Top 5 receptů na den děti, které hravě zvládnete a děti je milují...

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Den dětí je plný her, soutěží a laskomin. V České republice tento svátek připadá na den 1. června a mnoho rodin ho slaví poslední květnový víkend. Připravili jsme pro vás výběr top pěti receptů, které hravě zvládnete a děti je milují.

Špagety s masovými kuličkami

Toto jídlo milují děti na celém světě. Lahodná kombinace masových kuliček s neapolskou omáčkou a to vše na lahodných domácích těstovinách. Pro toto jídlo je dobré zvolit kvalitní špagety, protože lahodná těstovina je alfa omega každého italského jídla. Výhodou tohoto jídla, je že si na něm pochutná celá rodina a jedním soustem se přenese na italské pobřeží.

Šunkofleky

Na toto jídlo si pamatují snad úplně všichni. Šunkofleky jsou velmi jednoduché na přípravu, a proto budete mít více času věnovat se hrám a zábavě se svými dětmi. Poradíme vám malý trik pro ještě lepší chuť - na dno pekáče dejte máslo, na které dáte těstoviny vařené spolu s uzeným masem, nakonec navrch trochu opepřete. Díky tomuto způsobu vaření těstovin, budou mít šunkofleky mnohem výraznější chuť.

Muffiny s čokoládou

Další velmi oblíbené jídlo napříč generacemi. Skvěle se hodí jako dezert či lehká svačinka na výlet. Muffiny se dají připravit na tisíce způsobů, ale ty čokoládové jsou snad nejlepší. Hotové muffiny můžete ozdobit lahodným krémem a posypat barevným zdobením. Děti tento dezert milují a připravte se na to, že velmi rychle zmizí ze stolu.


Letní krupicová kaše s ovocným přelivem

Zkuste si tuto pohádku mládí připravit tak, že místo kakaa nebo čokolády, dáte ovocný přeliv. Letní krupicovou kaši můžete zakápnout také javorovým sirupem, který se k této kombinaci skvěle hodí. Hotové jídlo pak můžete servírovat v okrasných pohárech nebo miskách, zdobených čerstvým ovocem.

Palačinky s jahodami a nutellou

Den děti je jen jednou za rok a tak proč si nedopřát to co našemu jazýčku lahodí nejvíce - palačinky s nutellou a jahodami. Můžete je servírovat jako bohatý moučník, nebo jako sladké hlavní jídlo. Pokud zrovna neseženete jahody, můžete je nahradit jakýmkoliv jiným ovocem, které máte rádi.

Špagety s masovými kuličkami

Špagety s masovými kuličkami


Toto jídlo milují děti na celém světě. Lahodná kombinace masových kuliček s neapolskou omáčkou a to vše na lahodných domácích těstovinách.


Šunkofleky

Šunkofleky


Na toto jídlo si pamatují snad úplně všichni. Šunkofleky jsou velmi jednoduché na přípravu, a proto budete mít více času věnovat se hrám a zábavě se svými dětmi.


Muffiny s čokoládou

Muffiny s čokoládou


Další velmi oblíbené jídlo napříč generacemi. Skvěle se hodí jako dezert či lehká svačinka na výlet.


Letní krupicová kaše s ovocným přelivem

Letní krupicová kaše s ovocným přelivem


Zkuste si tuto pohádku mládí připravit tak, že místo kakaa nebo čokolády, dáte ovocný přeliv.


Palačinky s jahodami a nutellou

Palačinky s jahodami a nutellou


Den děti je jen jednou za rok a tak proč si nedopřát to co našemu jazýčku lahodí nejvíce - palačinky s nutellou a jahodami.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Top 5 receptů na den děti, které hravě zvládnete a děti je milují..., je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: top, den, děti,, které, hravě, zvládnete, děti, milují....

Kde najít informace×