Alphega Lékárna letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Alphega Lékárna v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Alphega Lékárna , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Alphega Lékárna

Přehledné informace přinášejí Alphega Lékárna letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Lékárna . Oblíbená sít prodejen Alphega Lékárna nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Alphega Lékárna nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Alphega Lékárna inzeruje ve svých letácích.


Historie značky a letáků Alphega


Historie značky Alphega se začíná psát v roce 2001. Tvoří ji síť lékáren, jichž je v současné chvíli v Česku otevřeno již více než 300. Pod hlavičkou Alphega v Česku fungují již od roku 2008. Dnes kromě ČR najdeme lékárny této značky hned v devíti evropských zemích a celkem je jich již více než 6 300.


Stojí za nimi společnost Alliance Healthcare, která je velkoobchodní divizí Walgreens Boots Alliance. Ta je první globální společností, která poskytuje služby v tomto odvětví. U zrodu společností Aliance Healthcare stál v roce 1991 Ing. Jan Rohrbacher, který je dnes ve funkci výkonného ředitele.


V době svého vzniku byla Aliance Healthcare dceřinou společností Alliance UniChem. Ta se v srpnu roku 2006 sloučila se společností Boots. Tímto krokem byla otevřena cesta ke vzniku nejvýznamnějšího evropského poskytovateli služeb ve zdravotnictví s názvem Alliance Boots.


Proměna české odnože byla dovršena v roce 2007, kdy se název české společnosti mohl změnit z původního Aliance Uninechem CZ až do dnešní podoby Alliance Healthcare.


V roce 2014 navíc dokončuje Alliance Boots spojení s americkou společností s názvem Walgreens. Což právě reflektuje současná podoba názvu, která zní, jak již bylo uvedeno, Walgreens Boots Alliance.


Primární obchodní aktivitou je pro Alliance Healthcare distribuce léčiv, která dodává nejen do lékáren, ale i do nemocnic. V následujících řádcích si blíže představíme činnost lékáren Alphega a jejich sortiment včetně slev nejen z akčního letáku Alphega.


Sortiment lékáren Alphega


Sortiment lékárny zahrnuje různé typy léčiv na lékařský předpis, ale také volně prodejné preparáty včetně léčiv, doplňků stravy, homeopatik, čajů, bylinných přípravků a mnoha dalších produktů. Nechybí zdravotnické potřeby a pomůcky.


Pestrou nabídku léků doplňuje i profesionální personál, který pacientům poskytuje plnohodnotnou péči včetně sdělení o tzv. lékové interakci.


To je možnost látek nežádoucím způsobem se navzájem ovlivnit. Sdělte svému lékárníkovi, které léky a další přípravky užíváte, je schopen vám v tomto ohledu poradit. Mějte však vždy na paměti, že konzultace v lékárně nikdy nenahrazuje diagnózu lékaře.


Díky celorepublikovému rozšíření lékáren Alphega je takovýto profesionální zákaznický servis dostupný mnoha klientům. Samotné sdružení Alphega si ostatně jako jeden ze stěžejních cílů vytklo kromě příznivě nastavené cenotvorby i lepší vzdělanost lékárníků.


Lékárna však nedisponuje svým vlastním e-shopem, je proto nutné se na mapě podívat, kde se nachází nejbližší kamenná pobočka. Chcete-li vědět, za kolik se ve vaší lékárně prodává vybraný lék, musíte si do konkrétní lékárny zatelefonovat.


Pro zákazníky by bylo také jistě přínosem moci využívat internetových cen, které jsou zpravidla nižší než standardně. Služby Alphega jsou nicméně postaveny na tradičním konceptu, který pochopitelně vyžaduje především osobní kontakt lékárníka s klientem. Značka tak svou působnost rozvíjí především tímto směrem, jak je vidět ze širokého spektra služeb poskytovaných v tomto řetězci.


Výhodné ceny je tak zapotřebí hledat zejména v akčním letáku Alphega, případně v rámci dalších speciálních akcích.


Další služby – měření cévního a plicního věku


Onemocnění cév a plic patří k velmi častým. Ukazatelem napovídajícím, v jakém stavu se nachází naše tělesná schránka, je právě měření cévního věku. O stavu vašich plic zase vypoví měření věku plicního. Obě měření můžete absolvovat u speciálně vyškoleného personálu přímo v lékárně Alphega. Úkony jsou neinvazivní, bezbolestné a netrvají déle než několik minut.


Až budete věnovat pozornost akčnímu letáku Alphega, vzpomeňte si, že vlastnímu zdraví se vyplatí věnovat ještě několik minut navíc.


Poradenství při odvykání kouření a snižování nadváhy


Lékárna je ostatně pro řadu z nás synonymem právě koupě léků. Pokud tu navíc dostaneme slevu, jsme nanejvýš spokojeni a odcházíme. Akční leták Alphega tak není tím jediným, čemu bychom měli věnovat pozornost.


Zapomínáme přitom, že lékárník je také zdravotník a je vybaven nejen poznatky o fungování jednotlivých léků, ale především o jejich vlivu na náš organismus. Tyto znalosti lze využít i v mnoha jiných směrech. Proto Alphega nabízí také odborné poradenství při snižování nadváhy a u odvykání kouření.


Chystáte-li se přestat kouřit nebo se konečně zbavit nadbytečných kilogramů, nespoléhejte se jen na vlastní pevnou vůli, ale i na vědomosti odborného personálu vaší lékárny. V rámci odvykání kouření je tak například možné nechat si sestavit i osobní odvykací plán, který vám se závislostí pomůže.


Rezervace e-receptu


Vybrali jste si některý z léků z akčního letáku Alphega a zároveň si potřebujete vyzvednout léky, které vám předepsal váš lékař? S moderní elektronickou podobou, která nahradila dosavadní papírové recepty, se otevřela nová možnost: Rezervace e-receptu.


Kód z receptu, který vám váš lékař vystavil, jednoduše zadáte ve formuláři na webových stránkách. Pak už je vše v rukou lékárny. Jakmile bude váš lék připraven, budete o tom informováni. Zejména má-li se jednat o medikament připravený přímo v lékárně pacientovi na míru, šetří online rezervace výrazně čas.


Akce a slevy v Alphega Lékárna


Alphega následuje i další značky v tomto odvětví, které jsou si vědomy toho, že chtějí-li vsadit ve své marketingové strategii na cenu, je nutné nejen trvale udržovat svůj podnik konkurenceschopný, tedy nenabízet výrazně dražší produkty než jinde, ale také pravidelně zákazníkům předkládat akce a slevy.


V akci se tak pravidelně objevují jak volně prodejné léky (proti bolestem či proti kašli), tak také vitamíny, přírodní potravinové doplňky a další součásti sortimentu. Systém slev je navíc pravidelně obměňován. Využít můžete například akční leták Alphega.


Akční letáky Alphega


Na akční letáky jsme si ostatně jako spotřebitelé už zvykli u mnoha obchodníků. Alphega v tomto směru proto uplatňuje stejný systém, jak své zákazníky o nejnovějších slevách a výhodných nabídkách informovat. Akční leták Alphega vždy vychází k prvnímu dni v daném měsíci a platí po celý měsíc.


Kromě akčních nabídek v něm navíc najdete i upozornění na zajímavé soutěže. V nich čekají lákavé výhry. Pro zapojení je potřeba sledovat lékárnu na sociálních sítích.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×