Pramen Cz letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Pramen Cz v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Pramen Cz , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Pramen Cz

Přehledné informace přinášejí Pramen Cz letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Pramen Cz nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Pramen Cz nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Pramen Cz inzeruje ve svých letácích.


PRAMEN – stálice maloobchodního trhu


Pramen je historicky velmi známým názvem řetězce s potravinami. Naštěstí, dnešní PRAMEN CZ už s tím státně vedeným podnikem z doby před rokem 1989 nemá nic společného. To potvrzují i akční nabídky a slevy, o nichž by si zákazníci bývalého národního podniku Pramen mohli jenom nechat zdát. Najdete v něm potraviny, nápoje, drogistické zboží, potřeby pro domácí mazlíčky a další zboží za velmi příznivé ceny.


Akční letáky PRAMEN CZ vstupují v platnost vždy ve středu a platí jeden týden do následujícího úterý včetně. Informují o klasických akčních cenách i o ještě výhodnějších „Yespass cenách“. Ty jsou na letácích i v prodejnách označeny růžově. Akční leták PRAMEN CZ má obvykle 16 stran, na kterých jsou informace o slevách čerstvých, mražených i trvanlivých potravin, kosmetiky a drogerie. Upozorňuje také na probíhající soutěže, případně přináší další informace doslova od pramene. Leták informuje také o online nabídce odměn, která je kompletně zveřejněna na webu www.yespass.cz.  


Tematické letáky


Kromě týdenních akčních letáků vydává PRAMEN CZ také tematické letáky s nabídkou sezónního zboží, které platí celých 8 týdnů. Od začátku září do začátku listopadu tak je v nabídce například zboží související Dušičkami, tedy svíčky, květiny, hřbitovní lampy apod. „Leták Úklid“ platí od začátku října do prvního týdne v prosinci a nabídkou úklidových prostředků vybízí zákazníky, aby se připravili na předvánoční úklid. Další témata vždy odpovídají sezónním preferencím zákazníků.


Co je vlastně YESPASS karta?


Yespass karta je zákaznickou kartou, která neplatí jen v síti prodejen PRAMEN CZ, ale také ENAPO. Zaregistrovaný člen YESPASS klubu a tím i člen věrnostního klubu pak může nakupovat ve vybraných prodejnách ENAPO a PRAMEN CZ za klubové ceny, díky nimž zaplatí výrazně méně. Díky Yespass kartě navíc získává za každých 25 Kč hodnoty nákupu 1 bod na své osobní konto, a to kdykoli, kdy nakoupí minimálně za 50 Kč. Za nasbírané si pak může držitel Yespassu vybrat odměnu za věrnost, nebo získat bonusovou cenu na vybrané výrobky (potraviny, nápoje, potřeby pro domácnost, spotřebiče, zboží pro děti, hobby a zahradu, výrobky k péči o zdraví a tělo, kancelářské potřeby, elektrotechnika nebo dárkové balíčky), dárkové vouchery atd. Je také zvaný na partnerské akce apod. Více informací k věrnostnímu programu je na www.yespass.cz.


Historie a novodobý rozvoj sítě PRAMEN


Síť maloobchodních prodejen PRAMEN navazuje na bývalé obchody Pramen, které byly před rokem 1989 vlastněné státem. Tehdejší posedlost plánováním všeho vyhnala z měst spotřební družstva, kterým byly ponechány jen malé venkovské prodejny. Místo nich a dalších soukromých vlastníků nastoupil národní podnik Pramen. Jeho obchody byly zásobeny podle toho, jak šikovného vedoucího měly. Když byl schopný, daly se v něm nakoupit běžné potraviny celkem bez problémů, ale byla i řada prodejen Pramen, o něž se jejich zaměstnanci moc nestarali. Tehdy to nikomu ze zodpovědných moc nevadilo.


Dnešní PRAMEN CZ, který existuje už 30 let, je ale úplně jiný. Symbolizuje to i jeho slogan „Váš dobrý soused“. V síti je aktuálně 53 prodejen, převážně v menších a středních městech a obcích, z toho sedm je jich na Moravě, zbytek v Čechách. Firma si zakládá na tom, že své zákazníky zná, že když přijde zákazník nakoupit, není pro personál prodejny PRAMEN CZ anonymním, ale že ho naopak osloví jménem. Prodejny jsou velké tak akorát na to, aby se v nich potkávali konkrétní lidé, nejen účetní kolonky. V prodejnách PRAMEN CZ se nakupuje rychle a pohodlně, a navíc za příznivé ceny. Kde je nejbližší prodejna PRAMEN CZ zjistíte na webové stránce www.pramencz.cz/prodejny. Na webu zákazníci najdou také přehled všech aktuálně probíhajících soutěží a recepty herečky Markéty Hrubešové jako inspiraci pro domácí vaření a pečení. Pokud si zákazníci potřebují cokoli upřesnit, na webu najdou i číslo na zákaznickou linku PRAMEN CZ.


 Akciová společnost PRAMEN CZ je držitelem značky kvality „Tradiční český obchod“, která se uděluje na základě pevně stanovených kritérií. Tato značka osvědčuje, že daný obchod je český, má kvalitu služeb na patřičné úrovni, poskytuje zákazníkům náležitý komfort a hlavně, že převážná část sortimentu je českého původu.


Privátní značky PRAMEN CZ


Také PRAMEN CZ má své privátní značky, díky nimž může svým klientům nabízet výrobky ověřené kvality za skvělé ceny. „AVE“ je značkou více než dvou set výrobků, které jsou potřeba skoro každý den. Jedná se třeba o mléčné výrobky, cukrovinky, cereálie, potřeby na pečení, nápoje, lihovinami a další. Jedná se v naprosté většině o výrobky českých firem vyrobené na území ČR. Výrobky pro děti nesou označení „RÍŠA“. Klokan RÍŠA tak je na nápojích, cukrovinkách, snídaňových cereáliích, kojenecké výživě, smetanových krémech, dětské krupičce a dalších dobrůtkách určených dětem. Ale patří sem i přípravky dětské hygieny nebo bublifuky. RÍŠA děti baví, takže má dokonce vlastní web www.klokanrisa.cz a také svůj Facebook.


Labužníci jistě ocení výrobky značky „EXCLUSIVE OF NATURE“. Prémiové výrobky a lahůdky této značky budou ozdobou každé tabule. Jedná se například o vína, sekty, ovocné čaje, velmi jemnou hořkou čokoládu, extra panenský olivový olej, sýr, tuňákové konzervy a další výrobky. Luxusní chuť si nakupující vychutnají za příznivou cenu. „LIZY“ to je nová produktová řada kosmetiky, přípravků k péči o tělo a pro každodenní hygienu, pod značkou LIZY Praktik se zase skrývají úklidové a prací prostředky i jiné praktické domácí potřeby. Více informací nejen o privátních značkách zájemci najdou na webu www.pramencz.cz.

Kde najít informace×