Dům Barev letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Dům Barev v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Dům Barev , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Dům Barev

Přehledné informace přinášejí Dům Barev letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Dům a zahrada . Oblíbená sít prodejen Dům Barev nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Dům Barev nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Dům Barev inzeruje ve svých letácích.


Dům Barev leták vám pomůže ušetřit nejen při malování


Malování je akce, která dřív nebo později potká každou domácnost. Stěny se za léta občas ušpiní a ani trvanlivost barev nikdy není úplně věčná. Novým nátěrem navíc můžete úplně změnit své obydlí! Co takhle zkusit pro změnu nějakou pestrou barvu. Takové odstíny se dnes hodí nejen do dětských pokojíčků ale můžete s nimi bez obav vylepšit i obývák, kuchyni nebo i jiné místnosti v domě. Dnes už se fantazii zdaleka meze nekladou a můžete bez obav využít jakoukoliv z široké nabídky barev.


Pro takové vylepšení domu ale potřebujete nakoupit barvy, štětce a další nezbytné náčiní, které vám práci zjednoduší. V tomto vám může pomoci leták společnosti Dům Barev, který nabízí slevy a akce na veškerý nezbytný sortiment. Každý leták Dům Barev obsahuje akce na jeden kalendářní měsíc. Pro nákup potřebného materiálu tak budete mít vždy dostatek času a nebudete muset spěchat. Akční slevy jsou tu prakticky pořád. Aktuální leták si můžete prohlédnout u nás on-line.


Dům barev je pravděpodobně největší prodejce malířského sortimentu na území České republiky. Tato značka obchodně spadá pod akciovou společnost PPG Deco Czech a. s, která barvy a potřeby pro malování přímo vyrábí a exportuje do celého světa.. V nabídce zde uvidíte oblíbené malířské značky, jako Primalex, Balakryl, Johnstone´s a Bondex. Mateřská firma PPG vznikla již v roce 1883 a v aktuální době působí ve více než 60 zemích světa. Příkladem může být třeba Rakousko, Francie, Čína, Mexiko, USA a hlavně Česká republika.


Síť prodejen Dům Barev je rozsáhlá po celé republice. V současné době eviduje více než sto kamenných prodejen po celé zemi i v menších městech jako kupříkladu Mladá Boleslav, Český Krumlov, Praha, Vsetín, Sokolov, České Budějovice, Brno a další. Na rozdíl od jiných firem nemá Dům Barev online e-shop. Můžete si jen prohlédnout sortiment, který se nabízí v přímém prodeji na pobočkách.


Leták Dům Barev využijete i když máte nějaké zvláštní přání. Co takhle vymalovat byt nějakým netradičním odstínem barvy? Můžete si sice vybrat ze široké nabídky barev známých značek jako Johnstones, PROGold, Primalex, Balakryl nebo Praktik.


Někdy to ale prostě není ono a chcete mít něco originálního. Zkrátka barvu, kterou nikdo jiný doma nemá. Dům Barev vám toto umožní. Na jakékoliv jejich pobočce můžete požádat zaměstnance o namíchání odstínu přesně podle vašeho přání. Fantazie je v tomto případě opravdu neomezená. V repertoáru má Dům Barev až neuvěřitelných 20000 barevných tónů a odstínů. Nabízí přitom všechny druhy barev. Můžete v klidu natřít zeď, omítku nebo i dřevěné plochy.


V prodejnách Dům barev vám také ochotně poradí profesionální personál, který se vyzná nejen v barvách ale i v technologii nátěrů pro nejrůznější plochy, na které můžete doma i venku narazit. Pro inspiraci můžete zajít i na webové Domu Barev, kde jsou pro vás připraveny nejrůznější nápady, tipy a rady pro malování a nátěry.


Kvalitní nátěry a barvy přitom můžete koupit velmi levně. Stačí sledovat letáky Domu Barev, které tento řetězec pravidelně vydává. Můžete je najít zde a projít si všechny aktuální slevové akce.


Akční nabídka z letáků Dům Barev


Společnost Dům Barev je nejrozšířenější specializovaná retailová síť zaměřená na prodej barev, laků a příslušenství. V České republice je se 109 prodejními naprostou jedničkou na trhu.


Kamenné obchody řetězce Dům Barev nabízejí komplexní sortiment různých druhů barev, laků, ředidel, nářadí a dalších produktů, které každý využije při malování a natírání všech typů ploch. Díky kolorovacímu přístroji je Dům Barev schopný každému zákazníkovi připravit barvu na míru z více než 20000 různých barevných odstínů. Profesionální personál obchodu Dům Barev je vám vždy připraven poradit s výběrem té pravé barvy pro všechny myslitelné účely použití.


Podobně jako značky Primalex a Balakryl je i Dům Barev součástí skupiny PPG. Zákazníkům to přináší okamžitý přístup k novinkám v oblasti vývoje barev a odolných nátěrů. Firma má profesionální zázemí pro vývoj nových produktů a v neposlední řadě velké skladové zásoby, což umožňuje často pořádat slevové akce, které najdete v příslušném letáku Dům Barev.


V sortimentu prodejen Dům barev naleznete různé druhy malířských barev. Nezáleží zda potřebujete vymalovat obývák nebo natřít fasádu. Dům Barev má pro vás všechno, co můžete potřebovat. Jsou tu k dispozici barvy na dřevo, laky i všechny druhy běžně používaných lazur či mořidel. Samozřejmostí nabídky jsou i produkty pro úpravy či opravy povrchů, sanační a napouštěcí prostředky na stěny. Velká pozornost je věnována zejména nářadí jako jsou základní štětce, válečky, vosky ale i sofistikovanější technické kapaliny a další chemické přípravky. V domě barev mají zkrátka úplně vše!


Akce a slevy pro všechny příležitosti


V obchodě Dům Barev každý měsíc vychází slevový leták, který vám umožní nakoupit množství produktů v akci. Dům Barev pravidelně zlevňuje kvalitní a oblíbené produkty, mezi které nejčastěji patří barvy a nátěry, štětce a další nářadí. Naleznete zde také barvy vhodné pro dřevo, sanační a napouštěcí kapaliny pro použití před nátěrem. Prostředky pro úpravu poškozených povrchů a mořidla na dřevo. Inspirujte se aktuálním letákem z Domu Barev a přesvědčte se sami o výhodných cenových nabídkách kvalitních barev a nátěrů nejlepších značek na trhu. S letákem Domu Barev máte vždy garanci toho nejlepšího zboží a kvality. Svůj dům rozjasníte všemi barvami a ani nemusíte utrácet velké jmění.


Toužíte najít vždy všechny letáky a akce přehledně pomocí pár kliknutí? Podívejte se na letáky Domu Barev kde najdete výhodné akce a slevy na každý měsíc. Vždy tak mezi prvními objevíte nové nabídky a ušetříte hodně peněz. Nenechte si ujít žádný leták!

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×