Maso Třebovle letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Maso Třebovle v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Maso Třebovle , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Maso Třebovle

Přehledné informace přinášejí Maso Třebovle letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Maso Třebovle nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Maso Třebovle nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Maso Třebovle inzeruje ve svých letácích.


Maso – Třebovle – poctivé řeznictví podle nejlepších tradic


Prodejní síť obchodů s vepřovým, hovězím i drůbežím masem Maso – Třebovle najdete v širším okolí Prahy. Aktuálně jsou jejich prodejny na celkem patnácti místech a nabízejí jakostní výrobky tradiční rodinné české řeznické firmy. Ta kromě čerstvého masa dodává také vlastní špičkové uzeniny, které jsou založeny na původních recepturách.


Firma Maso vydává vlastní akční leták, který platí jeden měsíc. V letáku jsou jak uzeniny, tak i výsekové maso. Z uzenin jsou v nabídce například párky, klobásy, uzené kýty, žebra i pečeně, i speciální balení masa, třeba okořeněný steak ze svíčkové. Objednat si lze i speciality na grilování – naloženou krůtu či krocana, naloženou či uzenou kýtu, nebo dokonce celé sele, a to uzené, nebo lákované. Tyto speciality je ale nutné v prodejnách objednat týden předem. V akčním letáku jsou i vybrané druhy masa. V letáku jsou vyznačeny bezlepkové výrobky, uzeniny bez glutamátu a barviv a také produkty s vysokým obsahem masa. Na letáku jsou také informace o kompletní prodejní síti obchodů Maso Třebovle.


Novinkou v sortimentu firmy maso ze zvěřiny. Kompletní nabídku přináší leták Zvěřina. Jedná se o srnčí, kančí a dančí maso, které se dodává vakuově balené, případně chlazené nebo mražené. Koupit si je možné kýtu či hřbet bez kosti, plec, kostky na guláš a u masa z daňka a divokého prasete také krk a svíčkovou. Nabízená zvěřina pochází z honiteb v České republice, po ulovení prochází vyšetřením státního veterinárního dozoru a následně je zpracovávána ve výrobním závodě Maso Třebovle.


O firmě Maso – Třebovle


Firmu Maso – Třebovle s. r. o. založili společníci František Mikeš a Radek Štěpnička v roce 2003. Později první z nich z firmy odešel a novým společníkem se stal Milan Štěpnička. Firma ale navazuje na předchozí aktivity stejných majitelů v oboru, takže za počátek své historie považuje už rok 1996. Funguje jako velkoobchod s masem a masnými výrobky, ale podniká i prostřednictvím vlastní maloobchodní sítě.


Firma má hlavní provozovnu v obci Třebovle nedaleko Kostelce nad Černými lesy. Je tam umístěna bourárna a výrobna uzenin. V bourárně jsou zpracovávány vepřové půlky a hovězí čtvrtě. V samostatné porcovně je k prodeji připravována drůbež (kuřata, krůty). Jednotlivé druhy masa jsou tříděny a zpracovávány dle požadavků zákazníků. Koncem roku 2007 firma otevřela vlastní samostatný úsek výroby uzenin. V něm se vyrábí měkké a polosuché salámy, klobásy, uzená masa, šunkové výrobky, párky, prejty, sekaná, masové polotovary, tamblovaná masa, jelítka, jaternice, paštiky, Taliány, tlačenka, dršťková polévka a škvařené sádlo. Objednat si je možné i dárkové koše, párty obložené mísy a kytice s uzeninami. Firma má certifikáty pro „Zaručeně tradiční speciality“, získala také značky „Klasa“, „Polabí regionální produkt“ a také několik ocenění pro své prodejny.


Maloobchodní síť se stále rozrůstá. V současnosti má firma své vlastní prodejny v Benešově, Čáslavi (3x), Divišově, Heřmanově Městci, Jesenici, Kolíně (2x), Milovicích, Mnichovicích, Nymburku, Říčanech, Sázavě a Třebovli. Všechny prodejny mají otevřeno od pondělí do pátku celý den a v sobotu dopoledne, ale přesná otvírací doba se u jednotlivých prodejen liší. Detailní informace k prodejnám jsou na webu firmy https://www.maso-trebovle.cz/provozovny/prodejny.html. Protože má společnost Maso – Třebovle hlavní provoz v centrální části Čech, může snadno vlastními specializovanými chladírenskými vozy rozvážet svou produkci po celé České republice jiným obchodům, ale i do vlastní maloobchodní sítě prodejen.  Na webu společnosti lze také najít kompletní katalog všech uzenářských výrobků Maso – Třebovle, včetně produktů ze sušeného masa.


Maso Třebovle spolupracuje se Střední odbornou školou stravování v Říčanech, kde lze studovat učební obor řezník – uzenář. Učňové mohou ve jeho provozech absolvovat odbornou praxi a firma se tak snaží si vychovávat své budoucí zaměstnance.×