Můj Obchod letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Můj Obchod v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Můj Obchod , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Můj Obchod

Přehledné informace přinášejí Můj Obchod letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Můj Obchod nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Můj Obchod nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Můj Obchod inzeruje ve svých letácích.


Můj obchod – více obchodů, větší síla


Malý obchod s potravinami a drogerií nemusí vždy znamenat vysoké ceny. Malé nezávislé obchody se sdružují do aliancí, které díky společnému nákupu, marketingovým aktivitám a další podpoře podnikají efektivněji a jsou schopné poskytovat kvalitnější služby než jako jeden osamocený obchod. Právě to vedlo společnost Makro Cash & Carry, aby iniciovala novou maloobchodní síť Můj obchod, kterou vytvořila ze svých podnikajících klientů. Lepší prodejní výsledky malých obchodů pak pomáhají jak jejich jednotlivým majitelům, tak i společnosti Makro Cash & Carry jako jejich dodavateli. Jednou ze společných aktivit jsou například akční letáky Můj obchod.


Akční leták Můj obchod je vydáván vždy v pátek a platí následujících 14 dní do čtvrtka včetně. Jsou na něm výrobky za skvělou cenu a informace o probíhajících soutěžích. Akční produkty jsou jak z kategorie čerstvých, tak i trvanlivých potravin. Několik položek je i z oblasti drogerie a sezónních produktů. Některé čerstvé potraviny jsou k dispozici jen v těch prodejnách Můj obchod, kde je k dispozici pultový prodej uzenin. Leták má dvě strany a jednoduché grafické řešení v barvách celé sítě Můj obchod.


O síti prodejen Můj obchod


Můj obchod je aliance, která sdružuje maloobchodníky s potravinami, kteří chtějí svůj obchod převést na vyšší úroveň a přilákat tak více nakupujících. Partnerskou společností aliance je Makro Cash & Carry, která členským obchodům nabízí široké spektrum služeb – od startovacího balíčku pro začínající obchody přes marketingovou podporu, odborné poradenství a školení personálu až po praktické maličkosti, které maloobchodníkům usnadňují život. Majitel obchodu si může nechat poradit, jak vystavit efektivně zboží v regálech a jakým způsobem prodávat, aby zákazníci co nejvíce nakoupil. Online a velmi jednoduše si například může vytvořit také vlastní cenovky, ale díky Makro Cash & Carry si může pro svůj obchod pořídit také nové vybavení. Aliance Můj obchod už má několik set členů a stále se rozrůstá. Zájemcům o členství v Makru rádi pomohou.


Výhody členství v alianci Můj obchod


Členské obchody dostávají každé dva týdny novou nabídku akčního zboží a sníženou cenu na letákové položky. Navíc získávají i dodatečné slevy při nákupu potravin. Pro pracovníky prodejny dostane majitel oblečení v barvách typických pro Můj obchod a také propagační materiály. V okolí členských obchodů je zajištěna distribuce akčních letáků. V rámci „Maloobchodní akademie“ probíhá školení prodejních dovedností personálu i majitele obchodu. Zákazníci obchodu najdou informace o sortimentu a službách na společném webu www.mujobchod.cz, nebo si mohou objednat i odběr pravidelného newsletteru, aby jim žádná akční nabídka neunikla.


Všechny provozovny Můj obchod mají grafické provedení v typické kombinaci oranžové, zelené a bílé barvy.  Na webu je také vyhledávač prodejen, aktuálně je ve všech krajích i hlavním městě Praze celkem 485 obchodů. U každé provozovny najdou zákazníci nejen kontaktní údaje a otvírací dobu, ale také informace o všech nabízených službách, včetně třeba výdejního místa Zásilkovny, o možnostech platby a parkování, doplňkovém sortimentu, jakým jsou například jízdenky MHD, dobíjení kreditu do mobilních telefonů atd. Každý obchod je vyznačen na mapě a automaticky se k němu zobrazí i informace o několika dalších nejbližších obchodech sítě Můj obchod v okolí.


Projekt aliance obchodů ve spojení se silným partnerem vznikl už v roce 2012 a firma Makro Cash & Carry ho stále vylepšuje. Po otevření e-shopu přistoupila k proměně některých prodejen hlavně z vizuálního hlediska. V současnosti firma Makro Cash & Carry modernizuje svou síť a jednotlivé prodejny se mohou napojit také na e-commerce řešení. První prodejna po úpravách byla otevřena v Praze na náměstí Míru Podobný partnerský program existuje i v dalších zemích, třeba na Slovensku, v Polsku a Chorvatsku.


Můj obchod umožňuje i nákup v e-shopu. Online si stačí vybrat zboží, dojet si pro něj do své oblíbené prodejny a tam ho vyzvednout. V e-shopu je k dispozici i zboží z akčního letáku Můj obchod.


Za kvalitou a dobrou cenou se nemusí daleko


V nabídce Můj obchod, je denně k dispozici čerstvé pečivo, ovoce i zelenina a také široký sortiment trvanlivých potravin a drogistického zboží.  Jsou otevřené každý den a dávají možnost nakoupit si za dobré ceny i lidem, kteří nemohou nebo nechtějí cestovat do velkých supermarketů. Blízkost, kterou mají provozovny Můj obchod ke svým klientům, potvrzuje slogan aliance „To dobré máte blízko“. Pro výborné produkty za nízké ceny není nutné cestovat hodiny, když Můj obchod je hned za rohem. Veškeré informace, kontakty, ale také recepty a další informace najdete na webové stránce www.mujobchod.cz.

Kde najít informace×