Tři důvody, proč investovat do nákupu sektorové kuchyně

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Ještě před několika lety se zdálo, že takzvané sektorové kuchyně jsou již minulostí. Většina lidí se při zařizování domácnosti obracela na výrobce, kteří jim nabízeli možnost vytvoření kuchyňských linek na míru. V poslední době se ale trend obrací. Proč je tomu tak?

1. Nízká cenaHlavním důvodem pro výběr sektorové kuchyně byla vždy cena. Oproti modelům, které jsou vyrobené přímo na míru, totiž zákazníci oceňují nižší pořizovací náklady. Tím, že se linky vyrábějí sériově, výrobci mohou tlačit ceny dolů. Není třeba složitě řešit detailní dispozice bytu, rozměry nábytku atd. Cenově vyjdou kvalitní sektorové kuchyně až o desítky procent levněji nežli modely na zakázku.

2. VariabilitaPři výběru sektorové kuchyně máte možnost sestavit si vlastní linku z jednotlivých dílů v mnoha variantách. Přestože se jedná o typizovaný nábytek, nemusí všechny kuchyně vypadat jako přes kopírák. Záleží jen na vás, jak si jednotlivé skříňky a další kusy nábytku doma sestavíte.


3. Vhodné do malých místnostíModerní sektorové kuchyně jsou přímo ideální do malých bytů v panelových domech, kde je obecně problém s nedostatkem prostoru. V tomto případě je volba sektorového nábytku praktičtější nežli pořízení linky na míru. Tento typ kuchyní je zpravidla i přímo vyráběný pro menší místnosti. Není zde ani zapotřebí řešit nějaká atypická zákoutí, různou výšku stěn a mnoho dalších úskalí, jež jsou charakteristická pro větší kuchyně v rodiných domech i moderních bytové jednotky v novostavbách.

V minulosti bývalo u sériově vyráběných linek častým problémem to, že u nich byl použit nekvalitní materiál. Dnes už to ale neplatí, zvolíte-li vhodného dodavatele, respektive prodejce. Vždy si při výběru nové sektorové kuchyně dejte čas na rozmyšlenou a projděte si nabídky více firem. Rozhodně se to vyplatí.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Tři důvody, proč investovat do nákupu sektorové kuchyně, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: tři, důvody,, proč, investovat, nákupu, sektorové, kuchyně.


×