Tamda Foods letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Tamda Foods v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Tamda Foods , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Tamda Foods

Přehledné informace přinášejí Tamda Foods letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Tamda Foods nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Tamda Foods nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Tamda Foods inzeruje ve svých letácích.


O obchodu a letácích Tamda Foods


Historie Tamda Foods sahá do roku 2008. Z hlediska typu prodeje se jedná o supermarket. Za vznikem celého projektu stojí původně trojice vietnamských podnikatelů. Prvotní koncept však zaznamenal úspěch a dnes patří patří Tamda Foods k předním tuzemským dodavatelům zboží pro maloobchod.


Za rozvojem Tamda Foods stojí především rozšíření sítě vietnamských maloobchodních prodejen. Zákazníci jsou však i z Čech, ale také ze Slovenska. V Česku aktuálně tato značka vlastní tři pobočky. Ty vznikly postupně v Praze, Brně a Ústí nad Labem.


Stejně tak pod značku patří jedno obchodní centrum. To bylo otevřeno v roce 2019 v ústeckých Všebořicích. Nabízí celkovou prodejní plochu 80 000 m². Tvořeno je obchody, ale také kavárnami a restauracemi.


Centrální velkoobchodní sklad se nachází v obchodním a kulturním centru Sapa v Praze. A to už od roku 2011. Otevření pražského hypermarketu se stalo velmi důležitým milníkem nejen pro samotnou společnost Tamda Foods, ale také pro řadu vietnamských podnikatelů v ČR.


Další expanze je plánovaná na rok 2021, kdy by se měly otevřít pobočky i v dalších českých městech.


Tamda Foods provozuje také vlastní e-shop. Ovšem pozor, v tomto případě chybí česká lokalizace a stránka je tak dostupná pouze ve vietnamštině. Web jako takový je česky, takže další požadované informace a aktuality z něj český kupující vyčte bez potíží.


Svoje služby tak tato společnost v ČR poskytuje již tisícům spokojených zákazníků. Kromě kvalitního zboží sází i na precizní zákaznický servis a řadu slev, které najdete v akčním letáku Tamda Foods.


Nabídka zboží Tamda Foods


Celkově je portfolio značky tvořeno 40 000 produkty. Hlavní sortiment tvoří potraviny (cukrovinky, potraviny mražené a konzervované), v nabídce jsou rovněž nápoje (alkoholické i nealkoholické). Nechybí zde kromě běžně dostupného sortimentu také nejrůznější exotické speciality. Tamda Foods se zaměřuje na asijskou a zejména vietnamskou kuchyni.


Z nepotravinového segmentu si můžete vybírat širokou škálu drogistického zboží (kosmetika a čisticí prostředky), dostupný je výběr krmiva pro zvířata a nejrůznější pomůcky a další výrobky pro využití v kuchyni.


Obchod především klade důraz na nabídku kvalitního zboží za výhodné ceny. To podporují i časté akční nabídky. Ty najdete v akčním letáku Tamda Foods.


Nakupovat lze přímo na pobočkách. Pro ty, kteří by chtěli akčních cen využít, ale pobočku dostupnou nemají, je k dispozici online objednávkový systém. Vybrané zboží si pak můžete nechat doručit až domů.


K tomu je možné využít služeb Tamda Express. Výhodou je především nízká cena, neomezená maximální částka pro nákup a rychlé dodací lhůty (nejpozději 3 dny po objednávce). Systém objednávek prochází neustálými inovacemi tak, aby zákazníkům nabídl pohodlný a spolehlivý způsob, kterým mohou dostat vybrané zboží přímo k sobě.


Akce a slevy Tamda Foods


Zboží v akci je mezi spotřebiteli pochopitelně velmi oblíbené. Proto na tuto strategii vsází i Tamda Foods. Nabízí přes 10 000 akčních nabídek denně.


Vypravit se za nimi můžete v první řadě do kamenného supermarketu. Akční zboží si pořídíte také přímo v internetovém obchodě. Zde jsou slevy přehledně označeny a jejich nabídka je podobně pestrá. Ve slevě bývají nejen vybrané potraviny, ale i čisticí prostředky, kosmetika a další produkty.


O akčním zboží se můžete nechat informovat také prostřednictvím SMS. Díky tomu ušetříte čas při procházení webu nebo letáku. SMS jsou určeny pro držitele Tamda karet. Přihlásit se také můžete k odběru newsletteru, pak vám upozornění na nejvýhodnější nabídky budou chodit rovnou do vaší e-mailové schránky. Případně vyzkoušejte akční leták Tamda Foods, o kterém bude řeč dále.


Tamda Food je typem obchodu cash&carry. Jeho služby nejsou určeny pouze podnikatelům, nakoupit zde mohou i koncoví spotřebitelé. Jak však upozorňují samotní zákazníci, obchodník se ve srovnání s běžným nakupujícím pochopitelně dostane na nižší ceny.


Jestliže chcete nakoupit opravdu levně, doporučují také ti, kteří pravidelně navštěvují kamenné pobočky, platit spíše v hotovosti. Platby kartou jsou sice možné, bude vám ale za toto k nákupu naúčtováno několik procent.


Akční leták Tamda Foods


Podobně jako jiné hypermarkety má Tamda Foods svůj akční leták. Ten najdete v elektronické podobě přímo na oficiálním webu.


A pokud nechcete každý den procházet řadu záložek, tak jej samozřejmě nabízíme i my na našich webových stránkách. Snadno si díky tomu porovnáte všechny akční letáky pro vás zajímavých obchodů.


Leták se vydává vždy na týdne, platí od středy do úterý. Každý týden se tak vydává nový, což spotřebitelům umožní vždy si po vzoru jiných supermarketů vybrat to nejvýhodnější zboží v akci. Celkem se v něm nacházejí desítky položek.


V akčním letáku se navíc můžete zapojit do celé řady zajímavých soutěží o lákavé ceny. Nakupování s Tamda Foods je proto opravdu výhodné.


Systém zákaznických karet Tamda Foods


Systém zákaznických karet je určen pro zákazníky supermarketu, kteří chtějí čerpat další mimořádné výhody. A to, pozor, pouze pro ty, kteří mají platné IČO.


Karta se vždy vydává na jedné z poboček. Pro získání karty se musíte registrovat. Celý proces však netrvá déle než 5 minut, je proto velmi rychlý a zároveň jednoduchý. Zákaznické karty se vystavují zcela zdarma.


Poskytnout by zákazník měl své telefonní číslo a e-mail. Zároveň tak stvrzuje, že si přeje dostávat propagační nabídky a reklamu. Odběr těchto informací lze posléze prostřednictvím e-mailové žádosti odhlásit.


Karta je nepřenosná, je však možné si nechat za poplatek vystavit další pro rodinné příslušníky či další firmy. Jestliže kartu nemáte, můžete nakupovat i bez ní a řídit se akčním letákem Tamda Foods. Ceny jednotlivých položek se však mohou lišit a na některé akční nabídky tímto nedosáhnete.×