Mountfield letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Mountfield v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Mountfield , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Mountfield

Přehledné informace přinášejí Mountfield letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Dům a zahrada . Oblíbená sít prodejen Mountfield nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Mountfield nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 9 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Mountfield inzeruje ve svých letácích.


Mountfield leták pro dům i zahradu


Mountfield je v Čechách synonymem léta, zahrad a bazénů. Tato firma se zapsala do paměti mnohých lidí jako první společnost, která na našem trhu začala dodávat moderní vybavení a nářadí pro zvelebení zahrad, domů a chat. Téměř nenajdete nikoho, kdo by někdy v Mountfieldu nenakupoval.


Určitě před dalším nákupem nezapomeňte pečlivě prostudovat akční Mountfield leták. V něm najdete takové akce a slevy, že vám bude přecházet zrak! Akce Mountfieldu patří k těm nejoblíbenějším v republice. Kde jinde získáte slevu až 80 % oproti běžné ceně?


Neexistuje přesný rozpis, který by určoval, kdy další Mountfield leták vyjde. Bývá ale pravidlem, že vždy platí několik slevových letáků zároveň. To je dáno tím, že každý leták se zaměřuje na jiný druh zboží ze široké Mountfield nabídky.


Nejčastěji se akce zaměřují na výrobky jako jsou krbová kamna, elektrokola, bazény, sekačky, zahradní nářadí, čističky bazénů nebo AKU technika. Na konci sezony pak Mountfield často přistoupí ke generálnímu výprodeji nadbytečných zásob.


Historie a vznik společnosti Mountfield


Společnost Mountfield vznikl jako ryze česká firma hned po revoluci. Na české zahrady vnesla nový svěží vítr v podobě nového zahraničního sortimentu, který do té doby v Čechách velmi chyběl. Počátky firmy Mountfield se datují k roku 1991, kdy ji v středočeských Milovicích založil Ivan Drbohlav. Od té doby se počet prodejen zvýšil na 74 a najdete je také u sousedů na Slovensku. Svoji pobočku tak často najdete i v menších městech. Společnost Mountfield je navíc známá i díky hokeji, jelikož vlastní hokejový klub HC Mountfield HK, se sídlem v Hradci Králové. V roce 2016 ale přešlo vlastnictví společnosti do rukou čínského majitele Eurasia Development Group Limited.


Mnozí lidé znají dva základní symboly Mountfieldu. Tím prvním byl kreslený Béda Trávníček, fiktivní postava připomínající typického českého kutila a zahrádkáře. Ten už ale v reklamách Mountfieldu neexistuje. Co se zachovalo je ovšem kolo štěstí. Díky němu můžete vytočit nejen manželku a tchýni jako obvykle, ale i nějakou tu slevu. Kolo štěstí ovšem dovede být zrádné. V tomto ohledu je lepší spoléhat spíše na leták Mountfieldu, se kterým vždy víte, na čem jste a jak velká sleva platí. Otevírací doba prodejen se pohybuje ve všední den od 9:00 do 18:00. O víkendu však Mountfield zavírá již v 17:00.


Pro nákupy v Mountfieldu ale nemusíte spěchat, abyste stihli přijet do zavírací doby. Jako každá solidní firma, i Mountfield má e-shop. V něm také platí stejné slevy jako v kamenných prodejnách. Mountfield leták vám umožní nakoupit v akci veškeré nářadí, zahradní nábytek a výbavu pro trávení času venku.


Sortiment a nabídka společnosti Mountfield


Nabídka Mountfieldu dávno není jen o zahradnických potřebách. Najdete zde prakticky všechno co vyžaduje vaše zahrada pro údržbu ale také vybavení, které vám umožní trávit na zahradě příjemné chvilky s rodinou. Nejprodávanějším artiklem jsou například zahradní bazény. V Mountfieldu si můžete pořídit vždy několik typů, které jsou vhodné pro každou rodinu. Koupíte zde klasické nafukovací bazény i bytelné rámové bazény. Můžete si objednat i pevně zapuštěné bazény, které se stanou nedílnou součástí vašeho pozemku. Ke všem bazénům pak náleží četné příslušenství jako schody, čističky vody a zařízení pro její ohřev. Velice důležitá je i bazénová chemie, která udrží vodu v čistotě po celé léto. Mnohým jedincům už ale toto nestačí a chtějí mít doma například vlastní wellness. S Mountfieldem je toto hračka. Můžete si vybrat ze široké nabídky nafukovacích nebo akrylátových vířivek. Zejména nafukovací typy jsou finančně velmi dostupné a můžete je umístit i uvnitř vhodných prostor, převážet mezi dómem nebo chatou a klidně umístit i na střechu domu.


Nepropásněte žádný Mountfield leták


V Mountfieldu často narazíte na neuvěřitelně výhodné akce nebo slevy. Mountfield často zlevňuje velkou část svojí nabídky. Mezi oblíbené posezónní slevy často zařazuje zejména letní zboží jako jsou bazény, přenosné vířivky a wellness, veškerou bazénovou chemii, hračky do bazénu a příslušenství pro čištění a údržbu bazénů obecně. Výhodně také můžete pořídit zahradnické potřeby, substráty, hnojiva nebo nářadí. Zapomenout nemůžeme ani na benzínové nebo elektrické sekačky, křovinořezy a motorové pily. Mnozí zákazníci si oblíbili mechanické stroje na štípání dříví a celou řadu nářadí pro přípravu na topnou sezónu.


Díky nám vždy budete mít dokonalý přehled o tom, jaký Mountfield leták zrovna platí. Žádná akce vám tak neuteče a vždy ušetříte velkou část nákladů. V letáku objevíte všechny lákavé slevy a budete hned vědět, že právě nastal čas nastartovat auto a vyrazit do nejbližší prodejny Mountfield. Nebo to můžete udělat úplně jinak. Mountfield leták totiž platí i na internetu. Stačí přejít na internetový e-shop Mountfield a zboží v akci koupit ihned a bez rizika, že vám ho někdo vyfoukne před nosem. Sledujte proto akční letáky a budete vždy vědět jaké zboží je zrovna nejvýhodnější. Aktuální leták máme vždy k dispozici na našem webu. S námi ušetříte peníze i čas!Chcete mít všechny výhodné nabídky a akční slevy pohromadě? Podívejte se na Mountfield letáky a zjistěte, jak jednoduše můžete objevit výhodné slevy a akční ceny ve vašem oblíbeném obchodě. U nás najdete nabídky mnoha akčních letáků na jednom místě. Máte je tak k dispozici okamžitě a přehledně a žádná výhodná nabídka už vám neunikne!×