Sdílet:

Ikea letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Ikea v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Ikea , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Ikea

Přehledné informace přinášejí Ikea letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Nábytek . Oblíbená sít prodejen Ikea nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Ikea nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 9 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Ikea inzeruje ve svých letácích.


IKEA leták je inspirace pro výhodné nákupy


Chcete proměnit vaše bydlení? Máte rádi skandinávský design, který propojuje estetické hodnoty a praktické využití? Možná se vám bude hodit IKEA leták, který nabízí zajímavé slevy na veškeré zboží tohoto švédského řetězce nejen nábytkových obchodů. Kromě nábytku zde totiž naleznete například i bytový textil, osvětlení, doplňky a řadu pěkných i praktických věcí do domácnosti. To vše za skvělé ceny v akci.


IKEA akční leták obyčejně vychází několikrát do roka a je možné, že se doba jejich platnosti vzájemně překrývá. Jaké slevy IKEA leták nabízí? Kromě samozřejmého nábytku to jsou zejména slevy oblasti koupelen, různých spotřebičů, všech typů skříní a vybavení kuchyně. Kromě letáků na akce ještě vychází IKEA katalog, který obsahuje kompletní sortiment obchodu včetně zlevněného zboží.


Historie vzniku společnosti IKEA


Společnost IKEA funguje na trhu už více než sedmdesát let. V roce 1943 ji ve švédském okrese Småland založil mladý podnikatel Ingvar Kamprad. V té době vlastně ani podnikatelem nebyl, protože mu bylo pouhých sedmnáct let. Začal prostě prodávat nejrůznější zboží jako tužky, rámečky, psací potřeby, zápisníky, podložky pod hrnky a další druhy drobného zboží, které se mu podařilo během válečných let sehnat. Toto drobné podnikání postupně přerostlo do podoby velké firmy, která se během let rozrostla i do jiných zemí. Postupem času se IKEA stala symbolem dostupného nábytku a švédského stylu života. Počet poboček v současné době dosahuje 443 po celém světě.


V České republice IKEA existuje od roku 1996, kdy se otevřela první pobočka v Praze na Zličíně. Dnes jsou v Praze pobočky dvě, další vznikla na Černém mostě. IKEA také má obchody i v Brně a Ostravě. Všechny pobočky můžete navštívit denně od 9 do 21 hodin.
V dnešní době je ale samozřejmostí, že zboží z IKEA si můžete objednat i prostřednictvím internetu. I tam je k dispozici sortiment z IKEA akčního letáku za snížené ceny. Na webu navíc najdete zajímavé články a tipy, které můžete při nákupu zohlednit.


Obchodní domy IKEA jsou také oblíbeným cílem rodinných výletů. Je zde k dispozici švédské bistro s kavárnou a dětským koutkem pro ty nejmenší.


IKEA je osvědčená možnost jak vybavit svůj domov stylovým nábytkem za výhodné ceny. Díky IKEA letáku navíc můžete ušetřit. Svými akcemi zde zákazníky téměř rozmazlují. Vybavit zde můžete nejen domácnost ale například i kancelář. Sortiment IKEA je dostatečně široký pro všechny situace.


Nakupovat v ověřených velkých obchodních řetězcích přináší stále více výhod. Některé obchody totiž své zákazníky akčními a jinými nabídkami přímo rozmazlují. Častý návštěvník obchodů IKEA může navíc využít členství v klubu IKEA Family. To je svého druhu věrnostní program, který nabízí nejen akce a slevy. Můžete s ním navíc lépe využít záruky protože všechny účtenky budete mít uložené na svém zákaznickém profilu.


IKEA leták přináší akce na veškeré zboží


Slevy z letáku IKEA nezřídka dosahují až třiceti nebo více procent. Můžete tak s velkou úsporou nakoupit například vybavení do kuchyně, ložní prádlo a povlečení, matrace nebo komody. Díky slevovému letáku můžete mnohé z toho nakoupit výrazně levněji.


IKEA má navíc filozofii, která se snaží co nejvíce usnadnit život každému zákazníkovi. Důkazem toho je například IKEA bazar, který vykoupí a odveze váš starý nábytek abyste mohli pohodlně nakoupit nový a dát svému domovu modernější vzhled. Zboží zakoupené v IKEA můžete v případě nespokojenosti vrátit. U některých produktů máte lhůtu jeden rok. Zajímavá je třeba nabídka možnosti vrácení matrací až do devadesáti dnů po nákupu. Kromě toho, se můžete těšit na řadu dalších doplňkových služeb, které vám usnadní život. Mezi takové nabídky patří montáž zakoupeného nábytku, úprava bytového textilu na přání, výkup starého nábytku či prodej zboží na splátky. Můžete vybírat zboží z kolekcí jako ALEX, MÅLA, MALM, RAKKESTAD či STRANDMON.


Nejnovější IKEA leták a akce


Předkládáme vám vždy aktuální IKEA leták, který obsahuje nejnovější akce a slevy v tomto oblíbeném švédském obchodě s nábytkem a bytovými doplňky. Tyto akce můžete využít jak na pobočkách v Praze, Brně nebo Ostravě, tak i v internetovém e-shopu, který nabízí kompletně stejný sortiment jako kamenná prodejna.


Díky letáku IKEA můžete ušetřit a nakupovat za výhodných podmínek. Prohlédněte si u nás všechny letáky pohodlně na jednom místě. Díky nim tak ušetříte opravdu hodně peněz. Letáků IKEA je vždy v platnosti několik zároveň, můžete si tak vybrat jaký druh zboží vás nejvíce zaujme. V letáku se nejčastěji vyskytuje akce na produkty jako šatní skříň, stolní lampa, police, pohodlné matrace, stůl, povlak, polštář, pracovní deska, židle, postelové povlečení a mnoho dalších věcí z celého sortimentu obchodu IKEA. Slevový letáku přitom platí ve všech pobočkách IKEA v České republice i v internetovém e-shopu. Můžete tak pohodlně nakoupit i s dovozem až k vám domů.


Díky IKEA letáku se vám otevírají možnosti výhodných nákupů o nichž se vám dosud ani nesnilo. Zejména u nábytku je každá sleva v hodnotě i byť jen pár procent velmi znát. Ušetřit se dají tisíce korun při jednom nákupu. Vše co musíte udělat je sledovat akční letáky IKEA. Na našich stránkách zveřejníme vždy nový leták mezi prvními. Naleznete tu všechny slevy a akce hezky pohromadě na jednom místě. Žádná sleva vám tak už neuteče a ušetříte!×