Sdílet:

Jysk letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Jysk v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Jysk , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Jysk

Přehledné informace přinášejí Jysk letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Nábytek . Oblíbená sít prodejen Jysk nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Jysk nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 2 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Jysk inzeruje ve svých letácích.


Jysk leták se slevovými akcemi


Slevové akce milujeme protože nám mohou ušetřit až 70 % z ceny zboží. Kde však hledat slevy, aby vám žádná nabídka neunikla? Zkuste akční leták JYSKu, který nabízí slevy na vybrané produkty ze sortimentu tohoto oblíbeného prodejce. Akční letáky dnes vydává každá společnost od malých prodejců až po velké nadnárodní společnosti. Tyto zajímavé nabídky jsou pak doslova předmětem honu a slevu většinou získá ten, kdo o ní ví dříve a je schopný co nejrychleji nakoupit. Skladové zásoby toho nejlákavějšího zboží v akci totiž bývají omezené. Nemusíte ale věšet hlavu. Narazili jste totiž na správné místo, kde se všechny letáky JYSKu zjevují hned po jejich zveřejnění. Můžete si tak v klidu promyslet, jaké zboží z akční nabídky potřebujete.


Letáky JYSKu patří k těm, jejichž vydání není vázáno žádnými pravidly. JYSK vydává letáky podle potřeby a běžně se stává, že se platnost letáků vzájemně překrývá. Slevová nabídka je přitom v každém letáku odlišná.


Leták JYSKu nejčastěji nabízí slevy na zboží jako jsou matrace, povlečení, komody, postele a další vybavení domácností nebo kanceláří. Mezi nejoblíbenější druh akcí patří nepravidelné výprodeje kam se často dostává i zajímavé nové zboží. Sleva se někdy vyšplhá až na 70%, což patří mezi nejvýhodnější nabídky na trhu, které můžete potkat. Vzhledem k cenám nábytku jde o výraznou úsporu až v řádech tisíců korun na jeden konkrétní nákup. Stejnou výši slev nebo akcí nabízí i pravidelný Black friday. Chcete ušetřit stovku na jakékoliv zboží? Každý nový zákazník JYSKu má nárok na slevu sto korun. Stačí se jen registrovat na jejich webu. Tato sleva se navíc sčítá i s akcemi z letáku JYSK, a tak se úspora ještě zvýší. Zboží nakoupené on-line i osobně na pobočce JYSKu navíc můžete v určité lhůtě bez udání důvodu vrátit zpět do obchody a dostat všechny zaplacené peníze.


Historie a nabídka zboží v řetězci JYSK


První obchod ze sítě JYSK otevřel své brány zákazníkům již v roce 1979 ve městě Aarhus v Dánsku. Zde sídlil dánský obchodník s typickým severským jménem Lars Larsen. Ten se rozhodl prodávat kompletní sortiment nábytku zejména pro vybavení ložnic. Již v roce 1984 expandoval do tehdejšího západního Německa. Dnes má obchody ve více než padesáti zemích po celém světě. V souhrnu celý řetězec čítá přes 2800 poboček. V České republice se JYSK poprvé objevil roku 2013. Dnes má pobočky ve mnohých menších i větších městech po celé zemi. Otevírací doba prodejen JYSK se pohybuje v časech mezi 9:00 až 19:00. Respektive 10:00 až 18:00 o nedělích. Můžete si také zavolat na zákaznickou linku, která je v provozu ve stejných hodinách.


Koncept nabídky JYSK spočívá v tom, že vždy může řetězec dělat věci trochu lépe, aby Jysk mohli svým zákazníkům i v budoucnu dávat ty nejlepší nabídky.


Zaměstnanci společnosti JYSK vytváří společenské poslání a vizi. Cílem je udělat víc, než jen dát zákazníkům atraktivní nabídku založenou pouze na ceně. Celý JYSK koncept by měl vyzařovat poměr ceny i dobré nabídky pro všechny zákazníky.


Královský dánský dvůr je po celá léta pravidelným zákazníkem JYSKu. To je věc, na kterou je JYSK velmi hrdý. Její Veličenstvo dánská královna dala svolení společnosti JYSK, že může použít označení Dvorního dodavatele dánské královské rodiny. Toto označení se uděluje pouze společnostem nebo osobám, které s královským dvorem obchodovaly po několik let a jsou dobře zavedené, ekonomicky zdravé a také musí mít dobrou pověst. Kromě toho byl Lars Larsen, zakladatel JYSKu, v roce 2009 vyznamenán křížem rytířského řádu dánské královské rodiny.


Akční slevy z JYSKu pro všechny


Nejnovější JYSK leták a akce - předkládáme vám vždy aktuální JYSK leták, který obsahuje nejnovější akce a slevy v tomto oblíbeném dánském obchodě s nábytkem a bytovými doplňky. Tyto akce můžete využít na pobočkách v celé republice i v internetovém e-shopu. V něm se vám nabízí kompletně stejný sortiment jako kamenná prodejna.


Díky letáku JYSK můžete ušetřit a nakupovat za velmi výhodných podmínek. Prohlédněte si zde všechny letáky pohodlně na jednom, lehce dostupném místě. Díky nim ušetříte opravdu hodně peněz při vašich nákupech. Letáků JYSK je vždy v platnosti několik zároveň, můžete si tak vybrat jaký druh zboží vás nejvíce bude zajímat. V letáku se nejčastěji vyskytuje akce na produkty jako obývací stěny, kuchyňské stoly, police, postele a matrace, psací stůl, povlaky na polštář, pracovní desky do kuchyní, kuchyňské a kancelářské židle, postelové povlečení a mnoho dalších věcí z celého sortimentu obchodu JYSK. Slevový leták přitom platí ve všech pobočkách JYSK v České republice i v internetovém e-shopu. Můžete tak pohodlně nakoupit i s dovozem až k vám na domácí adresu.


Díky JYSK letáku se vám otevírají možnosti výhodných nákupů o nichž se vám dosud ani nesnilo. Konkrétně u nábytku je každá sleva v hodnotě pouhých několika procent velmi znát. Ušetřit se dají tisíce korun při jednom nákupu. Vše co musíte udělat je sledovat akční letáky JYSKu. Na našich stránkách zveřejníme vždy nový leták mezi prvními. Naleznete tu všechny slevy a akce hezky pohromadě na jednom místě. Žádná sleva vám tak už neuteče a ušetříte!


U nás najdete všechny letáky vždy připravené k prohlížení na jednom místě. Ušetříme vám tak čas i peníze protože nemusíte složitě hledat slevy všude možně. Nespoléhejte ani, že vám leták přistane včas ve vaší poštovní schránce. Leták JYSKu u nás vydáváme vždy v termínu. Žádná akce ani sleva se k vám nedostane později než je nutné! Sledujte akční leták JYSKu a ušetřete!×