Žabka inzeruje ve svých letácích.


K historii prodejen Žabka


Pod názvem Žabka se skrývá síť prodejen. Řetězec vznikl v sousedním Polsku, a to v roce 1998. Do České republiky se prodejny dostaly po odkoupení společností Penta Investments, která s nimi plánovala expanzi.


Dnes již řetězec vlastní Tesco Stores. Díky spojení s touto společností tak nakonec došlo i k zachování původního názvu Žabka, ač předešlý vlastník plánoval jednotlivé prodejny přejmenovat.


Rozšířené jsou prodejny Žabka především v Praze a Středočeském kraji. Vznikly však i na Moravě, aktuálně je jich cca 100. V minulosti se také hovořilo o plánech na expanzi s tím, že Žabka by se měla rozšířit i do dalších míst v ČR.


Provozovny Žabka mají podobu frančíz. Prakticky to znamená, že jejich provozovatelé jsou nezávislými podnikateli. Zároveň však dodržují standardy definované společností Tesco Stores a opírají se o její know-how.


Jedná se v principu o rozlohou menší obsluhy typu samoobsluha. Cílem je nabízet snadný a pohodlný nákup. Tomu odpovídá i dobrá dostupnost obchodů s dostatečně dlouhou otevírací dobou, provoz se nepřerušuje ani o víkendech. Žabky zavírají zpravidla až později večer, některé provozovny jsou otevřeny i nonstop. Tento faktor vychází vždy z potřeb zákazníků v konkrétní lokalitě.


Samozřejmou součástí obchodů Žabka je rovněž dodržování vysokých standardů kvality obsluhy a veškerých poskytovaných služeb. A také nabídnout například prostřednictvím akčního letáku Žabka nízké ceny.


Sortiment prodejen Žabka


Žabka se zaměřuje především na běžné spotřební zboží. Typicky tedy na potraviny (hotové pokrmy, zdravá strava i káva), dále čerstvé ovoce a zeleninu, tabákové výrobky. To vše za příznivé ceny, které najdete v akčním letáku Žabka. Běžně zde také pořídíte tiskoviny a dostupné jsou rovněž terminálové služby.


Zásadní přednosti nákupu v Žabce je také možnost objednat si nákup online. Jak to funguje? Založena je služba na kooperaci Žabky a aplikace Bolt Food. Objednávku tedy musíte uskutečnit právě přes tuto aplikaci.


Zboží zaplatíte online. Nevýhodou je, že doručení je zatím možné pouze po Praze. Obyvatelé hlavního města však mohou být spokojeni s krátkou dodací dobou. Tu Žabka dokonce uvádí do 60 minut. Objednat si můžete čerstvé pečivo, čaj, kávu a také drogerii. Sortiment výrobků je v této chvíli limitovaný, v čase se však počítá s rozšiřováním služby.


Značka se tímto způsobem snaží cílit na zákazníky, kteří nemají čas do obchodu chodit nebo je pro ně nákup složitější například z důvodu omezené pohyblivosti.


Slevy a akční zboží Žabka


Nakupující však nepřitahuje jen dostupnost prodejen a šíře sortimentu, ale také slevy. Žabka zve své zákazníky za výhodným každodenním nákupem.


Akce a slevy se proto vztahují na mléčné výrobky, pečivo, uzeniny a další běžné potraviny, které často nakupujeme. Vybrat si obchody Žabka proto může být vzhledem k akčním cenám velice výhodné


Obchod vám tak pomůže ušetřit nemálo peněz v rodinném rozpočtu, kde potraviny „ukrajují“ opravdu znatelně. Využijte akční leták Žabka a uvidíte sami.


Žabka klub


Potřebujete ještě více výhod, akcí a slev než ty, které najdete v obchodě a v akčním letáku Žabka? To není problém. Stačí se stát členem věrnostního programu Žabka klub. Získat tak můžete slevu 5 % při nákupu v hodnotě nad 299 Kč a slevu 10% při nákupu v hodnotě nad 499 Kč.


Akční leták Žabka


I Žabka vydává své akční letáky se zlevněným zbožím. V tomto případě ovšem pozor, na rozdíl od své konkurence obchod zaujal lehce odlišnou strategii.


Akční leták Žabka platí vždy od středy, ale nekončí hned následující týden, ale až v týdnu dalším, konkrétně v úterý. Platí tedy hned dva týdny. Zákazníci proto mají dost času na to, aby si vybrali zlevněné položky a naplánovali opravdu výhodný nákup.


Žabka tak potěší všechny zaneprázdněné nakupující, kteří chtějí ušetřit a nemají čas hned druhý den běžet do prodejny.


Jestliže akční leták nenajdete ve své schránce v klasické tištěné podobě, prolistovat si jej můžete také virtuálně. Akční leták si můžete na oficiálních stránkách stáhnout nebo se na zboží ve slevě podívat na webu.


Není Žabka jediným místem, kam pravidelně chodíte a rádi byste měli akční letáky ze svých oblíbených obchodů pohromadě? Pak není nic jednoduššího, než se podívat na náš web.


Další služby Žabka


V rámci svých prodejen nabízí Žabka kromě akčního letáku a různých slev i celou řadu doplňkových služeb. Přímo na prodejně tak můžete například zaplatit složenky. Výhodou je, že ve srovnání s poštou tento provozovatel vyžaduje nižší poplatky. Složenky navíc pohodlně zaplatíte bez čekání.


Řetězec funguje také v režimu výdejen pro partnerské e-shopy. Služba se jmenuje Žabka point. Výhodou je především dlouhá otevírací doba obchodu, pro svou zásilku si tak můžete přijít, i když zrovna úplně nestíháte.


Přišli jste do obchodu a zaujalo vás tam třeba zboží v akci. Utratili jste ovšem více, než bylo v plánu a teď vám chybí hotovost. I taková situace vás může občas potkat. Naštěstí není potřeba hledat nejbližší bankomat. V rámci prodejen si lze také vybrat hotovost, a to až do výše 1 500 Kč. Vydá vám ji na požádání obsluha, jestliže zaplatíte kartou a vaše útrata přesáhne 300 Kč.


A pokud byste hotovost v peněžence chtěli zkusit poněkud více „rozmnožit“, můžete vyzkoušet štěstí koupí losu od Fortuny neboli další nabízenou službu v provozovnách Žabka.


Jestliže využíváte pro volání kredit, pro jeho dobití stačí vyrazit do nejbližší Žabky. Kromě T-Mobile, O2 a Vodafone je dostupné též dobíjení pro Tesco Mobile a BLESKmobile.


V obchodech Žabka se také prodávají kupony služeb PaySafeCard, Opencall. To jsou platební brány, které umožňují vysoce bezpečné platby přes internet. Není totiž s nimi nutné uvádět u obchodníka informace o účtu nebo citlivé údaje k vaší platební kartě.


Stravenky a Žabka


Vybrali jste si v akčním letáku Žabka své zboží? Kromě klasických plateb v hotovosti (akceptovány jsou platby v korunách a eurech) a bezkontaktní platby kartou lze v prodejnách Žabka zaplatit také stravenkami. Využít je možné běžné „papírové“ stravenky, ale také elektronickou verzi SODEXO „Gastro Pass CARD“.

Kde najít informace×