Family Market letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Family Market v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Family Market , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Family Market

Přehledné informace přinášejí Family Market letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Family Market nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Family Market nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Family Market inzeruje ve svých letácích.


Informace o nabídce FAMILY MARKET


Family Market je firma, která svým zákazníkům rozváží mražené i další zboží až domů díky síti vlastních prodejců ve firemních vozidlech. Navazuje na původně německou společnost Family Frost, která svými typickými žlutými auty se speciální znělkou, kterou nešlo přeslechnout, zaplavila česká města začátkem 90. let.  Od té doby se ale situace změnila. Ve městech vyrostlo mnoho nových supermarketů, takže firma musela změnit obchodní strategii. Místo toho, aby si zákazníci chodili vybírat zboží k autu, které v pravidelných týdenních intervalech zastavovalo na určitém stanovišti, jim dnes Family Market vozí až ke dveřím domu či bytu produkty, které si vyberou na jeho webové stránce.


Family Market nemá vlastní typické akční letáky s platností několika dnů či týdnů, ale dvakrát ročně vydává katalogy s aktuální akční nabídkou, a to ve všech kategoriích dodávaného zboží. Vedle kvalitních mražených potravin (Frost by Family Market) se jedná také o krmivo a další zboží související s péčí o domácí mazlíčky (Pet by Family Market) a také nádobí a další vybavení kuchyní (Kitchen by Family Market). Katalog je členěn do několika kapitol: Zelenina & ovoce, Ryby, Maso, Přílohy, Hotová jídla, Zmrzliny, Dezerty, Ostatní (například mražené pečivo), Pet by Family Market a Kitchen by Family Market. V katalogu jsou také recepty a další informace o výrobcích, například vysvětlení certifikace výrobků z ryb s ohledem na ochranu moří, zodpovědný rybolov a farmový chov.


Family Market učí své zákazníky myslet ekologicky. Za katalog vrácený do 30 dnů po ukončení jeho platnosti získá zákazník speciální slevovou kartičku s kódem slevy na celý nákup. Každý měsíc jsou také zvláštní slevové akce na vybranou kategorii produktů ve výši 10 až 20 %.


Právě platnou akční nabídku má Family Market také zveřejněnou na svém webu. Jsou v ní uvedeny „Nabídky týdne“ a nejprodávanější či nejlevnější výrobky v sortimentu. U některých výrobků jsou také akční nabídky typu 3+1 zdarma, případně speciální akční ceny na poslední kusy, zejména v sortimentu péče o domácí mazlíčky.


HISTORIE FAMILY MARKET


Předchůdce firmy Family Market se jmenoval Family Frost. Tato společnost vznikla na východě Německa v roce 1990. Prostřednictvím svých pojízdných prodejen prodávala mražené potraviny, a to podle vzoru obdobných firem fungujících na stejném principu v západním Německu a ve Skandinávii. Společnost Family Frost postupně expandovala do dalších zemí. Nejprve do Polska, České republiky a Maďarska, následně také do Chorvatska, Slovinska, Španělska a Portugalska. Family Frost byl v České republice velmi oblíbený a postupně pokryl svými službami téměř celé území Česka.


V roce 2015 se společnost přejmenovala a v ČR podniká pod názvem Family Market s.r.o. Unikátní je způsob přepravy mražených potravin bez přerušení mrazícího řetězce o teplotě
-19 °C. Family Market vlastní v současnosti v České republice devět dep. Více než 110 firemních obchodních zástupců obsluhuje přes 70 tisíc aktivních zákazníků. Jejich počet neustále roste i díky rozšíření sortimentu o další zboží.


SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Family Market nabízí svým zákazníkům jedinečné výrobky, které si jinde v ČR nemají šanci koupit. V nabídce tak má například zmrzlinu bezlaktózovou, bezlepkovou nebo vhodnou pro diabetiky, hotová mražená jídla určená vegetariánům nebo veganům a další speciální produkty. Na uvítanou zasílá novým zákazníkům e-mailem speciální slevový kupón na první nákup. Stále také vylepšuje svoji distribuční síť, takže objednané zboží doručuje dle lokality, kde zákazník bydlí, do druhého, případně maximálně do čtvrtého dne od objednání.


Na webu www.familymarket.cz jsou rovněž recepty a zdravé tipy. Společnost také podporuje charitativní projekty, například v loňském roce to byly vánoční vouchery ve prospěch neziskové organizace Dejme dětem šanci. Letos firma podpořila neziskovou organizaci EDA, která poskytuje profesionální sociální službu rané péče dětem se zrakovým či jiným postižením a aktuálně pomáhá ve 260 rodinách.×