Coop Tuty letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Coop Tuty v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Coop Tuty , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Coop Tuty

Přehledné informace přinášejí Coop Tuty letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Coop Tuty nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Coop Tuty nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Coop Tuty inzeruje ve svých letácích.


Akční nabídka v obchodech COOP Tuty


Řetězec COOP TUTY je franšízovou organizací Svazu českých a moravských spotřebních družstev (skupina COOP). Do tohoto řetězce, pro nějž je charakteristický neanonymní vztah k zákazníkům, jsou zařazeny obchody smíšeného zboží s prodejní plochou 100 až 299 m2. V sortimentu mají potravinářské a nepotravinářské zboží denní potřeby za příznivé ceny.


Akční letáky jsou vydávány s platností na 14 dní a v řetězci COOP TUTY jsou dva základní typy. První z nich jsou letáky „Menu TUTY, TIP“, které jsou platné zároveň pro řetězce COOP TIP a COOP TUTY. Mají 10 až 12 stran s informacemi o aktuálních akčních nabídkách v jednotlivých kategoriích zboží a obsahují také informace o slevách v celé skupině COOP a o probíhajících soutěžích. Někdy mohou mít letáky i dvojnásobně dlouhou platnost, jako například v hlavní nákupní sezóně v prosinci před Vánocemi i Silvestrem.  Druhým typem letáků jsou letáky „COOP Super cena“ s akčními nabídkami platnými pro celou síť obchodů COOP, a to také s platností na dva týdny.


Akční letáky jsou roznášeny jak do schránek v okolí prodejen COOP TUTY, tak jsou také zákazníkům k dispozici přímo v obchodech. Aktuálně platné letáky si je možné prohlédnout rovněž na webu řetězce Coop Tuty ve formě pdf, takže si ho lze i jednoduše stáhnout a vytisknout.


O ŘETĚZCI COOP TUTY


Franšízový řetězec COOP TUTY aktuálně zahrnuje 284 prodejen, které jsou součástí celkem 21 spotřebních družstev po celé České republice. Najdete je jak v obcích od cca tisíce obyvatel výše, tak v menších i větších městech (zhruba do velikosti měst okresních). Cílem řetězce je optimální nabídka čerstvého zboží ve všech prodejnách, přestože jeho distribuce po celém území ČR není vždy jednoduchá. Dostatečná prodejní doba, vstřícná obsluha i soustavné vytváření vztahu k zákazníkům jsou další znaky společné všem družstevním řetězcům. Jako jiné COOP obchody, také supermarkety sítě TUTY nabízejí širokou nabídku potravinářského i nepotravinářského zboží každodenní potřeby, včetně kvalitních čerstvých produktů zejména od lokálních dodavatelů.


O ZNAČCE COOP


COOP vznikla složeninou anglických slov consumer cooperatives (česky spotřební družstva). Jde o mezinárodně používanou obchodní značkou družstev spotřebitelů, která začala vznikat v polovině 19. století v okolí anglického Manchesteru a velmi rychle se rozšířila do mnoha zemí světa, včetně území současné České republiky. Ve Švýcarsku, Itálii, Finsku i na Slovensku je COOP lídrem maloobchodního trhu prodeje potravin a silné postavení má rovněž ve Skandinávii, Velké Británii, Japonsku a dalších asijských zemích. 


Svaz českých a moravských spotřebních družstev, tedy Skupina COOP sdružuje celkem 47 spotřebních družstev, která provozují dohromady kolem 2 500 prodejen s celkovou prodejní plochou asi 400 000 m2 a zaměstnávají více než 13 000 lidí. Počet členů družstev je cca 100 000. Tržby skupiny COOP se pohybují v desítkách miliard korun ročně, například v roce 2018 vykázala česká a moravská spotřební družstva obraty v hodnotě cca 30 mld. Kč.


Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, takže skupina COOP je tak největší sítí prodejen potravin v celé České republice. Ale nejedná se jen o prodejny. Výhodné ceny může COOP získat i díky centrálním nákupům, které zajišťují dvě nákupní centrály COOP. Jedná se o Centrum družstvo Praha a COOP Morava Brno.


Z 2 500 prodejen potravin je jich více než 400 začleněno do několika maloobchodních řetězců. Kromě COOP TIP se jedná o řetězce COOP TUTY, COOP DISKONT a COOP TERNO. Svaz českých a moravských spotřebních družstev provozuje také osm středních odborných škol, manažerský institut, půjčovnu automobilů pod značkou Europcar a také vlastního mobilního virtuálního operátora COOP Mobil. 


Šíři kvalitních produktů za rozumné ceny ve své nabídce COOP podporuje i díky mezinárodní spolupráci. Proto byla v roce 2000 zástupci českých, slovenských a maďarských spotřebních družstev založena akciová společnost COOP EURO jako nákupní aliance, jejímž hlavním úkolem je společný nákup, zavádění prémiové vlastní značky a s tím související servis. Dnes patří k akcionářům i družstva bulharská.


COOP. VŠECHNO DOBRÉ


Pod tímto sloganem se objevují reklamy obchodů COOP v televizi, na internetu i v tištěných médiích. Zvláštní důraz je kladen na regionální potraviny, ať už jde o maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, lahůdky, ale i nápoje, ovoce, zeleninu a další produkty místních farmářů a dalších lokálních producentů kvalitních českých a moravských potravin.


Stejně jako v jiných řetězcích COOP, také v COOP TUTY se prodávají vlastní privátní značky, které se zaměřují na kvalitu a dostupnou cenu. Už od roku 1999 nabízí COOP privátní značky. Výrobky, kterou nesou tato označení COOP dodává v kvalitě srovnatelné s konkurenčním zbožím, avšak za lepší ceny. Standardní kvalitu za nízké ceny nabízí značka COOP Klasik s celkem 90 výrobky běžné denní potřeby, jako jsou základní potraviny a drogistické zboží. COOP Premium označuje kvalitní prémiové zboží evropské kvality za dobré ceny. Jedná se o řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny nebo kávu.  Značkové výrobky za příznivé ceny označuje řetězec jako COOP Quality standard, které obsahuje celkem 21 značek. Nejnovější vlastní značkou COOP je Naše zdraví pestrou škálou doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních léčivých přípravků, vitamínů a zboží k péči o děti.


Vlastní ochutnávky, akce a soutěže pořádá také samotný řetězec COOP TUTY. Nejaktuálnější informace o nabídce, letácích, soutěžích i akcích jednotlivých supermarketů i celého řetězce jsou vždy na www.coop-tuty.cz.

Kde najít informace×