Kakaová roláda s jahodovo pudinkovou náplní ... recept


Kakaová roláda s jahodovo pudinkovou náplní ... recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Kakaová roláda s jahodovo pudinkovou náplní ..., které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Kakaová roláda s jahodovo pudinkovou náplní .... Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Kakaová roláda s jahodovo pudinkovou náplní ... receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Kakaová roláda recept
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Kakaová roláda recept

Postup přípravy. Celá vejce s cukrem vyšleháme do husté pěny a pomalu přidaváme vodu a olej. Mouku promícháme s kakaem a lehce vmícháme do vyšlehané pěny. Vylijeme na plech vyložený pečicím papírem a pečema cca 8-10 minut na 180°C. Náplň: Vyšlehame si máslo.

Podobné recepty jako Kakaová roláda

Kakaová roláda s polevou a zdobením recept
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Kakaová roláda s polevou a zdobením recept

prosím dotaz ,proč je to kakaová roláda,když je s vanilkovou náplní a nikde ani kakao nevidím. Odpovědět PaCaOl 26. 6. 2014 22:11 Roláda OK, ale toho krému bude na dvě! Odpovědět Irule 26. 6. 2014 21:05 Pěkná moc . Odpovědět Přidat komentář Přidat komentář Moje poznámka Každé ráno pro Vás vyberu osv

Podobné recepty jako Kakaová roláda s polevou a zdobením×