Už vás nudí být žena v domácnosti? Udělejte si kurz účetnictví

Tomáš Rohlena

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Ženy 21. století rozhodně nepatří jen do kuchyně. Vaří i muži a podobně mohou i ženy zastávat vysoké funkce a vykonávat jakékoliv povolání, jaké jim přijde na mysl. Jestli už vás také nudí neustále vymýšlet, co uvaříte zítra teplého k večeři, starat se o děti a uklízet, je nejvyšší čas s tím něco dělat. Na tom, jaké vzdělání a pracovní zkušenosti máte v současné chvíli za sebou, vůbec nezáleží. Vždycky se můžete pustit do rekvalifikačního kurzu.

Situace na trhu práce je dnes velmi příznivá, takže zaměstnání určitě seženete. Budete-li chtít zastávat nějakou odbornou funkci, bez patřičného vzdělání to určitě nepůjde. Rekvalifikační kurz ale zajisté vystačí. Pokud si tedy zvolíte kvalitní.

Staňte se účetníProč zrovna účetní? Protože ji každá firma potřebuje. Bude pak jen na vás, zda se necháte zaměstnat u jedné společnosti, nebo budete pracovat sama na sebe jako OSVČ a zvládnete hlídat finance rovnou několika subjektům. Účetnictví je odvětví, které vám dává volné ruce. Navíc jde o obor, v němž jsou ženy velmi schopné. Nemáte-li úplný odpor k číslům, za zkoušku každopádně stojí.


Změňte svůj život za 10 dníNedokážete si představit, že uděláte jeden kurz a pak se budete moct nechat zaměstnat v odvětví, v němž jste nikdy dřív nepracovala? V takovém případě jste nejspíš ještě nikdy na žádném dobře provedeném rekvalifikačním kurzu nebyla. Přijďte na rekvalifikační kurz Účetnictví pro začátečníky do Orange academy a uvidíte. Kurzy na podvojné účetnictví pořádají v Praze, Brně, Ostravě a mnoha dalších velkých městech po celé ČR. Bývají zpravidla desetidenní a na jejich konci dostanete osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR – to pak můžete přiložit k životopisu. Klidně nevěřte, ale během těch 10 dní se opravdu naučíte tolik, abyste následně mohla vykonávat práci účetní. Přijďte se o tom přesvědčit! Protože kdy jindy změnit své povolání než právě teď?


Sdílejte článek s přáteli!

Komentáře

Jitkaa   2.10.2018 - 07:23

Je kurz vhodný i pro maminky na mateřské dovolené?


Alca   2.10.2018 - 11:54

Ja jsem dělala rekvalifikační kurz i při mateřské, kurz probíhal o víkendu tak jsem měla hlídaní. Pokud máš hlídaní tak na mateřské dovolené je ideální doba na rekvalifikační kurzy.


Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Už vás nudí být žena v domácnosti? Udělejte si kurz účetnictví, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: vás, nudí, být, žena, domácnosti?, udělejte, kurz, účetnictví.

Kde najít informace×