Všechny akce na jedné hromadě - AkcniCeny.cz

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Dopřejte si třeba ihned pohodlné nakupování s výraznými slevami. Stačí, když navštívíte portál AkcniCeny.cz, který neustále aktualizuje letákové akce z celé České republiky. Slevy potravin, alkoholu, drogerie, elektroniky, bytových doplňků a dalšího sortimentu tu mohou dosahovat až 80 %. Můžete doma ušetřit i tisíce korun měsíčně!

AkcniCeny.cz vám předloží letáky komfortně online, takže je máte po ruce v počítači i v mobilním telefonu. Navíc získáte přehled zlevněného zboží roztříděného podle kategorií. I s pomocí vyhledávacího řádku tak snadno porovnáte výhodnost různých nabídek totožného zboží, ať už se zajímáte o banány, čokoládu, kávové kapsle, dětské pleny v akci, prací prášky, fotoaparáty, televize či cokoli jiného.

To je trefa: online Nákupní seznam a bezplatný Strážce slev!


AkcniCeny.cz vám prostě během pár sekund ukážou, co koupíte levněji u vašeho oblíbeného prodejce, anebo naopak, kam se zítra vypravit pro potřebné zboží, protože je tam za dobrou cenu. Pro tento účel portál AkcniCeny.cz připravil funkci Nákupní seznam, do níž zadáte libovolné položky. Je-li na některou z nich právě vypsaná akce, Nákupní seznam vás na to upozorní. Uvede přesný popis výrobku, název prodejny, platnost akce, aktuální i původní cenu.

AkcniCeny.cz mají ještě další vychytávku: funkci Strážce slev, která je pro všechny uživatele bezplatná. Zavčasu vás e-mailem upozorní na letákové akce, zahrnující položky z vašeho nákupního seznamu. Obdržíte opravdu jen ty informace, které vás zajímají. Nemusíte už úpět nad haldami nepřehledných papírových letáků…


AkcniCeny.cz jsou výhodné i šířkou svého záběru – dozvíte se o všech slevách, nejen o těch z letáků ve vaší poštovní schránce. A posoudíte rovněž akce na úrovni poboček. Jistě jste už zaznamenali, že různé prodejny stejného řetězce mívají i své individuální akce. Takhle si vše „ošéfujete“ pěkně v teple domova, přes PC či mobil.

AkcniCeny.cz vám prostě pomohou ušetřit pořádný balík peněz díky chytrým nákupům zboží v letákových akcích. Řekněte UŽ DOST zbytečným starostem, nadměrným výdajům a navštivte tento šikovný web ještě dnes!

Ukázka výpisu slev z kategorie „Maso“

Ukázka funkce Nákupní seznam s upozorněním na právě probíhající akci

Ukázka nabídky produktů z konkrétní kategorie v akci


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Všechny akce na jedné hromadě - AkcniCeny.cz, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Všechny akce na jedné hromadě - AkcniCeny.cz.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: všechny, akce, jedné, hromadě, akcniceny.cz.


×