Top 5 nejlepší sezónní recepty měsíce srpna 2021…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Připravili jsme pro vás výběr top pěti delikátních sezónních receptů měsíce srpna, které vaše chuťové pohárky budou zbožňovat. Pranostika praví co červenec neupeče, to již v srpnu neuteče.

Pavlova

Vyzkoušejte klasickou kombinaci třešní a čokolády a připravte si dokonalý letní dezert. Sezóna třešní je velmi krátká a srpen je ideální čas pro přípravu tohoto nezapomenutelného dezertu. Tento dezert navíc velmi jednoduchý na přípravu a jeho kalorické hodnoty jsou velmi nízké. Ocení ho zejména lidé, kteří si udržují štíhlou linii, místo cukru použijte například dietní xylitol.

Cherry rajčatový salát s melounem a mátou

Tento jednoduchý salát je ideální osvěžení do horkých letních dnů. Delikátní kombinace rajčat a melounu. Často se s tímto spojením setkáte ve studených polévkách jako je například gazpacho nebo dokonce v osvěžujících sorbetech. Zkuste do salátu přidat krémový kozí sýr a drcené pistácie a připravíte naprosto jedinečnou pochoutku.

Pečený tvarohový koláč s červeným rybízem

Netradiční cheesecake připravený z bobulí šťavnatého červeného rybízu. Bohatá, krémová tvarohová náplň v kombinaci se sladkokyselým ovocem vás doslova ohromí. To vše je naplněné na lahodném sušenkovém základu. Skvělý způsob jak zakončit slavnostní letní oběd.


Vepřové klobásy s hráškem

Klobásy se v létě patří výhradně na gril, ale tento recept potvrzuje, že klobásy jsou více. Tento recept je ve skutečnosti jednodušší, než si možná myslíte - stačí smíchat klobásové přísady, trochu nechat trochu odpočinout a poté naplnit střívka. Klobásy se nakonec opečou a podávají se s lehkou emulgací hrášku, salátu a máty a nakonec se posypou sýrem.

Ostružinovo a citronová bublanina

Ostružiny patří k zdravému srpnovému ovoci, protože dozrávají až do konce srpna. Tento dort s ostružinami a citronem je jednou z prvních věcí, které si v srpnu musíte připravit. Lahodný dezert s ostružinami a citronovým piškotem upečete do pouhých čtyřiceti minut.

Melounový salát s kozím sýrem

Melounový salát s kozím sýrem


Tento jednoduchý salát je ideální osvěžení do horkých letních dnů. Delikátní kombinace rajčat a melounu.


Cheesecake

Cheesecake


Netradiční cheesecake připravený z bobulí šťavnatého červeného rybízu. Bohatá, krémová tvarohová náplň v kombinaci se sladkokyselým ovocem.


Vepřová klobása a  dušené zelí

Vepřová klobása a dušené zelí


Tento recept je ve skutečnosti jednodušší, než si možná myslíte - stačí smíchat klobásové přísady, trochu nechat trochu odpočinout a poté naplnit střívka.


Bublanina

Bublanina


Tento dort s ostružinami a citronem je jednou z prvních věcí, které si v srpnu musíte připravit.



Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Top 5 nejlepší sezónní recepty měsíce srpna 2021…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: top, nejlepší, sezónní, měsíce, srpna, 2021….

Kde najít informace



×