Sdílet:

Dr. Max letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Dr. Max v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Dr. Max , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Dr. Max

Přehledné informace přinášejí Dr. Max letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Lékárna . Oblíbená sít prodejen Dr. Max nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Dr. Max nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Dr. Max inzeruje ve svých letácích.


Historie značky a letáky Dr. Max


Dr. Max je dnes největší lékárenskou sítí v Česku a patří i mezi největší řetězce v Evropě. Má již přibližně 450 poboček napříč celou ČR.


Sesterskou společností lékárenského řetězce je Dr.Max Pharma, výrobce lékárenského sortimentu ve volném prodeji. I této společnosti se podařilo si v Česku ve svém oboru vybudovat dominantní pozici.


Značka Dr. Max je nyní provozována společností ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING. Tu vlastní investiční společnost Penta Investments. Tato společnost spravuje investiční portfolio kyperské holdingové společnosti Penta Holdings Limited.


Kořeny celého konceptu sahají až do 90. let. V Česku se tehdy vůbec poprvé otevřela soukromá lékárna. Od roku 2006 se pak objevuje dnešní obchodní název Dr. Max.


Klíčovým úkolem lékáren je především respektovat moderní způsob života typický nedostatkem času. Klienti proto chtějí zvládnout více úkonů najednou.


Dr. Max jim v tom vychází vstříc strategickým umístěním svých provozoven v nákupních centrech a jejich dlouhou otevírací dobou. Vybrané lékárny mají nepřetržitý provoz, plní tak v daných lokalitách i funkci lékárenské pohotovosti.


Zároveň Dr. Max na trh přichází s bohatým sortimentem mnoha výrobků a propracovaným systémem slev nejen v akčním letáku Dr. Max.


Sortiment lékáren Dr. Max


Lékárny Dr. Max nabízejí široký sortiment léků na předpis, volně prodejné přípravky, byliny, čaje, kosmetické přípravky, zdravotnické potřeby včetně ochranných prostředků,sortiment zdravé výživy, doplňky pro sportovce, přírodní drogerii a zboží pro mazlíčky.


V roce 2012 se zákazníkům navíc představila poprvé privátní řada Dr. Max. Tyto výrobky nabízejí vysokou kvalitu a zároveň přívětivou cenu. Pod vlastní značkou již lékárna dodává několik stovek produktů.


Léky a další preparáty můžete zakoupit v běžné síti kamenných lékáren a také v internetovém obchodě. Objednanou zásilku si poté můžete vyzvednout přímo v lékárně dr. Max. Zboží můžete získat vždy výhodně díky akčnímu letáku Dr. Max za vhodné ceny.


U léků na předpis lze využít službu, která vám pomůže najít nejbližší provozovnu, která má všechny léky skladem. Díky tomu ušetříte čas a nutné shánění jednotlivých položek.


Jestliže máte vybranou konkrétní lékárnu, můžete si nechat přes kód z e-receptu rezervovat léky přímo na této vybrané provozovně. Až bude rezervace připravena, dostanete zprávu SMS nebo e-mailem. Trvá až 5 dní, léky si tak můžete vyzvednout, až vám to bude vyhovovat. Navíc již přesně víte, že jsou v lékárně skutečně připraveny a nemusíte tak jít zbytečně.


Slevy a akce Dr. Max


Slevy a akční nabídky tato lékárna svým klientům předkládá pravidelně nejen díky akčnímu letáku Dr. Max. A to jak v síti lékáren, tak také na internetu. Díky tomu můžete ušetřit na každém nákupu i desítky procent.


Slevy se jednak vztahují na volně prodejné zboží. S věrnostní kartou pak lze ušetřit nejen na nákupu těchto přípravků, ale také na lécích na předpis. Vaše sleva může činit až polovinu z doplatku na recept.


Velmi oblíbené jsou mezi zákazníky také akce typu koupě jednoho či dvou produktů a k tomu dalšího zdarma. V případě, že máte již své oblíbené přípravky, výrazně se vám tato forma nákupu ve srovnání s klasickými slevami vyplatí.


Karta výhod Dr. Max


Lékárna má kromě akčního letáku Dr. Max i svůj vlastní věrnostní program navázaný na držení zákaznické karty. Speciální odnoží klientského programu pak je Dr.Max BABY zacílený na těhotné ženy a matky s dětmi.


Se zákaznickou kartou je možné nejen dosáhnout na výhodnější ceny a speciální slevy, ale také získat slevové kupóny. Ty lékárna svým věrným klientům rozesílá pravidelně.


Za předpokladu, že si s kartou objednáte zboží na e-shopu, máte nárok i na dopravu zdarma. Ještě výrazněji tak díky ní můžete ušetřit. Slevy ovšem nejsou vše.


Užitečným benefitem registrace do věrnostního programu je také online konzultace s lékařem. Tu můžete využít dvakrát ročně, a to zcela zdarma. Odborníka lze kontaktovat kdykoli, odpověď by měla přijít během několika hodin.


Akční leták Dr. Max


Akční letáky mají současné lékárny již zcela běžně, je tedy přirozené, že tento způsob komunikace se zákazníky zvolil také Dr. Max.


Akční leták Dr. Max lze najít ve schránkách. Jestliže je domů pravidelně nedostáváte, můžete využít online variantu. Leták platí standardně od prvního dne v měsíci vždy na celý měsíc.


Můžete v něm najít nejen aktuální zvýhodněné ceny na volně prodejná léčiva či doplňky stravy. Dr. Max taktéž přidává soupis cen vybraných léků s doplatkem. Nemusíte se tak s receptem doptávat přímo v kamenné pobočce a máte ihned představu o tom, kolik vás nákup bude stát.


Další služby – dermocentra


Nestačí vám výhody, které můžete čerpat s akčním letákem Dr. Max? Speciálním projektem, který funguje pod záštitou lékáren, jsou dermocentra. Dostupná jsou ve vybraných provozovnách tohoto lékárenského řetězce.


Vyzkoušet v nich můžete například diagnostiku pleti. S pomocí diagnostického přístroje lze snadno určit, na které problémy je vaše pokožka náchylná. Adekvátně tomu pak může personál doporučit vhodnou kosmetiku.


Budete-li si chtít některé produkty rovnou vyzkoušet, k dispozici jsou na místě testery. Samozřejmě si máte možnost vybranou kosmetiku a jinou péči ihned zakoupit. Díky speciálním promoakcím lze získat produkty dokonce se slevou. Další výhodu si užijí držitelé věrnostních karet. Ti, kteří kartičkou disponují, se totiž na diagnostiku nemusejí objednávat.


Dr. Max poradna


Zboží z akčního letáku Dr. Max není tou jedinou výhodnou službou, kterou můžete v této lékárenské síti využít.


Rádi byste se zeptali na konkrétní problém a nestíháte jít do lékárny, případně tam jednoduše nechcete jít svůj problém řešit?


Namísto vyhledávání neověřených informací na vlastní pěst se raději spolehněte na radu kvalifikovaných odborníků z lékárny Dr. Max. Svůj dotaz můžete položit online kdykoli, a to zcela anonymně.


Na problémy návštěvníků webu Dr. Max odpovídají zkušení odborníci z oblasti farmacie. Můžete si tak být jisti, že dostáváte stejně kvalifikovanou radu jako v lékárně.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×