Pet Center letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Pet Center v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Pet Center , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Pet Center

Přehledné informace přinášejí Pet Center letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Chovatelské potřeby . Oblíbená sít prodejen Pet Center nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Pet Center nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Pet Center inzeruje ve svých letácích.


Pet center leták s akcemi pro milovníky zvířat


Pet center je bezkonkurenčně největší síť chovatelských potřeb v České republice. Máte doma pejska, kočku nebo třeba potkana či kanára v kleci? Češi jsou velkými milovníky zvířat. Snad jen v počtu psů na jednoho obyvatele jsme nejlepší na světě. O domácí mazlíčky je však potřeba řádně pečovat, starat se o jejich výživu a někdy i zábavu a výchovu k disciplíně.


Ceny kvalitního krmení a doplňků pro zvířata nejsou úplně nejnižší a tak vám přijde vhod akční nabídka Pet center. Pravidelně vychází leták Pet center, ve kterém najdete řadu zlevněných položek, jež můžete výhodně nakoupit v akci. Uděláte tak radost vašim mazlíčkům a zároveň ušetříte velké množství peněz. Nákupy potřeb a krmení pro zvířata nejsou jednorázový záležitost a pravidelné úspory jsou v domácím rozpočtu opravdu znát.


Historie a sortiment společnosti Pet center


Společnost PetCenter CZ s.r.o. je výhradním vlastníkem široké sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center. První pobočka Pet Center zahájila provoz roku 2000 v Průhonicích. Rozvoj zájmu zákazníků pomohl firmě Pet center rozšířit svoje aktivity po celé České republice i sousedním Slovensku. Nyní v obou těchto státech funguje přesně 135 prodejen.


Cílem společnosti Pet center je nabídnout kompletní sortiment zboží pro domácí zvířata, které využijete ve všech situacích a pro všechny věkové kategorie zvířat. Zvláštní pozornost je věnována zejména péči i štěňata a koťata a také o zdraví vašich mazlíčků. Pet center úzce spolupracuje se VETINO a veterinárními klinikami Jaggy. Centrála společnosti Pet Center CZ nyní sídlí v Horních Počernicích.


Pet center nabízí široký sortiment chovatelských potřeb, pestrou rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv všeho druhu od granulí až po kapsičky a konzervy. To vše i pro méně časté druhy domácích zvířat. Můžete také využít zákaznický program Věrného páníčka, který vám každý měsíc přinese další akční nabídky a výhodné slevy na to nejoblíbenější zboží. Pet center je to pravé místo pro všechny chovatele a majitele zvířat. Kromě krmiv zde pořídíte i výbavu jako jsou pelíšky, přepravky, obojky a misky různých typů. Je zde k mání obrovský sortiment hraček pro kočky a psy. Ochotný personál prodejny vám vždy fundovaně poradí ohledně výběru jakéhokoliv zboží. Profesionální a vstřícný přístup je to, na čem si společnost Pet center zakládá.


Všechny pobočky Pet center se nacházejí v nejvíce navštěvovaných obchodních centrech, retailových parcích a dalších frekventovaných místech, kam chodíte na běžné nákupy. Díky tomu mají navíc prodejny výhodnou otevírací dobu sedm dní v týdnu až do večerních hodin. Seznam všech prodejen a aktuálních otevíracích hodin snadno naleznete na oficiálních internetových stránkách tohoto oblíbeného prodejce potřeb pro domácí zvířata. V Praze a Brně také najdete spolupracující veterinární kliniku.


Pet Center také pravidelně podporuje některé útulky, občanská sdružení zaměřená na pomoc zvířatům a chovatelské stanice. Zejména však společnost aktivně bojuje proti množírnám, které chrlí pořád nová štěňata a zneužívají feny jako prostředek k výdělku. Aktivně informuje veřejnost o škodlivosti těchto pokoutních rádoby chovatelů a snaží se snížit zájem o jejich služby mezi lidmi.


Akční leták Pet center vám ušetří tisíce


Pravidelné letáky Pet center přináší akce na zboží, které pravidelně nakupujete. Krmiva i další zboží pro zvířata přitom značně zasahují do domácího rozpočtu. Ušetřit v akci s letákem Pet center se vám tak vyplatí. Stačí k tomu pouze sledovat akční letáky, které zde pravidelně zveřejňujeme. Díky našim letákům nemusíte složitě hledat akce a slevy. Všechny akční letáky Pet center máme zde přehledně na jednom místě. Stačí se jen podívat a okamžitě máte přehled o všech aktuálních akcích v Pet center.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×