Začátek prázdnin se blíží! Oslavte s dětmi vysvědčení dobrým jídlem…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Konec školního roku je za dveřmi a blíží se dva měsíce vytoužených prázdnin. Připravte pro svého malého studenta malé překvapení v podobě jeho oblíbeného jídla, protože odměna je v životě nejen dítěte velmi důležitá. Zároveň dáte dítěti najevo, že vám na něm záleží.

Rodinná oslava

Překvapte vašeho školáka oslavou s celou rodinou. Při přípravách je dobré udržet tajemství do poslední chvíle, aby váš potomek nevěděl co chystáte. Pozvat můžete také přátele a samozřejmě babičky a dědečky. Slavnostní menu sestavte z nejoblíbenějších jídel vašeho pilného studenta. Každé dítě si zaslouží ocenění, protože právě to ovlivňuje jeho sebevědomí a vztah ke vzdělání.

Oslava s kamarády

Pro starší děti může být rodinná oslava poněkud nudná, a proto naplánujte oslavu i s jejich kamarády. Není třeba dělat nic opulentního, děti se rády baví i ve společnosti třech až čtyřech. Navíc do příprav oslavy můžete zapojit i rodiče ostatních dětí. Uspořádáte tak opravdové překvapení o kterém děti nemají ani tušení. Zatímco co se školáci baví, můžete si společně s ostatními rodiči dát kávu a probrat novinky ze světa.


Společná návštěva restaurace

Pokud máte mnoho povinností a nechce se vám nic nakupovat a složitě občerstvení připravovat. Doporučujeme vám vybrat restauraci, která vaří oblíbené jídlo celé vaší rodiny. Při výběru jídla nechte dítěti úplnou svobodu a nechejte ho ať si dopřeje na co má chuť. Jedinou nevýhodou návštěvy restaurace s celou rodinou však může být poněkud vyšší účet.

Pečené  masové koule se sýrem

Pečené masové koule se sýrem


Děti masové koule milují. Vyzkoušeli jste už recept se sýrem?


Skvělé borůvkové muffiny

Skvělé borůvkové muffiny


Borůvkové muffiny mají obrovskou výhodu, že krok dobré chuti, jsou také zdravé.


Lahodný a lehký hamburger

Lahodný a lehký hamburger


Odlehčená verze tradiční hamburgeru.


Dětské jarní závitky

Dětské jarní závitky


Jarní závitky závitky jsou jednoduché na přípravu.


Citronová limonáda

Citronová limonáda


Osvěžující limonáda do horkých letních dní.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Začátek prázdnin se blíží! Oslavte s dětmi vysvědčení dobrým jídlem…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Kde najít informace×