Jip letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Jip v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Jip , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Jip

Přehledné informace přinášejí Jip letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Jip nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Jip nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Jip inzeruje ve svých letácích.


Informace o letácích JIP


JIP Východočeská, a.s. patří k firmám úzce spjatým s českým tradičním trhem. Skupina JIP provozuje dvě obchodní sítě – JIP Cash & Carry (velkoobchodní prodej za hotové) a maloobchodní síť JIP.  Obě sítě mají své samostatné akční letáky. Další akční leták je vydáván pro JIP velkoobchod, který další součástí skupiny JIP.


Akční leták JIP maloobchod je vydáván vždy ve středu a platí 12 dní, tedy do neděle následujícího týdne. Má 12 stran a na jeho zadní straně je vždy uveden seznam prodejen, pro které je tento konkrétní akční leták platný. Naprostá většina prostorou letáku je věnována akční nabídce potravin, několik položek je také ze segmentu drogerie. Leták společnost využívá také k informování o novinkách a zajímavostech. V jednom letáku tak představuje novou podobu maloobchodních prodejen, v dalším jsou recepty na pečení koláčů ze sezonního ovoce, informace o probíhající soutěži apod.


Akční leták JIP velkoobchod je podstatně obsáhlejší, jedná se vlastně o katalog zboží na 64 stranách a platí vždy po celý kalendářní měsíc. Jde výhradně o produkty, které si lze objednat z velkoobchodu rozvozem prostřednictvím regionální středisek JIP velkoobchod. V letáku tak je řada položek určených pro restaurace, hotely a další gastronomické provozy, takže se se jedná o speciální velká balení. Velký prostor je věnován nápojům, včetně piva, vína a alkoholu. Letáky jsou centrálně rozesílány zákazníkům registrovaným v databázi JIP velkoobchod.


Pro JIP Cash & Carry jsou vydávány dva typy akční letáků: JIP leták Cash & Carry (prodejny s běžným sortimentem) je základní verzí letáku určeného pro menší prodejny Cash & Carry či prodejny bez úseku masa, ryb a chlazeného sortimentu. Má 28 stran a platí 13 dní vždy od středy do pondělí. Druhá varianta JIP leták Cash & Carry (prodejny s rozšířeným sortimentem) platí pro vybrané prodejny a má rozsah 32 stran. Letáku dominují výhodné ceny čerstvých i trvanlivých potravin a vybraných položek z drogistické nabídky. Platnost je stejná, tedy 13 dní. U některých položek může být termín platnosti akce zkrácený, týká se to hlavně pultového prodeje. V nabídce jsou běžné i méně obvyklé potraviny, včetně speciálních výrobků například pro vegany. Letáky jsou roznášeny do poštovních schránek v okolí prodejen. Všechny typy aktuálně platných akčních letáků jsou také zveřejněny na webu společnosti


Vlastníci živnostenského listu si mohou požádat o zákaznickou kartu JIP, se níž získají ještě lepší ceny.


HISTORIE A VÝVOJ OBCHODU


Českou rodinnou firmu, společnost JIP východočeská, a.s. založili bratři Jan a Ivo Plškovi v roce 1994 s počátečním kapitálem 120 000 Kč. Název je složen z iniciál jejich jmen a příjmení. Od podnikání dvou živnostníků v malém postupně vyrostla velká obchodní a logistická skupina, která staví na silném týmovém duchu, vlastní filozofii i pragmatickém pohledu obou zakladatelů všech zásadních kroků.


Firma začínala jako velkoobchod jak pro maloobchodní prodejny, tak pro restaurace a cateringové firmy. Vlastní maloobchodní síť diskontních prodejen firma začala budovat v roce 1996, a to nejen na východě Čech, ale po celé České republice. Úspěch tohoto konceptu přerušil až nástup nadnárodních řetězců, takže v roce 1998 se firma vrátila hlavně k velkoobchodu zaměřeného na gastronomické provozy. V tomto segmentu se stala JIP jedním z největších obchodníků v ČR.


Následoval další milník, kterým se stalo vybudování sítě prodejen Cash & Carry se službami přímého prodeje za velmi dobré ceny. V roce 2020 byla otevřena již třináctá a firma plánuje otevření dalších.
 Maloobchodní prodejny se v současnosti prochází zásadní proměnou, díky které se mění v moderní obchodní síť.  V provozu je jich aktuálně 30 a to výhradně v Čechách, jejich seznam je uveden na webu www.jip-potraviny.cz.


Transformací bývalého řetězce SPAR vznikla síť PLUS JIP, který má dnes 140 obchodů. Má vlastní web www.plus-jip.cz a také vlastní akční letáky PLUS JIP platné vždy od středy následujících 14 dní do úterý. Platný akční leták je vždy zveřejněn na webu.


RŮZNÉ CÍLOVÉ SKUPINY, STEJNÁ KVALITA A PÉČE O ZÁKAZNÍKY


Skupina JIP oslovuje různé skupiny zákazníků, ale všem nabízí vysokou kvalitu, rozmanitý sortiment a velmi výhodné ceny. Maloobchodním mottem je „Potraviny pro každého“, zatímco podnikatelskou veřejnost oslovuje sloganem „Jídlo i pití na doma i pro profíky“. Silné postavení na trhu umožňuje nabízet všem skupinám klientů výhodné akční nabídky. Všechny akční letáky JIP upozorňují na nejvýhodnější nabídky a vybere si v nich určitě každý zákazník.

Kde najít informace×