Coop Jednota letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Coop Jednota v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Coop Jednota , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Coop Jednota

Přehledné informace přinášejí Coop Jednota letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Coop Jednota nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Coop Jednota nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Coop Jednota inzeruje ve svých letácích.


Akce v obchodech COOP JEDNOTA


COOP JEDNOTA jsou obchody navazující na dlouhou tradici prodejen s potravinami, které byly provozovány spotřebními družstvy po celé České republice.  Zároveň jsou součástí družstevního řetězce COOP, který sdružuje i několik dalších sítí prodejen. Vedle názvu Jednota se někdy objevuje také Konzum. Jednota se jmenuje řada družstev, které provozují vlastní menší sítě maloobchodních, převážně vesnických prodejen. Často jsou jedinou šancí, jak si v menších obcích nakoupit základní potraviny a drogistické zboží.


Akční letáky vydává každé družstvo zvlášť, ačkoli mají podobné grafické řešení a zastřešující barevnost a logo COOP. Se stejnou nabídkou se tak obvykle setkáte v jednom regionu, kde družstvo působí. Akční letáky COOP JEDNOTA jsou vydávány s platností na 14 dní, nebo do vyprodání zásob, v případě některých supermarketů může akční leták platit i celý měsíc. Každé spotřební družstvo pořádá vlastní soutěže a akce, včetně promocí tipu „kup a získej dárek“, nebo losování poukázky na nákup mezi členy zákaznického klubu. Kromě vlastních akčních nabídek COOP JEDNOTA se v nich objevují i akce celé sítě COOP, například při koupi 3 výrobků s logem COOP Mobil lze získat volné minuty v síti tohoto operátora.


Vlastní akční nabídky na letácích COOP JEDNOTA jednak upozorňují na aktuálně atraktivní cenovou nabídku, ale také informují, jaké produkty je třeba nakoupit k získání bodů do promoce o speciální dárky, třeba plyšové hračky pro děti apod. U některých podobných akcí se spojuje více spotřebních družstev JEDNOTA a akce tak probíhá na širším území. U všech akčních letáků COOP i COOP JEDNOTA je důležité sledovat, jaké akce a soutěže se týkají dané prodejny. Pokud si nejste jistit, najděte si prodejnu na www.coopclub.cz a u každé prodejny najdete leták, který je pro ni právě platný. Leták také upozorňuje na probíhající soutěže ve vybraných prodejnách celého řetězce COOP, například za nákup vybraných značek v určité hodnotě lze vyhrát elektroniku apod. Délka trvání soutěže obvykle přesahuje 14 dní, takže se může v letáku objevit i opakovaně.


Akční letáky jsou distribuovány jak poštou do domácností v okolí prodejen COOP JEDNOTA, tak jsou také zákazníkům k dispozici přímo v obchodech. Aktuálně platný leták je k dispozici rovněž na webech jednotlivých družstev JEDNOTA.


O ZNAČCE COOP


COOP je vlastně zkratkou anglických slov consumer cooperatives (česky spotřební družstva). Jde o mezinárodně používanou obchodní značkou družstev spotřebitelů, která začala vznikat v polovině 19. století v okolí anglického Manchesteru a velmi rychle se rozšířila do mnoha zemí světa, včetně území současné České republiky. Ve Švýcarsku, Itálii, Finsku i na Slovensku je COOP lídrem maloobchodního trhu prodeje potravin a silné postavení má rovněž ve Skandinávii, Velké Británii, Japonsku a dalších asijských zemích. 


Svaz českých a moravských spotřebních družstev, tedy Skupina COOP, sdružuje celkem 47 spotřebních družstev, která provozují dohromady kolem 2 500 prodejen s celkovou prodejní plochou asi 400 000 m2 a zaměstnávají více než 13 000 lidí. Počet členů družstev je cca 100 000. Tržby skupiny COOP se pohybují v desítkách miliard korun ročně, například v roce 2018 vykázala česká a moravská spotřební družstva obraty v hodnotě cca 30 mld. Kč. COOP je tak největší sítí prodejen potravin v celé České republice. Výhodné ceny COOP získává díky centrálním nákupům, které zajišťují dvě nákupní centrály COOP. Jedná se o Centrum družstvo Praha a COOP Morava Brno.


Z 2500 prodejen potravin je jich více než 400 začleněno do několika maloobchodních řetězců. Jsou to COOP DISKONT, COOP TUTY, COOP TIP a COOP TERNO. Svaz českých a moravských spotřebních družstev provozuje také osm středních odborných škol, manažerský institut, půjčovnu automobilů pod značkou Europcar a také vlastního mobilního virtuálního operátora COOP Mobil. 


HISTORIE DRUŽSTEV JEDNOTA


Spotřební družstva JEDNOTA navazují na tradici družstevnictví, jehož kořeny v České republice sahají až do 19. století. V období po roce 1948 byla družstva nucena se spojit do vyšších celků, většinou dle krajů. Vznikl Ústřední svaz spotřebních družstev v Praze, který plánoval a organizoval jejich činnost. Po roce 1954 přijela družstva jednotný název „Okresní lidové spotřební družstvo Jednota“, který byl později postupně zkracován, až na „Spotřební družstvo Jednota“. S transformací družstev počátkem 90. letech došlo k další úpravě, takže dnes se jmenují už jen „Družstvo Jednota“, nebo „Jednota“ plus příslušné město či region.


Ve skupině COOP je aktuálně celkem 32 spotřebních družstev, které mají ve svém názvu slovo Jednota. Každé z nich provozuje od několika desítek až po více než sto maloobchodních prodejen COOP Jednota.


COOP. VŠECHNO DOBRÉ


Pod tímto sloganem se objevují reklamy obchodů COOP v televizi, na internetu i v tištěných médiích, ale jednotlivá družstva komunikují i svou vlastní propagaci v rámci regionu, který spravují. Pomáhá jim zastřešující značka COOP i korporátní barevnost s dominantní oranžovou barvou. Zvláštní důraz je kladen na regionální potraviny, ať už jde o maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, lahůdky, ale i nápoje, ovoce, zeleninu a další produkty místních farmářů a dalších lokálních producentů kvalitních českých a moravských potravin.


Dalším z pilířů komunikace obchodů COOP je orientace na zákazníka. Na webu www.coop.cz najdou nejen všechny regionální COOP letáky, ale také přehled všech právě probíhajících soutěží a časopisy, které COOP vydává pro děti (časopis Čiperka) i dospělé (časopis COOP rádce). Vše, včetně archivu starších čísel, ale také tipů, rad, receptů, katalogu COOP výrobků a seznamu všech COOP prodejen je dispozici na www.coopclub.cz.

Kde najít informace×