Sdílet:

Okay letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Okay v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Okay , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Okay

Přehledné informace přinášejí Okay letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Nábytek . Oblíbená sít prodejen Okay nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Okay nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Okay inzeruje ve svých letácích.


Okay leták eletro a nábytek


Okay leták elektro a okay leták nábytek jsou skvělými pomocníky a rádci v případě, že potřebujete výhodně nakoupit elektroniku, jako jsou například lednička, pračka, televize či počítač, nebo nějaký nábytek, jako jsou skříň, sedací souprava, postel či nábytek do dětského pokojíčku. Okay leták lze použít v každém větším městě, protože tyto prodejny se etablovaly docela rychle a za své příznivé ceny sklízejí oprávněný zájem. V těch největších městech jsou prodejny zastoupeny dokonce mnohočetně. Okay leták elektro nabízí také zboží jako baterie nebo kabely, které uplatní domácí kutilové. Sortiment obchodu je poměrně různorodý. Okay leták nábytek zase vedle klasického sortimentu nabízí i různé vychytávky v podobě nedodělaného nábytku, který si podle svého gusta můžete dostavit a předělat.


Okay leták je distribuován v nejbližším okolí prodejny, na kterou svým zbožím a svými slevami odkazuje. Okay leták eletro i okay leták nábytek lze používat v klasické papírové podobě, ale i elektronicky ve formátu PDF přesně tak, jak to nabízí Jídlo.cz, kde přehledně najdete i letáky jiných prodejen.


O společnosti Okay


Okay byla založena už v roce 1994 a je ryze česká firma. Ke svým zákazníkům má přístup prostřednictvím 140 prodejen po celém Česku, ale obchody má Okay i na Slovensku. Navíc svoje zboží prodává i přes e-shop. Více než 1500 zaměstnanců ročně vyřídí 12 milionů objednávek jak na elektro, tak na nábytek. A aby čísel nebylo málo, tak minulý rok Okay eletro, i skrz svůj leták, prodalo 428 701 televizí nebo 156 862 mobilů.


Úspěch Okay podtrhuje pravidelné vysoké umístění v nejrůznějších žebříčcích měřících hodnocení zákazníků i ostatních profesionálů v oboru. Například v průzkumu banky GE Money Bank získala firma Okay elektro i Okay nábytek titul Obchodník roku. Nezávislá agentura Daymarker zařadila Okay na první místo jako prodejce elektra. A nakonec je společnost Okay členem Asociace pro elektronickou komerci a rovněž je držitelem certifikátu APEK Česká kvalita.


Okay se vyznačuje ještě další okolností, na kterou po celou svoji existence velmi dbá. Tím je jejich proškolený a co nejzkušenější personál a poměrně slušně fungující zákaznická linka, která denně vyřídí stovky dotazů a požadavků. Ve svých prodejnách, na svém letáku i na e-shopu nabízí společnost Okay prověřené zboží od významných výrobců, na které zákazníci uplatňují reklamace v minimální míře, což je důkaz, že jde opravdu o kvalitní zboží. Klíčovým prvkem tohoto dílčího úspěchu jsou zkušení nákupčí, které si firma po právu hýčká.


E-shop Okay eletro a nábytek


Sama společnost Okay se chlubí tím, že denně kontroluje ceny tisíců produktů na mezinárodním trhu, aby pro své zákazníky nakoupila co nejlevněji. Proto můžete mít jistotu, že nižší cena trhu prostě nebyla. I když panuje na trhu s elektronikou a nábytkem velmi tvrdá konkurence, daří se firmě Okay udržet vysokou míru spokojenosti na straně zákazníků, což je dáno především příznivými cenami, které lidé oceňují nejvíc. Existují ale i jiné důvody, které zvedají e-shop Okay elektro a nábytek nad šedivý průměr.


Drtivou většinu nabízeného zboží má společnost Okay přímo ve svých skladech, a tak při dodání zboží nebudete dlouho čekat. Dokonce se dá říct, že Okay svým zákazníkům doručí zboží rychleji než ostatní e-shopy. Okay elektro a Okay nábytek je tak třeba brát vážně při uvažování o nákupu dárků na Vánoce. Využít k tomu můžete i Okay leták.
Nákup si můžete také vyzvednout na prodejně, k čemuž vám poslouží na 90 prodejen po celé České republice. A vyzvedávat opravdu můžete téměř kdykoliv – od 9:00 do 19:00 včetně víkendů, kdy je stejná otevírací doba jako ve všední dny.
Vedle toho si samozřejmě můžete nechat poslat zboží domů, přičemž doprava malého elektra při platbě předem je zdarma. U nábytku třeba platí, že Okay vám jej jenom nepřiveze, ale zajistí i odbornou montáž, odvoz starého nábytku nebo spotřebiče nebo vynesení těžkého zboží do patra.


Okay elektro a nábytek nákup zboží


V Okay elektro a Okay nábytek nakoupíte zboží i na splátky, což jako službu nabízí zákazníkům i řada dalších obchodníků. Tímto způsobem nepřeplatíte ani korunu, cena, i když je placená na části, zůstává stále jedna a tatáž. A tento přístup už společný pro ostatní obchodníky není. Je to proto, že roční procentní sazba nákladů (RPSN) je nulová. Navíc e-shop a obchody Okay elektro i nábytek nabízejí například u televize za 44 000 Kč akontaci 10 %, což znamená, že zaplatíte pouze 4 400 Kč a televizi si můžete odnést domů.
I když se tak často neděje, reklamovat zboží můžete přímo na prodejně, tudíž odpadá otravné posílání spotřebiče na adresu na druhém konci republiky. Odstoupit od smlouvy lze také jednoduše na prodejně.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×