Coop Tip letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Coop Tip v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Coop Tip , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Coop Tip

Přehledné informace přinášejí Coop Tip letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Coop Tip nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Coop Tip nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Coop Tip inzeruje ve svých letácích.


Akční nabídka v obchodech COOP TIP


COOP TIP je jedním z řetězců, které jsou součástí družstevní skupiny COOP, která má různě velké prodejny po celé České republice. Zastřešující označení COOP tak najdete jak v malých obchodech na vesnicích, tak v supermarketech. Řetězec COOP TIP zahrnuje větší obchody, konkrétně ty, které mají prodejní plochu 300 až 999 m2.


Akční letáky jsou vydávány s platností na 14 dní a v řetězci COOP TIP jsou dva základní typy. První z nich jsou letáky „Menu TUTY, TIP“, které jsou platné zároveň pro řetězce COOP TIP a COOP TUTY. Mají 10 až 12 stran s informacemi o aktuálních akčních nabídkách v jednotlivých kategoriích zboží a obsahují také informace o slevách v celé skupině COOP a o probíhajících soutěžích. Někdy mohou mít letáky i dvojnásobně dlouhou platnost, jako například v hlavní nákupní sezóně v prosinci před Vánocemi i Silvestrem.  Druhý typ letáků platí jen pro COOP TIP a jsou označeny jako „TIP Extra“. Jedná se o jednoduchý dvoustránkový leták s cenově nejzajímavějšími nabídkami. Oba typy letáků jsou vydávány týden po sobě, vždy ve středu s platností do úterý o 14 dní později. Třetím typem letáků jsou letáky „COOP Super cena“ s akčními nabídkami platnými pro celou síť obchodů COOP, a to také s platností na dva týdny.


Akční letáky jsou distribuovány jak poštou do domácností v okolí prodejen COOP TIP, tak jsou také zákazníkům k dispozici přímo v obchodech. Aktuálně platný leták si je možné prohlédnout rovněž na webu řetězce Coop tip ve formě pdf, takže si ho lze i jednoduše stáhnout a vytisknout.


HISTORIE A VÝVOJ OBCHODU


Družstevní maloobchodní řetězec COOP TIP zahájil svou činnost v dubnu 2000, kdy sdružoval 51 obchodních jednotek celkem 15 spotřebních družstev. Po zániku řetězce COOP TEMPO byly jeho prodejny do sítě obchodů COOP TIP začleněny. V současné době řetězec COOP TIP zahrnuje 74 prodejen 16 českých i moravských spotřebních družstev. Jedná se o supermarkety, které se nacházejí především v sídlištní městské zástavbě nebo menších městských aglomeracích. Charakteristická je pro ně široká nabídka potravinářského i nepotravinářského zboží každodenní potřeby s důrazem na širokou nabídku čerstvých produktů. Supermarkety COOP TIP jsou téměř po celé republice.


O ZNAČCE COOP


COOP je vlastně zkratkou anglických slov consumer cooperatives (česky spotřební družstva). Jde o mezinárodně používanou obchodní značkou družstev spotřebitelů, která začala vznikat v polovině 19. století v okolí anglického Manchesteru a velmi rychle se rozšířila do mnoha zemí světa, včetně území současné České republiky. Ve Švýcarsku, Itálii, Finsku i na Slovensku je COOP lídrem maloobchodního trhu prodeje potravin a silné postavení má rovněž ve Skandinávii, Velké Británii, Japonsku a dalších asijských zemích. 


Svaz českých a moravských spotřebních družstev, tedy Skupina COOP sdružuje celkem 47 spotřebních družstev, která provozují dohromady kolem 2 500 prodejen s celkovou prodejní plochou asi 400 000 m2 a zaměstnávají více než 13 000 lidí. Počet členů družstev je cca 100 000. Tržby skupiny COOP se pohybují v desítkách miliard korun ročně, například v roce 2018 vykázala česká a moravská spotřební družstva obraty v hodnotě cca 30 mld. Kč.


Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, takže skupina COOP je tak největší sítí prodejen potravin v celé České republice. Ale nejedná se jen o prodejny. Výhodné ceny může COOP získat i díky centrálním nákupům, které zajišťují dvě nákupní centrály COOP. Jedná se o Centrum družstvo Praha a COOP Morava Brno.


Z 2 500 prodejen potravin je jich více než 400 začleněno do několika maloobchodních řetězců. Kromě COOP TIP se jedná o řetězce COOP TUTY, COOP DISKONT a COOP TERNO. Svaz českých a moravských spotřebních družstev provozuje také osm středních odborných škol, manažerský institut, půjčovnu automobilů pod značkou Europcar a také vlastního mobilního virtuálního operátora COOP Mobil. 


COOP. VŠECHNO DOBRÉ


Pod tímto sloganem se objevují reklamy obchodů COOP v televizi, na internetu i v tištěných médiích. Zvláštní důraz je kladen na regionální potraviny, ať už jde o maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, lahůdky, ale i nápoje, ovoce, zeleninu a další produkty místních farmářů a dalších lokálních producentů kvalitních českých a moravských potravin.


Stejně jako v jiných řetězcích COOP, také v COOP TIP naleznete privátní značky zaměřující se na kvalitu a dostupnou cenu. Už od roku 1999 nabízí COOP privátní značky. Výrobky, kterou nesou tato označení COOP dodává v kvalitě srovnatelné s konkurenčním zbožím, avšak za lepší ceny. Standardní kvalitu za nízké ceny nabízí značka COOP Klasik s celkem 90 výrobky běžné denní potřeby, jako jsou základní potraviny a drogistické zboží. COOP Premium označuje kvalitní prémiové zboží evropské kvality za dobré ceny. Jedná se o řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny nebo kávu.  Značkové výrobky za příznivé ceny označuje řetězec jako COOP Quality standard, které obsahuje celkem 21 značek. Nejnovější vlastní značkou COOP je Naše zdraví pestrou škálou doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních léčivých přípravků, vitamínů a zboží k péči o děti.


Vlastní ochutnávky, akce a soutěže pořádá také samotný řetězec COOP TIP. Nejaktuálnější informace o nabídce, letácích, soutěžích i akcích jsou vždy na www.coop-tip.cz.

Kde najít informace×