Top 5 nejlepší sezónní recepty měsíce srpna 2021…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Připravili jsme pro vás výběr top pěti delikátních sezónních receptů měsíce srpna, které vaše chuťové pohárky budou zbožň...

Připravili jsme pro vás výběr top pěti delikátních sezónních receptů měsíce srpna, které vaše chuťové pohárky budou zbožňovat. Pranostika praví co červenec neupeče, to již v srpnu neuteče.

Pavlova

Vyzkoušejte klasickou kombinaci třešní a čokolády a připravte si dokonalý letní dezert. Sezóna třešní je velmi krátká a srpen je ideální čas pro přípravu tohoto nezapomenutelného dezertu. Tento dezert navíc velmi jednoduchý na přípravu a jeho kalorické hodnoty jsou velmi nízké. Ocení ho zejména lidé, kteří si udržují štíhlou linii, místo cukru použijte například dietní xylitol.

Cherry rajčatový salát s melounem a mátou

Tento jednoduchý salát je ideální osvěžení do horkých letních dnů. Delikátní kombinace rajčat a melounu. Často se s tímto spojením setkáte ve studených polévkách jako je například gazpacho nebo dokonce v osvěžujících sorbetech. Zkuste do salátu přidat krémový kozí sýr a drcené pistácie a připravíte naprosto jedinečnou pochoutku.

Pečený tvarohový koláč s červeným rybízem

Netradiční cheesecake připravený z bobulí šťavnatého červeného rybízu. Bohatá, krémová tvarohová náplň v kombinaci se sladkokyselým ovocem vás doslova ohromí. To vše je naplněné na lahodném sušenkovém základu. Skvělý způsob jak zakončit slavnostní letní oběd.


Vepřové klobásy s hráškem

Klobásy se v létě patří výhradně na gril, ale tento recept potvrzuje, že klobásy jsou více. Tento recept je ve skutečnosti jednodušší, než si možná myslíte - stačí smíchat klobásové přísady, trochu nechat trochu odpočinout a poté naplnit střívka. Klobásy se nakonec opečou a podávají se s lehkou emulgací hrášku, salátu a máty a nakonec se posypou sýrem.

Ostružinovo a citronová bublanina

Ostružiny patří k zdravému srpnovému ovoci, protože dozrávají až do konce srpna. Tento dort s ostružinami a citronem je jednou z prvních věcí, které si v srpnu musíte připravit. Lahodný dezert s ostružinami a citronovým piškotem upečete do pouhých čtyřiceti minut.

Melounový salát s kozím sýrem

Melounový salát s kozím sýrem


Tento jednoduchý salát je ideální osvěžení do horkých letních dnů. Delikátní kombinace rajčat a melounu.


Cheesecake

Cheesecake


Netradiční cheesecake připravený z bobulí šťavnatého červeného rybízu. Bohatá, krémová tvarohová náplň v kombinaci se sladkokyselým ovocem.


Vepřová klobása a  dušené zelí

Vepřová klobása a dušené zelí


Tento recept je ve skutečnosti jednodušší, než si možná myslíte - stačí smíchat klobásové přísady, trochu nechat trochu odpočinout a poté naplnit střívka.


Bublanina

Bublanina


Tento dort s ostružinami a citronem je jednou z prvních věcí, které si v srpnu musíte připravit.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Top 5 nejlepší sezónní recepty měsíce srpna 2021…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: top, nejlepší, sezónní, měsíce, srpna, 2021….


×