Eva Supermarket letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Eva Supermarket v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Eva Supermarket , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Eva Supermarket

Přehledné informace přinášejí Eva Supermarket letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Dům a zahrada . Oblíbená sít prodejen Eva Supermarket nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Eva Supermarket nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Eva Supermarket inzeruje ve svých letácích.


Informace o letácích Eva supermarket


Eva supermarket leták pravidelně přináší široký sortiment zboží pro dům i zahradu. Velkou výhodou Eva supermarketu je obrovská nabídka zboží všech druhů. Je to obrovský internetový supermarket se vším co k tomu patří. Co zde může zákazník najít? Téměř vše od hraček pro děti, přes zahradní nábytek až po veškeré domácí spotřebiče. Ostatně, leták Eva supermarketu vás o široké nabídce přesvědčí v okamžiku.


Eva supermarket je jeden z obchodů, v němž opravdu najdete všechno co hledáte pro nejrůznější potřeby. Domácnost i zahradu vybavíte pohodlně nákupem na jednom eshopu. Existuje zde také výborná možnost jak ušetřit. Tou možností jsou pravidelné akce, které Eva supermarket pořádá.


Každých 14 dnů Eva supermarket vydává nový leták. Ten platí následující dva týdny a přináší výhodné akce pro všechny zákazníky. Pokaždé najdete něco zajímavého, co si můžete pořídit za velmi výhodných podmínek.


Eva supermarket historie a profil firmy


Eva supermarket na internetu funguje již neuvěřitelných dvacet let. Za tu dobu vyrostl dokonce i kamenný obchod, kde můžete nakupovat i osobně. Dvacet let je na internetový obchod velice dlouhá doba a tak se není čemu divit, že Eva supermarket vyřídil úctyhodný milion a půl objednávek. Kamenný obchod funguje kratší dobu a jeho provozovatelem je akciová společnost Zásobování a.s., která zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej veškerého nabízeného zboží.


Eva supermarket se snaží co nejvíce urychlit dodávání zásilek. Čekající zákazník je většinou nespokojený pokud objednávka putuje několik dní. Proto se Eva supermarket snaží o co nejrychlejší expedici. Včasně odeslaná objednávka je ještě téhož dne expedována, zabalena a odeslána na vaši adresu nebo na vybrané odběrné místo, které si sami zvolíte v rozhraní e-shopu. Pokud vše klapne jak má, tak již druhý den můžete převzít balíček a radovat se z nakoupeného zboží. K promptní expedici přispívá i sklad s dostatkem hbitých zaměstnanců.


Nabídka a sortiment z letáku Eva supermarketu


Sortiment Eva supermarketu jsme zmínili již v předchozím odstavci. Najdete tam opravdu ledasco. Hlavní důraz je ovšem kladen na potřeby pro domácnost. Najdete zde vše pro váš dům a zahradu. Vše si můžete pohodlně objednat přímo na stránkách společnosti. Kamenná prodejna Eva supermarket se nachází na Mělníku. Pro všechny zákazníky je otevřena od pondělí do pátku mezi 8:00 až 19:00, otevírací doba v sobotu je nastavená od 9:00 do 15:00. Velmi oblíbené je však i nedělní nakupování. Pro tyto účely je zavedená zvláštní otevírací doba v neděli mezi 13:00 až 19:00.


Ještě jednu výhodu má Eva supermarket v záloze - možnost financování nákupu na splátky. Díky tomu můžete získat zboží bez nutnosti okamžitě platit koncovou cenu zboží. Ohledně splátkového nákupu a dalších záležitostí vám také může poradit zákaznická linka Eva supermarketu, která poskytuje odborné konzultace ohledně celého sortimentu obchodu. Zákazníci také milují pravidelné akce a slevy, které každé dva týdny zvýhodňují nákupy zajímavého zboží.


Nenechte si utéct akční slevy


Na našich stránkách naleznete vždy aktuální letáky Eva supermarketu, které platí na každých 14 dnů. Eva supermarket totiž každé dva týdny zlevňuje řadu kvalitních a žádaných výrobků, které si můžete pořídit levněji než normálně. Potřeby pro domácnost, zahradní nábytek, drobné dekorativní předměty, hračky a cokoliv dalšího je dostupné každému, kdo bedlivě sleduje letáky. Stačí si jen otevřít aktuální nabídku a uvidíte, že leták je plný slev. Každá akce na kvalitní zboží vám pomůže ušetřit peníze. S letáky Eva supermarketu máte vždy náskok a jako první se dozvíte o všech lákavých nabídkách, které jsou momentálně k dispozici.


Kamenná prodejna Eva supermarket vás překvapí plochou přes 3.000 m2. Zboží si můžete z e-shopu objednat i přímo sem a sami si ho vyzvednout. Na zboží z internetu navíc v Eva supermarketu zbytečně nečekáte. Expedice zboží probíhá rychle přímo z vlastních skladů. Rychlá expedice každé objednávky je pro Eva supermarket jedna z nejvyšších priorit. Většinu zboží skladem zvládá obchod odeslat ještě v den, kdy byla objednávka přijata. To vše je možné jen díky vlastním skladům s týmem rychlých profesionálů, kteří vaši objednávku zabalí a odešlou co nejrychleji to jde. Každý den z distribučního centra odchází tisíce zásilek přímo k zákazníkům.


Díky obří rozloze skladů 15 000 m2 se můžete spolehnout na to, že většina zboží z letáku je ihned k dispozici a nebudete muset zbytečně čekat. Doručení do druhého dne je v dnešní době již považováno za naprosto běžnou normu. Delší čekání musíte přetrpět jen přes víkendy a svátky. Eva supermarket navíc odesílá nejen běžné balíčky, u kterých si můžete vybrat mezi českou poštou a jiným dopravcem. Zvládá bez potíží odesílat i objemnější předměty. Můžete si tak v klidu objednat například i domácí spotřebiče, které bez potíží doputují až k vám do domu. Spotřebiče a vybavení domu je žádaným artiklem, jenž si můžete například prohlédnout v mělnické prodejně. Nic ale nebrání ani jejímu odeslání do libovolné části naší republiky.


Slevy a akce pro každého zákazníka


Eva supermarket chce vyjít vstříc co nejvíce zájemcům o výhodné nabídky. Letáky, které pravidelně umisťujeme na internet jsou velmi výhodné pro každého. Se slevou se dá v Eva supermarketu pořídit vše, co potřebujete do vašeho domu. Dražší zboží si navíc můžete pořídit i na splátky a nemusíte hned vydávat celou sumu. Akční leták Eva supermarketu pro následující dva týdny máte k dispozici přímo na této stránce. Podívejte se na nové slevy nebo akce a ušetřete společně s námi!

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×