Kubík letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Kubík v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Kubík , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Kubík

Přehledné informace přinášejí Kubík letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Kubík nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Kubík nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Kubík inzeruje ve svých letácích.


Kubík – více než 30 let rodinné tradice a dobrých cen


Česká rodinná firma Kubík a.s. podniká v maloobchodním prodeji v Královehradeckém a Pardubickém kraji, kde svým zákazníkům nabízí nejen široký sortiment zboží za výhodné ceny, ale i nadstandardní služby. Aktuální akční leták Kubík zákazníci najdou na webu společnosti www.kubik.cz/potraviny a je distribuován i v tištěné formě v rámci regionu, kde má řetězec Kubík své obchody. Platnost akčního letáku Kubík je vždy 14 dní, a to od čtvrtka do středy, nebo do vyprodání zásob.


Na 16 stranách akčního letáku najdou zákazníci informace o akcích hlavně pro sortiment čerstvých a trvanlivých potravin, kdy slevy dosahují u některých položek i více než 50 %. Menší část letáku je věnována i akční nabídce domácích potřeb, hraček, drogerie, výrobků pro domácí mazlíčky a papírenského zboží. Akční leták upozorňuje také na slevy označené Akce dne. Každý den je vybrán jeden výrobek, na který je v případě nákupu v den akce speciální sleva. V letáku jsou rovněž informace o novinkách v sortimentu prodejen Kubík, a také informace o prodejnách, včetně adres, otvírací doby a šíři poskytovaných služeb. Na 9 prodejnách řetězec přijímá platební karty a poskytuje službu cash back, na dvou jsou i terminály Sazka. Na všech prodejnách lze platit platebními poukázkami a přijímají také platby složenek, protože firma Kubík a.s. je na základě osvědčení o registraci vydaného Českou národní bankou poskytovatelem platebních služeb malého rozsahu podle platné legislativy.


Nejzajímavější akční nabídky jsou přímo na domovské stránce webu maloobchodní sítě Kubík www.kubik.cz/potraviny. Na webu najdete také aktuální Akce dne a je tam také mapa s kompletním přehledem prodejen Kubík a informace o nabízených službách a výhodách.


Prodejny Kubík mají také vlastní věrnostní program „Kubík klub“, proto jsou v letáku uveřejněny i zvláštní slevy u některých výrobků platné jen pro držitele karty Kubík klubu. Ti zároveň za každých 100 Kč nákupu získávají jeden bod. Nasbírané body se následně promění ve slevu na další nákup (30 bodů = 30 Kč na finanční poukázce).


Vlastní akční leták má také velkoobchod firmy Kubík, který sídlí v Litomyšli, Pardubicích a Praze. Na 60 stranách najdou zákazníci velkoobchodu potraviny, krmivo pro domácí mazlíčky, papírenské a drogistické zboží i sezónní nabídku za skvělé ceny a kompletní kontakty na obchodní zástupce velkoobchodu. V letáku jsou také pozvánky na kontraktační akce apod. Více informací i platný leták naleznete na www.kubik.cz/velkoobchod-potraviny.


Česká cena – pravá kvalita bez příplatku


Firma Kubík má v nabídce také výrobky vlastní privátní značky „Česká cena“. Jedná se o téměř 200 výrobků napříč kategoriemi sortimentu, které se v obchodech Kubík prodávají od mléčných výrobků, čerstvých potravin, koloniálního zboží až po nepotravinářské zboží a výrobky pro domácí mazlíčky. Všechny jsou vysoce kvalitní, ale prodávají se za velmi příznivé ceny. Značka „Česká cena“ existuje už 15 let.


O rodinné firmě Kubík


Akciová společnost Kubík byla založena v Litomyšli v říjnu roku 1999 Martinem Kubíkem. Postupně se rozrostla do firmy, která zaměstnává několik set zaměstnanců, ale stále zůstává ryze českou. Základní kapitál společnosti se z původního jednoho milionu vyšplhal až na výši 92 milionů korun.


Společnost se nevěnuje jen maloobchodnímu prodeji potravin a dalších denních potřeb, ale její aktivity jsou mnohem širší. Firma provozuje vlastní síť kaváren s rychlým občerstvení YES Café, velkoobchod a maloobchod bytového textilu Kubík, cestovní kancelář Kubík travel, která se specializuje na exotické zájezdy a eurovíkendy a také Galerii Miroslava Kubíka v Litomyšli.  Ale společnost podniká i v dalších oborech. Věnuje se výstavbě inženýrských sítí, má i vlastní developerskou divizi a pronajímá také nemovitosti, zejména komerční nebytové prostory. Maloobchodní síť Kubík má aktuálně 17 prodejen od nejsevernější v Peci pod Sněžkou po Poličku na jihu a od Pardubic na západě až po nejvýchodnější prodejny v Moravské Třebové a Žamberku.


Kubík pomáhá s nákupem potřebným lidem


Firma se rozhodla pomáhat všem, kteří si nemohou sami nakupovat a o pomoc žádají rodinu, známé, přátele či pečovatelské služby. Tato aktivita se jmenuje „Bezpečný nákup“. Zákazník si může telefonicky nebo e-mailem objednat, o jaké zboží má zájem, a pracovníci firmy Kubík mu ho v obchodě přichystají. Stačí si pak poslat někoho, aby ho vyzvednul. Firma organizuje také dobrovolnickou pomoc s těmito nákupy. Bezpečný nákup firma poskytuje zdarma a zákazník zaplatí jen hodnotu vybraného zboží při vyzvednutí. Firma při poskytování této služby spolupracuje také s obecními a městskými úřady a domovy pro seniory.


Více informací o aktivitách a fungování firmy Kubík a.s. zákazníci najdou na webové stránce www.kubik.cz.×