Sdílet:

Möbelix letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Möbelix v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Möbelix , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Möbelix

Přehledné informace přinášejí Möbelix letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Nábytek . Oblíbená sít prodejen Möbelix nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Möbelix nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Möbelix inzeruje ve svých letácích.


Mobelix leták s akčními nabídkami


Möbelix poměrně často zlevňuje část nabízeného zboží. Pro tyto účely vydává speciální akční letáky. Na rozdíl od jiných řetězců ale leták Mobelix může platit pro konkrétní prodejny. Všechny Möbelix aktuální letáky na tento týden u nás přehledně seřazené s označením každé pobočky pro kterou platí. Leták Mobelix je hlavně o slevách na nábytek. V akci můžete výhodně vybavit obývák, kuchyň nebo dětské pokoje. Stačí sledovat akční letáky Mobelix, které zde prezentujeme.


O společnosti Mobelix


Mobelix je nadnárodní firma, která provozuje něco přes šedesát poboček v pěti zemích, kterými jsou Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Chorvatsko a samozřejmě Česká republika. Díky velkému objemu prodeje pak Mobelix může zákazníkům prodávat nábytek za velmi výhodné ceny. Celosvětově Mobelix prodá za rok více než 40 tisíc gaučů a pohovek a podobný počet kuchyní. Nabízené zboží pochází od výrobců z celého světa. Nemusíte ale kupovat jen běžně prodávaný sortiment, který má doma skoro každý. Kuchyně na míru vyprojektované pomocí 3D návrhu se hodí pro všechny náročné zákazníky. Můžete zohlednit veškeré dispozice, které váš domov nabízí nebo uzpůsobit kuchyň pro vaše tělesné proporce nebo dispozice. Díky trojrozměrné projekci si navíc kuchyň budete moci prohlédnout v návrhu ještě před finální výrobou, což vám dá šanci projekt dopředu ovlivňovat.


Další výhodou Mobelixu je rychlé zásobování a dodání zboží. Prakticky jakýkoliv nábytek může být dovezen až k vám do domu. I méně dostupné skladové kusy jsou navíc z centrálního skladu do tří dnů u vás. Další úsporu můžete získat pokud využijete tzv. Kartu výhod Mobelix. Tu získáte po on-line registraci na stránkách společnosti a obdržíte ji poštou do schránky. Díky kartě budete moci získávat kvartální nabídky, kdy každé tři měsíce dostanete možnost nakoupit se slevou různé zboží. Za každý nákup dostáváte i bonusové body, kdy jeden bod se rovná 250 korunám. Za nasbírané body můžete získávat další odměny. K zajímavým nabídkám pro držitele karty patří i možnost vypůjčení dodávky zdarma pro dovoz vašeho nákupu pohodlně domů.


V Mobelixu najdete vše co může vaše domácnost potřebovat. Sháníte novou skříň? Nebo postel? V Mobelixu je k mání nábytek pro všechny účely. Můžete navíc poměrně jednoduše sladit celý interiér. Překvapivý je i výběr stylů a barev, ze kterého si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Můžete zde najít klasické kusy i úplnou modernu, která osvěží každý interiér. Leták Mobelix vychází každý druhý týden v pondělí. Zároveň ještě vychází dlouhodobější leták Výhodné dny s kartou výhod, který nabízí akce s delší dobou platnosti.


Společnost Möbelix byla založena v roce v 1989 v Rakousku. První pobočka začala fungovat ve městě St. Florian. Zanedlouho vedení Mobelixu přistoupilo k otevření dalších poboček. V současné době má Mobelix přes 70 prodejen po celé Evropě. Kromě Rakouska se nachází také v České republice, v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvatsku.


Historie Mobelixu v České republice se datuje již do doby kolem roku 2005. Za tu dobu se stal jedním z oblíbených obchodů s nábytkem a dalším zbožím. Díky akčním letákům Mobelix navíc můžete nakupovat s výhodnou slevou a to jak na pobočkách,tak i na internetu.


Pokud raději kupujete nábytek osobně, tak můžete zajít do některé z prodejen. Ty jsou pro vás otevřené od pondělí do neděle. V Česku máme celkem čtrnáct aktivních poboček Mobelixu, které se nacházejí se v Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Praze, Plzni, Karlových Varech, Hradci Králové, Jihlavě a dalších.


Koupit kvalitní nábytek za nízkou cenu je obyčejně dost složité. Leták Mobelix ale nabízí časté slevy pro každého. To ale nejsou všechny výhody tohoto obchodu. Můžete zde například využít 3D online projektování kuchyně, díky němuž si snadno vytvoříte realistický plán, jak bude vaše budoucí kuchyně vypadat. Vyprojektovat kuchyni pro vás může i vyškolený personál Mobelixu. K dalším výhodným službám patří i odvoz starého nábytku, díky kterému ušetříte hodně peněz i nervů.


Všechny akční letáky Mobelix na jednom místě


Bojíte se, že zmeškáte nějakou lákavou nabídku? Máme všechny aktuální letáky a akční slevy. Je jedno jestli vycházejí jako papírový leták nebo online, vždy je najdete zde na našich stránkách v aktuálně platném znění. Kolik můžete v Mobelixu zhruba ušetřit? To zjistíte, když se podíváte do platného akčního letáku Mobelix. Každé dva týdny zde najdete nové slevové akce na různé druhy zboží.


Některé slevy dosahují výše přes 50%!


Všechny letáky Mobelix včetně katalogů pro vás máme vždy připravené k okamžitému prohlížení on-line. Každou akci můžete využít v libovolné pobočce po celé zemi, nebo je uplatnit v e-shopu Mobelix.
Akční nabídka Mobelixu nejčastěji obsahuje nábytek jako sedací soupravy, kuchyňské linky, postele, židle, poličky a další zajímavé zboží. Díky letáku Mobelix máte slevy na dosah ruky. Stačí jen počkat na příchod nového letáku a vybrat si zboží, které vás zajímá. Letáky udržujeme vždy platné a zveřejňujeme ty nejnovější. Díky letáku Mobelix tak můžete začít šetřit hned! Stačí jen sledovat okamžik, kdy vyjde nová slevová akce v podobě letáku a pečlivě zhodnotit, zda se vám něco z nabídky hodí. Vzhledem k časté obměně akčního zboží, musíte dřív nebo později na něco zajímavého narazit! Sledujte letáky Mobelix a vybavte se kvalitním nábytkem za nízké ceny!

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×