Benu Lékárna letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Benu Lékárna v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Benu Lékárna , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Benu Lékárna

Přehledné informace přinášejí Benu Lékárna letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Lékárna . Oblíbená sít prodejen Benu Lékárna nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Benu Lékárna nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 2 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Benu Lékárna inzeruje ve svých letácích.


BENU Lékárna letáky a její historie


Síť lékáren BENU je postavena na konceptu frančíz. Těch je v tuzemsku už více než 200 a každoročně se celkový počet dokonce o několik desítek rozrůstá. Dnes se jedná o druhou nejrozsáhlejší síť lékáren v ČR. Obchodní značka BENU je provozována společností BENU Česká republika s.r.o.


Tento podnik byl založen v roce 1993 pod názvem EUROPHARM s.r.o. Jedná se o dceřinnou společnost firmy PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. Velkoobchod PHOENIX je od roku 1994 součástí německé nadnárodní skupiny PHOENIX Group.


BENU svůj koncept lékáren staví především na vynikající dostupnosti, která je dána nejen rozšířením poboček, ale i dlouhou otevírací dobou.


Dále je jedním ze stěžejních bodů fungování značky systém odměn za nákup prezentovaný nejen akčním letákem BENU. A v neposlední řadě se mezi důležité hodnoty řadí i přístup personálu, který dokáže zákazníkovi i říci, že dotyčný přípravek jednoduše nepotřebuje. Nepokouší se tedy prodat svým klientům dostupné výrobky za každou cenu.


Ostatně jak samotné BENU uvádí na svých stránkách, hodnotou není onen klient, který přijde „pouze“ nakoupit, ale ten, který se vrátí tam, kde dostal dobrou radu.


Sortiment značky BENU


Sortiment lékárny BENU čítá volně prodejná léčiva různého typu, dále doplňky stravy a přípravky pro výživu, segment zdravé výživy, čajů a bylin, produkty zaměřené na děti a jejich matky, dermokosmetiku, kosmetiku, prostředky pro hygienu a péči, veterinární a zdravotnické potřeby.


Značka BENU u svých produktů dbá nejen na přijatelné ceny, které najdete v akčním letáku BENU, ale také na vysokou kvalitativní úroveň jednotlivých produktů a na přísné dodržování podmínek transportu.


Sortiment je možné vybírat také na e-shopu. Jako výdejní místa pak slouží pobočky jednotlivých lékáren. Díky tomu si můžete již předem v pohodlí domova ujasnit, které léky a doplňky potřebujete, případně které jsou ve slevě, tedy se aktuálně vyplatí koupit. Nákupy přes internet proto významně šetří peníze i váš čas.


Slevy a akce v lékárně Benu


Tradiční slevy jsou vždy přehledně vyznačeny počtem procent, o které je původní částka nižší. Pravidelně obměňované spektrum akčních nabídek tak spotřebitelům přináší neustále velmi širokou a dostatečně zajímavou nabídku výhodných produktů.


Specifický typ levného zboží je pak to, které je označeno jako druhá jakost. Jedná se o výrobky, které jsou nabízeny s výraznou slevou. Mohou mít například porušený obal, jinak jsou ale stejně funkční jako jiné produkty.


Velmi časté jsou na různé typy produktů také akce ve formátu například „2+1“. Sleva na nákup tak může ve výsledku dosáhnout i více než 50 %.


Podobně jako jiné lékárny také tato lékárna vydává svůj akční leták. Akční leták BENU si představíme blíže.


Akční leták Benu


Nechce se vám procházet kompletní e-shop a nemáte ani čas na cestu do lékárny? Snadno a jednoduše se dozvíte o nejpodstatnějších slevách díky akčnímu letáku BENU.


Akční letáky jsou vydávány vždy k prvnímu dni daného měsíce a platí celý měsíc. Ovšem pozor, vybrané slevové akce mohou mít kratší platnost. Vždy je tak potřeba si zkontrolovat, zda je sleva na výrobek stále ještě aktuální.


Nutné je také si uvědomit, že některé nabídky mohou být dostupné pouze pro členy věrnostního klubu. Tyto slevy jsou označeny logem zákaznické karty BENU.


Věrnostní klub BENU


Nestačí vám akční leták BENU? Věrnostní klub BENU znamená především další propracovaný systém slev. Základním principem členství v tomto programu je sbírání bodů za každý nákup. Dostatečné množství bodů pak lze proměnit na slevové poukázky.


S kartou BENU PLUS můžete výrazně ušetřit především za doplatek na léky. Nulový doplatek se vztahuje na vybrané skupiny léků, jako jsou ty na cholesterol či diabetes. Slevy na přípravky, které už nejsou hrazeny z veřejného pojištění, ale rovněž na ně vzniká nárok právě držením věrnostní karty, jsou vždy přehledně označeny.


Jestliže si s touto kartou budete nakupovat pravidelně produkty, máte také zajištěný další profesionální zákaznický servis. V lékárně vám tímto budou schopni monitorovat lékové interakce. Kdykoli samozřejmě můžete využít odbornou radu lékárníka i u jiných léčiv.


S BENU kartou můžete dosáhnout i na systém odměn. Zde je potřeba říci, že se jedná o odměny přímo šité na míru vám a vašim potřebám a nákupním zvyklostem. V lékárně BENU nehrozí, že byste si odnesli přípravek, který ve výsledku vůbec nevyužijete.


Věrnostní body již jen za návštěvu lékárny, aniž by na vás byl kladen požadavek, že si máte něco koupit? I to je v BENU lékárně možné. Řetězec totiž usiluje o to, aby byli jeho zákazníci motivovaní dbát na prevenci. Pokud se tak přijdete do lékárny zeptat na akce, dostanete další bonusové body.


Další služby – odborná poradna


Široký výběr produktů a příznivé ceny díky akčnímu letáku BENU, to není vše, čím si tato lékárna získala přízeň svých zákazníků.


Na šesti pobočkách BENU najdete specializované Alzheimer centrum, které se zaměřuje na testování příznaků této choroby a její včasný záchyt.


Součástí testování je konzultace s kvalifikovaným lékárníkem a také test ověřující stav krátkodobé paměti. Odnést si můžete také pracovní sešity zaměřené na její trénink. Celková doba testování činí 50 minut a je možno se objednat přes online rezervační systém.


A jestliže někdo z vašich blízkých již touto nemocí trpí, v BENU lékárně je možné získat i pomoc ohledně otázek spojených s péčí o takto nemocného člověka. To vše v diskrétním a soukromém zázemí, kde se vám bude vybraný personál s trpělivostí věnovat.


Součástí odborného poradenství této lékárenské sítě je také možnost nechat si změřit krevní cukr. Zvýšená hladina je jedním z příznaků diabetu, který je nutné odhalit včas.


Podobně je nutné odhalit v raném stádiu vysoký cholesterol, který může vést k závažným komplikacím. Jednoduché měření v BENU lékárně může přimět k zájmu o své zdraví i ty pacienty, kterým se nechce jít k lékaři.


Poradenství v oblasti inhalace a inhalačních technik vytvořila BENU lékárna ve spolupráci s Novartis. Díky běžné návštěvě lékárny tak můžete něco udělat i pro své zdravější plíce. A to i po jiné stránce, protože lékárna navíc nabízí ve vybraných lékárnách konzultace, jež jsou součástí kuřáckého odvykacího programu.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×