Top 5 nejlepších drinků letošních Vánoc…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Teplé nebo studené, kořeněné nebo sladké recepty na vánoční drinky, které zaručeně ozvláštní vaše svátky s rodinou i přáteli. Připravili jsme pro vás seznam populárních nápojů, které si zaslouží pozornost.

1./ Mimosa s jablečným moštem

Většina z nás miluje klasickou mimosu s pomerančovým džusem, ale už jste někdy pili nějakou sezónnější, například s jablečným moštem? Tento koktejl nevyžaduje příliš času co se týče přípravy, protože potřebujete jen dvě ingredience. Šampaňské nebo prosecco a jablečný mošt. Pokud však chcete být ještě kreativnější, můžete na okraj přidat skořicový cukr a také plátky jablka.

2./ Horká čokoláda

Co může být lepšího než sklenice horké čokolády, můžete přidat trochu bourbonu a připravit si tak skvělý drink pro dospělé ? Jednoduše a rychle si ho můžete připravit doma z mléka, polosladké čokolády, cukru, skořice a bourbonu.

3./ Červené víno

Pro mnohé je v sychravých zimních měsících jednoduchým potěšením nalít si sklenku červeného vína. Ať už se jedná o sladké víno, jako je například portské, nebo sušší červené víno, jako je Sangiovese, s touto jednoduchou klasikou opravdu nemůžete udělat chybu.


4./ Ciderový koktejl

Je sezóna koktejlů z jablečného moštu, a ať už tento chlazený ovocný nápoj doplníte tmavým rumem nebo bourbonem, nesmíte zapomenout na jednu ingredienci - skořicové tyčinky.

5./ Horký rum s máslem

Pro ty, kteří se v chladných zimních měsících těší na posezení u krbu, může být šálek horkého rumu s máslem ideálním nápojem. V koktejlu se snoubí lahodné chutě spojené s voňavým kořením, které ve vás vykouzlí pohodové naladění. Tmavý stařený rum s rozpuštěným máslem kořeněným skořicí, hřebíčkem, muškátovým oříškem, vanilkovým extraktem a hnědým cukrem. Teploty spadly dolů a tak není divu, že tento recept milují lidé po celém světě.

Horký jablečný punč

Horký jablečný punč


Vychutnejte si tento lahodný nápoj, která vám navodí atmosféru Vánoc.


Svařené víno / svařák

Svařené víno / svařák


Červené víno se snoubí s lahodnou chutí koření. Nezapomeňte na skořici.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Top 5 nejlepších drinků letošních Vánoc…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Top 5 nejlepších drinků letošních Vánoc….
Nebo hledejte podobné podle části názvu: top, nejlepších, drinků, letošních, vánoc….


×