Top 5 jednoduchých způsobů, jak si zachovat štíhlou linii…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Máte problém si udržet stabilní ručičku na váze? S rostoucím věkem to může být stále větší problém, a proto pro vás máme zaručené tipy, jak si udržet štíhlou linii. Poradíme vám několik zaručených tipů, které opravdu fungují a vy si udržíte svou vysněnou figuru.

1. Pravidelně se doma važte

Výzkumy ukazují, že lidé, kteří se pravidelně váží, mají větší pravděpodobnost si udržet zdravou váhu. Važte se každé ráno na lačno a budete mít dokonalý přehled o tom jestli jste přibrali. Vždy si tak udržíte zdravou toleranci +- tři kila. Podle odborníků na obezitu každodenní vážení nepodporuje poruchy příjmu potravy. Ano, lidé s anorexií se obsedantně váží-ale na prvním místě byla nemoc, ne vážení.

2. Pravidelně cvičte

Pokud někdo říká, že na cvičení nemá čas, tak lže sám sobě. Postačí klidně i deset minut denně i to se počítá. Důležité je se motivovat a vytvořit si z pravidelného pohybu zvyk. Začněte se každé ráno protahovat, cvičit jógu nebo chodit do posilovny. Díky pravidelnému pohybu se vám krásně vyrýsuje tělo a budete lépe zvládat stres.

3. Neplýtvejte kaloriemi na špatné jídlo

Přemýšlejte více o tom, co jíte. Vybírejte si jídlo, které je plnohodnotné a dodá vašemu tělu dostatek živin. Ušetřete své tělo prázdných kalorií, díky kterým si vaše tělo bude dělat jen tukovou zásobu. Namísto toho jezte dostatek zeleniny, ořechů a ovoce.


4. Necestujte bez oblečení na trénink

Když se balíte na dovolenou nebo služební cestu. Nikdy si nezapomeňte zabalit oblečení na sport. Postačí vám jen dvě trička legíny a sportovní boty, nezabere to moc místa a vy na dovolené nevypadnete z kondice. Pokud je hezké počasí vyražte si zacvičit ven a pokud vám počasí nepřeje využijte fitko v hotelu.

5. Využijte výhod zdravých polotovarů

Občas se stane, že si nestíháte připravit jídlo do práce nestyďte se za to, že si koupíte zdravý polotovar. Základní pravidlo zní - vždy podrobně čtěte složení a dejte přednost osvědčeným dodavatelům. Dnes už můžete v pohodě zakoupit zdravé balené saláty, bulgur či polévku minestrone.

Quinoa s lískovými oříšky, jablkem a  brusinkami

Quinoa s lískovými oříšky, jablkem a brusinkami


Skvělá příloha ale i hlavní jídlo, po kterém rozhodně nepřiberete.


Salát s kuřecím masem

Salát s kuřecím masem


Jednoduché jídlo, které zasytí, ale nepřiberete na váze.


Těstovinový salát s kuřecím masem

Těstovinový salát s kuřecím masem


Nejlepší těstovinový salát, který jste kdy jedli.


Treska s citronovým máslem

Treska s citronovým máslem


Jednoduchý recept na tradiční řeckou tresku.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Top 5 jednoduchých způsobů, jak si zachovat štíhlou linii…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: top, jednoduchých, způsobů,, jak, zachovat, štíhlou, linii….

Kde najít informace×