Eso Market letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Eso Market v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Eso Market , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Eso Market

Přehledné informace přinášejí Eso Market letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Eso Market nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Eso Market nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Eso Market inzeruje ve svých letácích.


Informace o letácích ESO MARKET


ESO MARKET je řetězec, založený stejnojmenným družstvem. Jedná se o otevřený systém obchodníků s potravinami z tzv. tradičního trhu, kteří mají díky vzájemné spolupráci lepší nákupní podmínky. Jako tradiční, nebo jinak také nezávislý trh je v České republice označován segment tuzemských obchodníků, kteří nejčastěji působí v menších prodejnách, ale patří sem i hypermarkety či supermarkety, které nepatří žádnému z nadnárodních obchodních řetězců. Aktuálně jsou v síti obchodů ESO MARKET provozovny ve dvanácti regionech v Čechách i na Moravě a síť se stále rozrůstá.


Vzájemnou podporu si obchody poskytují i díky společné propagaci. Akční letáky ESO MARKET jsou platné na 12 dní. Jsou vydávány ve středu a platí i celý následující týden až do neděle. Leták ESO MARKET obsahuje informace o nejvýhodnějších cenách potravin, a to trvanlivých i čerstvých, krmiva pro domácí mazlíčky i drogistického zboží. Akční leták ESO MARKET rovněž uvádí seznam prodejen ESO MARKET, v níž jsou dané akční ceny aktuálně platné. Leták je skládaný, má celkem 8 stránek a jednoduchou grafiku. Nabídka platí do vyčerpání zásob a letákové ceny jsou doporučené, takže v jednotlivých obchodech se mohou mírně lišit. Letáky najdou ve svých schránkách domácnosti v regionech, kde jsou ESO MARKET obchody, které se dané letákové akce účastní. Aktuální leták je vždy uveřejněn také na webu družstva ESO MARKET a na Facebookové stránce ESO MARKET. 


HISTORIE A VÝVOJ SÍTĚ OBCHODŮ ESO MARKET


Družstvo ESO MARKET bylo založeno v roce 1998 v Berouně jako otevřený systém pro spolupráci obchodníků, kteří prodávají zejména potravinářský sortiment. V současné době sdružuje celkem 292 prodejen v celkem v 11 krajích a hlavním městě Praze. ESO MARKET zatím nenajdete na jen ve dvou krajích, a to na Vysočině a v Olomouckém kraji. Jinak jsou obchody ESO MARKET po celé republice. Každý ze zakládajících členů i později připojených členů je spolumajitelem družstva, a to na principu rovného spoluvlastnictví.


Družstvo ESO MARKET umožňuje jak svým vlastním členům, tak i smluvně spolupracujícím obchodníkům zařazeným v systému družstva dosažení výhodnějších nákupních podmínek od vybraných smluvních dodavatelů v základním i doplňkovém sortimentu. Jedná se o tzv. přímé dodávky (pekárny, uzeniny, mléčné a mrazírenské výrobky, pivo, limo apod.), ale také výrobky označované jako tzv. těžký koloniál. Partnery v tomto oboru jsou velkoobchody s širokým sortimentem zboží. Jedná se o velkoobchody ČEPOS – Česká potravinářská obchodní a.s. a JIP východočeská a.s. Základní podmínkou pro přijetí nového obchodu do maloobchodní sítě ESO MARKET je především chuť spolupracovat, bonita firmy, dobrá platební morálka, vzhled provozovny odpovídající současným trendům tradičního obchodu a také ochota a schopnost naplňovat společně dohodnuté zásady družstva ESO MARKET. Nový člen uhradí vstupní vklad a všechny servisní služby již dostává od družstva bezplatně.


Díky společnému postupu si družstvo za dobu své existence vybudovalo pověst solidního obchodního partnera a má respekt smluvních dodavatelů. Kvalitativně je hodnoceno jako jedna z nejlepších obdobných aliancí u nás, což mu přináší výhodnější nákupní podmínky a lepší servis smluvních dodavatelů pro členy družstva. Slevy se proti základním ceníkům dodavatelů pohybují od 4 do 20 %. Navíc členové získávají od družstva zpětně proplácené výkonnostní bonusy za odběrovou a platební kázeň vůči přímým dodavatelům družstva a smluvním velkoobchodům. Členské prodejny získají propagační materiály ESO MARKET k označení prodejny a podpoře prodeje. S dodavateli potřebného vybavení a zařízením prodejen má družstvo dohodnuté významné slevy. Členové mohou také využívat legislativní, daňový a účetní poradenský servis, multilicenci vlastněnou družstvem na pokladní systém na bázi PC a další služby, včetně společné účasti na veletrzích a dodávek drobného spotřebního materiálu. Družstvo ESO MARKET je členem Asociace českého tradičního obchodu.


AKCE V ESO MARKET


Samozřejmostí je pro obchody sítě ESO MARKET možnost využití různých forem podpory prodeje, ať již se jedná o výše zmíněné akční letáky, nebo mimoletákové akce, případně dlouhodobé promoce pro vybraný sortiment a mnoho dalších výhod. Na webu a Facebookové stránce jsou rovněž zveřejňovány i soutěže, například tipovací ankety, ale také vybrané výrobky z aktuálního akčního letáku. Kompletní seznam prodejen, včetně adres a telefonů, je zveřejněn na webu sítě ESO MARKET www.esomarket.cz.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×